Iga Zielińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

10 opinii +dodaj

Jestem psychoterapeutką certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt, absolwentką 4 letniej, podyplomowej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Gestalt - Iga ZielińskaUsługa: depresja

  Bardzo profesjonalna, cierpliwa, spostrzegawcza, doskonale wiążąca informacje podawane przez pacjenta w całość mogąca powodować problemy depresyjne. Doskonale wykorzystująca swoją duża wiedzę do pokazania i nauczenia pacjenta właściwych postaw i pomocy samemu sobie. Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pomocy potrzebowała moja nastoletnia córka. Cieszę się, że trafiłam na Panią Igę, która szybko zdobyła jej zaufanie. Jeśli zagubiona nastolatka chętnie wraca do Pani Igi z własnej woli to chyba najlepsza rekomendacja. Polecam szczerze. MB

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Długo zbierałam się zanim zaczęłam szukać psychologa dla córki, ale trafiłam idealne :) Szybka diagnoza. Super zaangażowanie i pomoc. Miła atmosfera. Mogę polecić z czystym sumieniem. E.

 • M

  Chodzę na terapię do Igi już kilka miesięcy i widzę że inaczej zaczęłam myśleć o sobie, czuję się zdecydowanie lepiej, choć wiem, że przede mną jeszcze trochę pracy nad sobą.
  Bardzo polecam, bo Iga tworzy przyjazny klimat na spotkaniach, nie ocenia mnie i dobrze mi się z nią rozmawia. Jest po prostu normalna i chyba ja przez to, też czuję, że jestem normalna, choć przez wiele lat wydawało mi się , że coś ze mną nie tak. Dla mnie jest specjalistką od uczuć choć się z tym nie obnosi. Jak dla mnie jest super.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Byłem tylko na jednym spotkaniu, ale ono wystarczyło, aby w znacznym stopniu nie skupiać uwagi na problemie, który - jak myślałem - mi doskwiera. Co prawda wychodząc ze spotkania nie byłem przekonany czy mi pomogło czy nie, ale jak sie okazuje było skuteczne, bo teraz jest mi o wiele wiele łatwiej tłumaczyć sobie pewne kwestie.

 • E

  Wszystkich rodziców poszukujących psychologa dla swojego dziecka lub chcących skonsultować problemy wychowawcze, zachęcam do kontaktów z Panią Igą. To osoba niezwykle empatyczna i uważna, z fantastycznym podejściem do dzieci (ale też i rodziców). W przypadku jakichkolwiek trudności i problemów z naszą córką, na pewno ponownie zasięgnę jej rady.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Ja nie potrzebowałam terapii na lata tylko kilku spotkań żeby sobie coś uzmysłowic. I to mi się udało. Ale gdybym miała jeszcze wrócić, to na pewno pójde do Pani Igi :) dzięki

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam Panią Igę. Jest profesjonalistką, której szukałam. Od dłuższego czasu poszukiwałam terapeuty, który pomoże mi zmierzyć się ze swoimi ograniczeniami i problemami. Dopiero po spotkaniu z Panią Igą poczułam, że w końcu natrafiłam na właściwą osobę - specjalistkę; konkretnego ale jednocześnie ciepłego, otwartego i wrażliwego psychologa. Mimo iż nie zawsze jest łatwo, nie żałuję decyzji o podjęciu terapii.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Igi trafiłem dzięki znajomej, która wcześniej, korzystała z Jej pomocy i była bardzo zadowolona z efektów. Po pierwszym spotkaniu, jestem pewny że będę kontynuował u niej terapię. Pani Iga cechuje się wyrozumiałością, cierpliwością, empatią i co najważniejsze wzbudza OGROMNE zaufanie.

  Myślę, że dzięki Pani Terapeutce rozwiąże swoje duże problemy z przeszłości

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Igo, chciałbym Pani podziękować, za szybką pomoc w mojej sprawie, Mam wrażenie, że moje spojrzenie na to co jest, na to co mnie otacza, dzięki naszej wielkiej pracy, uległo mocnemu przekształceniu. Pojawiła się we mnie, tak oczekiwana nadzieje, że będzie lepiej, przyjemniej.

  Bez dwóch zdań polecam Panią Igę!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutką certyfikowaną przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt, absolwentką 4 letniej, podyplomowej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.
  Od kilku lat prowadzę własną praktykę, którą poddaję regularnej superwizji.

  Pracuję z osobami dorosłymi oraz z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami w zakresie psychoterapii indywidualnej, interwencji kryzysowej, konsultacji i psychoedukacji.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

  Przez trzy lata współdziałałam przy nowej inicjatywie, mającej na celu zakorzenienie psychoterapii Gestalt w Wielkopolsce. Efektem tych działań jest powstanie Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt w Poznaniu, zorientowanej na rozwój osobisty i profesjonalne kształcenie psychoterapeutów w moim ulubionym nurcie :) , którą współprowadziłam przez pierwsze trzy lata jej funkcjonowania.


  Dbając o aktualność swej wiedzy, umiejętności i rozwoju własnego, rokrocznie biorę udział w szkoleniach, treningach, konferencjach w zakresie szeroko rozumianej psychoterapii.


  Do najważniejszych zaliczam:

  1) Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt - Instytut Terapii Gestalt – Kraków (Certyfikat ITG i Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt)

  2) Seminarium - „Psychopatologia w ujęciu relacyjnym. Psychoterapia Gestalt wobec lęku napadowego - wprowadzenie" - Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt - Warszawa

  3) Seminarium - „Psychopatologia – perspektywa relacyjnej psychoterapii Gestalt. Praca z pacjentem doświadczającym depresji, żałoby i myśli samobójczych.” - Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt - Warszawa

  4) Szkolenie "Praca z parą w nurcie Gestalt" - Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt – Poznań

  5) "Wartości Dialogu" - warsztat szkoleniowy dla psychoterapeutów - Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt - Poznań

  6) Podstawowy Kurs Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia (Ośrodek Psychoterapii i Treningów Psychologicznych „AION – Poznań) – z zaliczeniem Testu 101 AT – z Analizy Transakcyjnej (European Association For Transactional Analysis, International Transactional Analysis Association

  7) Warsztat: „Połączenia - miednica serce głowa
  - Psychoterapia przez Ciało” - (metodą A. Lowena)

  8) Warsztat: Bioenergetyczna praca z ciałem" - Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej - Warszawa

  9) Warsztat bioenergetyczny: Znajdowanie swojej żywotności - PSAB - Kraków

  10) Staż kliniczny w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

  11) "Czytanie ciała w Analizie Bioenergetycznej" - warsztat szkoleniowo - rozwojowy, Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej - Wrocław

  12) Asystentura przy grupowych treningach interpersonalnych, terapeutycznych, specjalistycznych szkoleniach

  13) Warsztat z zakresu pracy z ciałem w ramach konferencji Zwrotnik Raka - Stowarzyszenie Psyche Soma Polis - Poznań

  14) Komentowana terapia grupowa prowadzona w konwencji pracy z ciałem przez Michaela Randolpha (Centrum Psychoterapii i Treningów Psychologicznych – Poznań)

  15) „Progi Życia” - integralny cykl trzech warsztatów terapeutyczno - inicjacyjnych - Warszawa

  16) "Alterkariera" - warsztat rozwojowo - twórczy, Zielona Góra

  17) Warsztat terapeutyczny wg. programu C. Simontona dla osób chorych onkologicznie - Centrum Psychoterapii Integralnej – Poznań

  18) Konferencja "Ciało" - Dolnośląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów - Wrocław  Współpracowałam z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie prowadząc grupy wsparcia dla rodziców zastępczych.

  Z pasji zainicjowałam Krąg Kobiet w Poznaniu.
  Współpracuję także z Fundacją Drabina Rozwoju w Warszawie, która stała się dla mnie przygodą związaną z zastosowaniem bajkoterapii w pracy z dziećmi.

  szczegółowe informacje: www.terapiapoznan.com.pl

  Istnieje również możliwość umówienia się na sesję poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny )

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt - Instytut Terapii Gestalt – Kraków (Certyfikat ITG i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt)
 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Promocji Zdrowia i Socjoterapii

Staże

 • Staż kliniczny w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Certyfikaty

 • Iga Zielińska, psycholog w mieście Poznań - Certyfikaty

Choroby

 • depresja, obniżenie nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • trudności w relacjach międzyludzkich, w związkach
 • trudności natury emocjonalnej
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, inne)
 • problemy wychowawcze, emocjonalne z dziećmi, z młodzieżą
 • inne dolegliwości (np. traumatyczne wydarzenia w życiu)
 • zaburzenia snu
więcej

Zdjęcia