Ines Pokrzywnicka-Gajek, reumatolog Otwock

dr n. med. Ines Pokrzywnicka-Gajek

Reumatolog więcej

10 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Otwock
Praktyka Lekarska Ines Pokrzywnicka-Gajek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Reumatologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
10 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Lekarska Ines Pokrzywnicka-Gajek Inny

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę nie tylko ze swojej dziedziny. Dzięki fachowej terapii szybko postawiła mnie na nogi. To, że nie muszę już biegać po lekarzach i łykać tony leków przeciwbólowych to przede wszystkim Jej zasługa. Dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani doktor z polecenia pewnego dobrego ortopedy, który mnie diagnozował. Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, nie odlicza z zegarkiem w ręku czasu wizyty. Pierwsza moja wizyta trwała ponad godzinę, był szczegółowo przeprowadzony wywiad, byłam zbadana oraz czułam się na tej wizycie bardzo dobrze.
Z powodu przeprowadzki musiałam zmienić lekarza, jednak Panią doktor polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany

Miałam problem z poruszaniem się i wykonywaniem codziennych zabiegów związanych m/innymi z higieną osobistą . Wcześniej byłam konsultowana przez innych lekarzy , co nie dawało żadnej poprawy , wręcz choroba postępowała . Gdy trafiłam do Pani doktor ( w bardzo złym stanie zdrowia , bo funkcjonowałam jedynie z pomocą rodziny ) , już po dwóch tygodniach pojawiła się poprawa i stawałam się samodzielna . To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia ,jakiego spotkałam po raz pierwszy w życiu , któremu zależy na zdrowiu pacjenta .


A
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam przez parę miesięcy od lekarza do lekarza... Lekarz rodzinny sobie kpił i myślał, że symuluję albo panikuję bez powodu. Prywatny reumatolog lokalny wmawiał mi jakieś choroby reumatoidalne i naciągał na kolejne wizyty. Aż trafiłam do dr Pokrzywnickiej... Na pierwszej i jedynej wizycie prywatnej, dodam za normalne pieniądze, trzymała mnie 75 minut! Wypytała o wszystko, nigdy lekarz nie zadał mi tylu pytań. I na pierwszej wizycie jej wstępne podejrzenie diagnozy (sarkoidoza) okazało się trafne.
Uczciwy lekarz, ze szczerym sercem dla pacjenta! Drugiej wizyty już nie było, bo dr telefonicznie poinstruowała mnie, że przy tej chorobie diagnostyka jest zbyt droga, by leczyć się prywatnie.
Pani doktor, serdecznie dziękuję!


B
Użytkownik zweryfikowany

P. DOKTOR POKRZYWNICKA JEST WSPANIALA ANALITYCZNA, SKUTECZNA LEKARKA.
JEZELI DODAMY JESZCZE DO TEGO OGROMNA KULTURE OSOBISTA, ZAANGAZOWANIE
I TRAFNOSC PODEJMOWANYCH DECYZJI W SPRAWIE LECZENIA TO MOWIMY O IDEALNYM LEKARZU. DZIEKUJE B.L.


W
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny specjalista, o ogromnej wiedzy również z innych specjalności. Z czym tylko nie radzą sobie interniści, alergolodzy, gastrolodzy i dermatolodzy Pani Doktor radzi sobie bez problemu. Poświęca pacjentowi dużo czasu, prowadzi dokładny wywiad i bardzo wnikliwie prowadzi diagnostykę. Po miesiącach łażenia po różnych specjalistach dopiero u Niej znalazłam pomoc. Polecam z całego serca.


G

Interesuje się pacjentem ,nie lekceważy żadnych objawów, dociekliwa, sympatyczna.


G

Wspaniały lekarz, mimo że pracuje min. w MEDICOVERZE gdzie na wizytę jest przewidziane 20 minut - nikogo nie zbywa i nie wygania z gabinetu po wspomnianych 20 minutach.......


M
Użytkownik zweryfikowany

Pełna satysfakcja. Rzeczowa, profesjonalna, a jednocześnie bardzo miła i sympatyczna.Informacja dla pacjenta o leczeniu podana w sposób prosty i przystępny.Polecam z czystym sercem.


J

Wspaniały lekarz. Szkoda, że lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest coraz mniej !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Reumatologia