Sport-Klinika

Sport-Klinika

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Sport-Klinika powstała w 2002 roku w Żorach, jako jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce zapewnia kompleksowe leczenie – od diagnozy do rehabilitacji.
Sport-Klinika ukierunkowana jest na leczenie schorzeń i urazów narządów ruchu u dorosłych oraz dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technik operacyjnych, sprzętu medycznego oraz farmakologii.
Specjalizujemy się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową w szczególności są to zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego.
Zabiegi przeprowadzane są przez najlepszych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem z dziedziny Ortopedii i Traumatologii Ruchu oraz Neurochirurgii, gwarantują najwyższą jakość zabiegów operacyjnych zarówno prywatnych jak i refundowanych ze środków NFZ.

W Sport-Klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia anestezjologii w zakresie bezpiecznych znieczuleń regionalnych z użyciem technik elektrostymulacji i ultrasonografii.
Naszym pacjentom gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort podczas wykonywanego zabiegu. We współpracy z Katedrą Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, jako pierwszy ośrodek na Śląsku rozpoczęliśmy organizację warsztatów szkoleniowych z zakresu anestezjologii regionalnej.

Rehabilitacja i fizjoterapia w Sport-Klinice wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny, skierowana jest do osób po zabiegu operacyjnym, jak również do pacjentów z urazami oraz schorzeniami nie wymagającymi leczenia operacyjnego.

Rehabilitacja w Sport-Klinice prowadzona jest przez zespół wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby stosować najlepsze i najnowocześniejsze metody terapeutyczne z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej oraz rehabilitacji.

Oferujemy również rehabilitacje dzieci oraz młodzieży, w tym także z problemami ze strony Ośrodkowego Układu Nerwowego (OUN).

Sport-Klinka to także ośrodek badawczo-szkoleniowy, nowoczesne miejsce idealnie dostosowane do wysokich standardów obowiązujących na rynku świadczeń medycznych.
Organizujemy szkolenia i konferencje medyczne dla lekarzy z kraju i z zagranicy.
Jesteśmy ośrodkiem wpisanym do Rejestru Prowadzących Kształcenie Podyplomowe Lekarzy Śląskiej Izby Lekarskiej.

Od 2015 r. realizujemy badania kliniczne we współpracy z międzynarodowymi ośrodkami badawczymi zgodnie z wytycznymi Dobrej Praktyki Klinicznej.

Sport-Klinika jako placówka świadcząca usługi o najwyższym standardzie posiada Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia oraz tytuł „Szpitala bez bólu”.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Zobacz więcej

Adres

Sport-Klinika
Bankowa 2, 44-240 Żory
Sport-Klinika logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (401)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Angelika Słocińska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam Panią Angelikę w 100%, super podejście do pacjenta, zawsze uśmiech na twarzy

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Piotr Zagórski artroskopia stawu kolanowego

  Świetny specjalista, bardzo polecam Pana doktora. Moje dwie operacje zaliczam do bardzo udanych :)

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Julita Hofstede Inny

  POLECAM Julita jest profesjonalistką, otwarta, pełna energii fizjoterapeutka , która wszystko pokaże, cierpliwie wytłumaczy. Zaangażowana , oddana swojej pracy. Rehabilitowałam się przed zabiegiem i po zabiegu. POLECAM.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mateusz Dłutowski konsultacja ortopedyczna

  Polecam z całego serca Pana Doktora. Bardzo dobre podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Chodakowski konsultacja neurochirurgiczna

  Serdecznie polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora Chodakowskiego. Rozwiał moje wszelkie wątpliwości dotyczących kolejnych operacji kręgosłupa, dał jasną diagnozę i zalecenia, które pozwolą mi funkcjonować w sposób zadowalający. Ogrom wiedzy i cudowne ludzkie podejście. Pacjent czuje się zaopiekowany, zrozumiany, uspokojony.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Julita Hofstede konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam bardzo Panią Julite. Trafiłam do gabinetu ponieważ jestem po operacji kolana. Przede wszystkim zostało mi wszystko wytłumaczone, jak mam pracować, co robić a czego unikać. Pani Julita cierpliwe odpowiada na wszystkie pytania. Z wizyty na wizytę zauważam postęp. Czuję się wsparta fizycznie ale też i psychicznie. Mam nadzieję, że nie będę potrzebowała ale jeśli nastąpi taka sytuacja wrócę na pewno. Polecam z całego serca

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Maciej Kijas konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta! Punktualność. Z szacunkiem traktowanie pacjenta!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Maciej Kijas konsultacja ortopedyczna

  Szkoda, że przy tak wysokich cenach za usługi trzeba dodatkowo płacić za parking. Dobrze przynajmniej ,że toalety są bezplatne

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Maciej Marek konsultacja ortopedyczna

  Empatycznie, rzeczowo, pełen profesjonalizm.
  Wizyta przebiegła sprawnie, wszystko o czasie.
  Miejsce bardzo przyjazne pacjentom.

  M
  Profil zweryfikowany
  Michał Igielski konsultacja ortopedyczna

  Fachowe, indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że lekarz w mojej ocenie jest godny polecenia. Wyjaśnia problem zdrowotny i daje sugestie na temat dalszego leczenia. Pełen profesjonalizm.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania