Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Specer

(68 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Specer

Kołłątaja 4

05-400, Otwock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Langner

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kolana

   Najlepszy ortopeda u jakiego byłam!
   Po pół roku kompletowania badań (od RTG po rezonans) dr Langner nawet na nie nie spojrzał - poruszał moją nogą i stwierdził to samo, co półtoraroczna diagnostyka. Ba, nawet się podjął operacji rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, choć inni lekarze nie widzieli w ogóle powodu do operacji.
   W przypadku ponownych problemów ortopedycznych, na pewno udam się do dr Langnera

  • A

   Miałam okazję być pacjentką Dr Langnera kilka razy, a to dlatego że z różnymi dolegliwościami do niego wracałam. A to z kolanem, a to z barkiem i z kolanem raz jeszcze po kontuzji. Za każdym razem uśmiech na twarzy i niesamowite poczucie humoru. Może dlatego, że wyłapałam, że niektóre jego wypowiedzi to bardziej z przekory niż ze złośliwości. Szczery do bólu, i wg mnie o to chodzi. Jak trzeba było to powiedział parę słów ...., jak się nie stosowałam do jego zaleceń. Ale było to przecież w moim interesie. Z całym sercem mogę polecić go jako lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (55) o tym lekarzu


 • Aleksander Wielopolski

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Specer

   Lekarz pełen profesjonalizmu.Punktualnie odbyła się wizyta. Pozytywne nastawienie do pacjenta, zdecydowanie pomaga podczas wizyt szpitalnych. Doktor merytoryczne i metodyczne przygotowany do pracy.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Doktor Wielopolski jest świetnym specjalistą, doskonałym praktykiem operatorem o dużym doświadczeniu, potrafi też w rzeczowy sposób informować pacjenta o stanie zdrowia. Jestem pełen uznania dla fachowości doktora Wielopolskiego po operacji wymiany biodra, której się poddałem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wojciech Kucharczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • U
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Zgłosiłem się do Doktora z bólem kręgosłupa bardzo uważnie mnie wysłuchał zbadał i obejrzał badania i powiedziała co mi jest i jak mi może pomóc. Jestem bardzo wdzęczna Panu doktorowi za pomoc i super podejście do pacjęta. Bardzo polecam Pana Doktor Wojciecha Kucharczyka .!!!!

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Powodem mojej wizyty były problemy z odcinkiem ledzwiowym kręgosłupa. Pan doktor uważnie mnie wysłuchał, zadał konkretne pytania, po czym dokładnie przebadal. Zapoznał się również z wynikami moich badań, które wcześniej wykonałam. Wytłumaczył, co mi dolega i zalecił, co mogę z tym zrobić. Wszystko w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Jestem zadowolona, gdyż w końcu wiem i rozumiem, na czym polega problem oraz dostałam jasne i konkretne zalecenia. Polecam wizytę u Pana doktora, myślę, że warto.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Urszula Ziółkowska

  Neurolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • T

   Potwierdzam o bardzo fachowym podejściu do pacjenta oraz dociekliwości w leczeniu

   Chorowity pacjent

  • E

   Pani Doktor jest rzeczowym i świetnym lekarzem. Bez użalania się nad pacjentem, sprawiła że miałam poczucie całkowitego zaopiekowania się mną. Polecam i dziękuję Pani Doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Zakrzewski

  Chirurg, Ortopeda,

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji SpecerUsługa: Kontuzja kolana

   Nie Polecam tego Pana. Nie zauważył pęknięcia lakotki. Cała winę zwalil na chondromolacje rzepki II stopnia. Kolejnych dwóch lekarzy stwierdzilo, że potrzebna jest artroskopia.

  • M

   Dla nas mistrz w swoim fachu. Doskonały ortopeda, który nie tylko widzi uraz, dokładnie docieka przyczyny, spokojnie i rzeczowo tłumaczy możliwości i sposoby leczenia oraz rokowania na przyszłość. Do tego człowiek z niezwykłą empatią, znakomitym podejściem do pacjenta. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy Panie Doktorze Monika i Tomasz.


 • Karolina Lisiecka

  Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie stawów biodrowych u niemowląt

   Konkretna, normalna pani doktor. Badanie USG stawów biodrowych mojego syna przeprowadziła sprawnie i zdecydowaną ręką, choć na pewno nie mogę zarzucić jej niedelikatności. Syn nawet nie zapłakał. Lekarz ma zdrowe podejście do obchodzenia się z dzieckiem + lekko ostrzejszy dowcip, co niektórzy błędnie mogą interpretować jako "niesympatyczność".

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG bioderek

   Nie polecam, Pani bardzo niedelikatna względem 3/4 miesięcznego dziecka podczas usg bioderek. Poprzednie usg u innego specjalisty przebiegło fenomenalnie. Podczas usg u tej Pani sprzęt był bardzo mocno przyciskany do ciała dziecka aż krzyczało. Nieumiejętność obejścia się z niemowlakiem dotyczyła takze pokazania ćwiczeń jakie należy robic z dzieckiem. Dziecko było wręcz ciagane za nogi byle szybciej wszystko pokazac. Nie wrócimy na pewno.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu