dr n. med.

Ireneusz Jurczak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem w 2014 roku studia doktoranckie na Wydziale Wojskowo-Lekarskim UM w Łodzi. Od 2014 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDKOSUsługa: ból kciuka

  Profesjonalna diagnoza pozwoliła mi na szybki powrót do uprawiania sportu. Pan doktor podszedł do mnie empatycznie co w obecnych czasach rzadko sie zdarza. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam!!!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDKOS

  Pan doktor jest prawdziwym profesjonalista.Posiada ogromna wiedze .W moim przypadku najpierw wyjasnil mi problem,mozliwosci leczenia,a potem po kilku wizytach pozbyl sie problemu, z ktorym zglosilam sie do gabinetu.Polecam !!!
  Pacjentka

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Profesjonalnie wszystko wyjaśnione, wszystkie ewentualne wątpliwości co do wykonywania ćwiczeń na siłowni rozwiane. Polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDKOSUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Trafiłam do pana doktora aby skonsultować wyniki badań i możliwości leczenia. Mam problem ze stawem skokowym, który jest po złamaniu, a opinie co do postępowania są różne. Pan doktor wyjaśnił mi wszystko, uspokoił, i mimo że przyszłam na konsultacje wykonał wstępną terapię, która pokazała mi, że mogę być leczona zachowawczo. Już umówiłam się na kolejną wizytę aby rozpocząć usprawnianie. Dziękuję.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDKOS

  Miałem duży problem z kolanem. Chodziłam do innych lekarzy i fizjoterapeutów ale efekty nie były zadowalające. W trakcie wizyty u Pana Doktora Ireneusza okazało się, że wcześniejsze diagnozy były niepełne. Po dokładnym badaniu a następnie rzetelnie prowadzonej terapii ból nareszcie znacznie się zmniejszył, ruchomość istotnie się poprawiła a efekty utrzymały się przez dłuższy czas. Z pewnością będę kontynuować leczenie u Pana Doktora. Polecam.

 • Lokalizacja: MEDKOSUsługa: Ból barku

  Zgłosiłam się z bólem barku. Pan Doktor przeprowadził szczegółową diagnostykę, a następnie wykonał terapię, która zdecydowanie zmniejszyła dolegliwości i poprawiła ruchomość ręki. Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę.

 • J
  Lokalizacja: MEDKOS

  Serdecznie polecam Pana Doktora. Bardzo pomógł nam usprawnić naszego syna po wypadku narciarskim. Jest niezwykle miły i sympatyczny. Łatwo nawiązuje kontakt nawet z krnąbrnym nastolatkami.

 • Lokalizacja: MEDKOS

  Trafiłam do Pana Doktora po zwichnięciu stawu łokciowego. Miałam ograniczoną ruchomość i dolegliwości bólowe. Wcześniejsze zabiegi nie przynosiły większych rezultatów dlatego postanowiłam szukać pomocy u Pana Doktora Ireneusza. Po serii wizyt wróciłam do pełnej sprawności. Pan Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Prawdziwy profesjonalista.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem w 2014 roku studia doktoranckie na Wydziale Wojskowo-Lekarskim UM w Łodzi. Od 2014 roku jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Instytucie Nauk o Zdrowiu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Praktykę zawodową zdobyłem pracując w oddziałach szpitalnych oraz poradniach rehabilitacji. Od 2016 roku jestem pracownikiem Centrum MedKos w Łodzi.
  Specjalizuję się w diagnostyce i terapii zaburzeń czynnościowych i strukturalnych narządów ruchu oraz rehabilitacji kardiologicznej.
  W praktyce klinicznej wykorzystuje szereg szkoleń m.in. z zakresu terapii manualnej, osteopatii i plastrowania.
  Jestem autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych oraz wystąpień konferencyjnych.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi, 2009

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej