Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
32 758.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Bogucicka 14, Katowice
Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Sowińskiego 46 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna


Bankowa 2, Żory

Brak informacji o cenie

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o. Sport-Klinika

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
43 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o. Sport-Klinika rekonstrukcja kolana

Oczywiście polecam doktora . Pomimo sytuacji losowej wykonał prawidłowo badanie ze względu na ową sytuację doktora zastąpił drugi ortopeda dr Zagórski oczywiście i tu na najwyższym poziomie wizyta. Pan doktor nie oparł się tylko na stwierdzeniach dr Karczewskiego ale również zrobł szereg badań które potwierdziły wcześniejsza diagnozę. Podejście do pacjenta oraz reakcje na dziwne czasami powielane pytania godne naśladowania. Wszystko wyjaśniona nakreślony plan działania i co najważniejsze nie proponują zabiegów jeśli można ich uniknąć próbując innych form leczenia urazu . Polecam sam przyjechałem do kliniki z trójmiasta .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp. z o.o. Sport-Klinika przerost łąkotki bocznej

Rewelacyjny lekarz. Operował mojego syna. Po operacji syn szybko wrócił do sprawności. Szczerze polecam i dziękuję za profesjonalne zooperowanie kolana. Po 2 miesiącach syn przebył 18 km, więc mogą w pełni sprawna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu uraz na snowboardzie

bardzo kompetentny lekarz. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie od procesu rejestracji wizyty po szybkie umówienie za pośrednictwem Doktora rezonansu.Pan doktor skupia się na danym problemie i go rozwiązuje .Polecam i dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ocena stawu biodrowego skierowanie od neurochirurga.

Lekarz ocenil wg skierowania stan stawu biodrowego.Nie zwrocil kompletnie uwagi na slowa o bolacej nodze -kolanie.Przy platnej wizycie w Sport klinice oczekiwalabym wiekszej ilosci informacji ( np nalezy zrobic zdjecie kolana nowe) i wiekszego zainteresowania. Jedyna informacja jaka uzyskalam to tak musi byc bole odkregoslupowe.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontuzja

Niestety... jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana wizytą. Przed wizytą liczyłam na fachową pomoc, zainteresowanie moim problemem. Niestety tak nie było. Odniosłam wrażenie, że wizyta była ponaglana od samego początku. Pan Karczewski nie zadawał pytań dotyczących urazu, poza tym co mnie boli. Ani przy jakich ruchach, ani od kiedy, ani na skutek czego. Lekarz nie był zainteresowany moim problemem i mocno przyspieszał moje wyjście. Po badanu USG o które sama poprosiłam na wstępie, z marszu Pan dr zaproponował bardzo drogi zastrzyk tzw. blokadę (nie jest to sposób leczenia, tylko chwilowe zaleczenie, uśmierzenie bólu, nie zawsze skuteczne). Dopiero po mojej propozycji ewentualnych leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych czy fizjoterapii, przystał na mój pomysł. Cała wizyta trwała może 4-5 minut. Pan doktor był bardzo nieprzyjemny, nieempatyczny i mało zainteresowany pomocą mi. Odniosłam wrażenie, że wizyta była ponaglana. Pacjenci zapisywani są w odstępach parominutowych (na biurku leżała kartka z zapisami - brak ochrony dany osobowych). Niestety cena jest kompletnie nieadekwatna do poświęconej uwagi, czasu i pomocy. Być może trafiłam na gorszy dzień, moment, ale nie jest to powód do tak lekceważącego i obojętnego podejścia do pacjenta. Czystość gabinetu, toalety również kusi się o komentarz. Czuję się mocno zawiedziona i pozostawiona z problemem. Zapisując się na płatną wizytę liczyłam na fachową i solidną pomoc, niestety bardzo się zawiodłam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja stawu kolanowego

Najlepszy z najlepszych! Uratował kolano od kalectwa oraz wyleczył łokieć:) Konkretny super lekarz oraz człowiek.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamanie kosci sródstopia

Wizyta przebiegła w bardzo niemiły sposób, doktor "podał mi ręke" nie wstajac nawet z fotela, nawet nie chciało mu sie łokcia ze stołu unieść, po klasycznym pytaniu "z czym przyszłam" stwierdził z ironią ze na podstawie badania NMR stopy (które wykonałam po zaleceniach lekarzy w moim miejscu zamieszkania) nie mozna okreslic czy jest złamanie. Nawet nie zechciał zerknąć na obrazyna CD ... wyśmiał mnie przy innym (przechodzącym z pokoju do pokoju) lekarzu po czym odprawił z kwitkiem i stwierdził ,ze trzeba wykonać TK stopy. Nie wiem jaki jest jako specjalista (wizyta trwała ok 3 minut) (za 300 zł płatne przed wejsciem!!!!!) ale jako człowiek odebrałam go jako bardzo bardzo niemiłego i niesympatycznego człowieka, doprowadził mnie swoim zachowaniem prawie do łez, potraktował jak kompletnego inndolenta i głupka .Zero podejscia do pacjenta, który jedzie ponad 300 km na wizyte.Traumatyczne przeżycie


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz Ortopeda jakich niewielu na świecie no przynajmniej w Polsce. Dr Igor Karczewski poprawnie postawił diagnozę dokonał pierwszego usg, skierował na rtg. Wszystko w czasie 1 wizyty i pokierował do do specjalistów dziecięcych.Dr z ogromną wiedzą który nie zostawia pacjenta zawsze jest uśmiechnięty, wysłucha i wszystko wyjaśni. W 100 % godny polecenia specjalista w dziedzinie ortopedii.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W grudniu 2015 roku miałam przeprowadzona operacje endoproteza stawu biodrowego przez doktora Igora Karczewskiego potem przez rok dochodziłam do zdrowia aż tu pod koniec grudnia 2016 wezwano mnie na operacje kolana bo tak miałam zdiagnozowaną jestem juz po operacji 4 miesiąc i powiem że gdyby nie pan doktor nie chodziłabym leczyłam się u innego ortopedy 6 lat zrobił mi artroskopie i spieprzył tylko a jak mu mówiłam ze boli biodro i kolano to kazał mi zrzucić wage to będzie dobrze no i po poszukiwaniach ratunku trafiłam do wspaniałego lekarza Igora Karczewskiego jestem mu bardzo wdzięczna że postawił mnie na nogi i jestem teraz inną osoba teraz mi się chce żyć chociaz mam jeszcze do operacji lewe biodro i lewe kolano ale myślę że pan doktor zadba o nie w odpowiedniej chwili jestem mu dozgonnie wdzięczna i nie ma tu słów które by można było wpisać tu jako podziękowanie za tak szybka diagnozę i tak szybki powrót do normalnego funkcjonowania polecam pana doktora jest wspaniałym specjalistą pogodnym i bardzo serdecznym miło się z nim rozmawia i nie owija niczego w bawełne mówi i robi konkretnie


N
Użytkownik zweryfikowany

W marcu trafiłam do Sport Kliniki z niewielką kontuzją stopy. Chociaż Dr Karczewski dobrze zdiagnozował przyczynę bólu, to nie zrobił absolutnie nic żeby mi pomóc. Jedyne to kazał odłożyć kule na bok i zacząć chodzić. Wydarł się na mnie, że nie chce go posłuchać i oskarżył, że symuluje ból... A wystarczyło podać sterydy i po dwóch dniach stanęłabym na obu zdrowych nogach. Niestety bardzo źle wspominam tą wizytę. Za taką cenę (275zł) spodziewałam się choć odrobiny empatii i ludzkiego traktowania pacjenta. Lekarz chamski i opryskliwy. Byłam zszokowana tak prymitywnym podejściem do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie