Adresy (3)

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego
Zagórska 55/2, Kielce


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Blik, Przelew na konto

NIP

9591848984

Adres firmy

Żeromskiego 56b, Święta Katarzyna

Centrum Medyczne PZU Zdrowie
Paderewskiego 4, Kielce Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

NFZ


Przyjmuję: dorosłych

NIP

9591848984

Adres firmy

Żeromskiego 56b, Święta Katarzyna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Blik, Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

9591848984

Adres firmy

Żeromskiego 56b, Święta Katarzyna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego - konsultacje onlineZagórska 55/2, Kielce

180 zł

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego


Zagórska 55/2, Kielce

180 zł

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego


Paderewskiego 4, Kielce

Centrum Medyczne PZU ZdrowieZagórska 55/2, Kielce

180 zł

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Pozostałe usługi


Zagórska 55/2, Kielce

180 zł

INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Ukończyłam 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, reko...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Katowicach
  • Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie

Zakres porad

  • Psychoterapia

Doświadczenie

  • Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach
  • Warsztat Terapii Zajęciowej ul. Słoneczna 9 w Kielcach
  • Zakład Aktywności Zawodowej - Fundacja Nadzieja Rodzinie
Zobacz więcej

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Polski

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego psychoterapia indywidualna

Pani Ida zajęła się moimi problemami z nieprzepracowanym dzieciństwem, mimo, że nie do końca czułem, że terapia to jest coś co może zmienić coś w moim myśleniu to Pani Ida swoją empatią i brakiem oceniania była pomocna w trudnych dla mnie chwilach jak odejście mojego brata i matki. Polecam Panią Idę za współczucie i spojrzenie na moje problemy z innej perspektywy.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: INtra Gabinet Wsparcia Psychologicznego psychoterapia indywidualna

Polecam! Pełen profesjonalizm, nareszcie terapia zakończona sukcesem.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry. Nie rozumiem schematu postępowania na którym cierpią wszystkie moje relacje. Gdy na poważnie przywiązuję się do osoby z którą mieszkam, zdarzają się u mnie napady płaczu, szczególnie przy szybszym rytmie dnia, problemach w pracy, wieloma sprawami na głowie. Nigdy samej mi się to nie zdarza, za to przy partnerze, gdy się mną interesuje, pyta czemu jestem zmartwiona. Wszystkim stresuję i niewielkie problemy dnia codziennego tak mnie przytłaczają. Jest to bardzo mylące dla partnera i nie potrafię wyjaśnić dlaczego nagle ze mnie schodzi tyle emocji których nie potrafię poskładać. Utrudnia to całe życie, moje rozkojarzenie przy takich epizodach jest niebezpieczne, bo zdarzyło mi się zostawić drzwi na oścież wychodząc sama z domu, także poziom nerwowości za dnia jest w stanie doprowadzić do tego że zapomniałam o rzeczy którą zawsze robię automatycznie i nigdy o niej nie zapominam. Chciałabym zrozumieć to i być bardziej spokojna i poukładana, więc szukam nurtu odpowiedniego dla siebie.

Dzień dobry. Jeśli dobrze rozumiem, pisze Pani zarówno o dużym napięciu, które przekłada się na Pani funkcjonowanie poznawcze (trudności z uwagą, pamięcią), ale także trudnościach w byciu blisko z partnerem. Myślę, że odpowiednim dla Pani nurtem psychoterapii byłaby terapia psychodynamiczna.

mgr Ida Nowacka

Dzień dobry.
Mam, pytanie do psychologa i innych specjalistów.
Czy można zmusić osobę pełnoletnią do odbywania egzorcyzmu ?
Mam siostrę, ma skończone 18 lat. Buntuję się przeciwko swojej rodzinie, nie dogaduję się z nimi, wiadomo : przepaść wiekowa. A rodzice na siłę chodzą po kościołach, zamawiają mszy uzdrawiające, chodzą do znachorów, kompinują coś z egzorcystami, nawet raz bez jej zgody matka zadzwoniła do egzorcysty i chciała zamówić wizytę do domu, bez jej wiedzy i zgody. Jak tak można ? Ojciec, ciągle powtarza, że trzeba wygonić z niej tego diabła, jakby sam miał jakiś problem. Nawet raz na siłę zawieźli ją na 2-godzinną mszę uzdrawiającą, ona nie chciała, ale ojciec ją zmusił i wywiózł na siłę, bardzo wtedy po powrocie płakała, wpadła w szał, nerwy, nie mogła się uspokoić, ale rodzice nie zwracali na to uwagi. Zawsze wywozili ją wszędzie na siłę, gdzie tylko mieli ochotę, ona nie miała nic do gadania. Przeżywała wtedy koszmar.
Jeżeli jest jakiś nastoletni bunt, przeciwko rodzinie to rozmawia się i pyta o zgodę na takie rzeczy. Prawda ?
Najlepsza według mnie byłaby psychoterapia ( indywidualna, rodzinna ). W jakim nurcie, proszę o podpowiedź.
To, normalne, że człowiek w okresie dojrzewania buntuje się przeciwko swoim rodzicom, a oni robią aferę o wszystko ( A to, za dużo wypiłaś alkoholu, nie pal papierosów, bo się uzależnisz, nie uprawiaj seksu, bo jesteś jeszcze na to za młoda. Kto normalny, w dzisiejszym świecie, w tym wieku nie uprawia seksu, przecież są zabezpieczenia. Imprezy też, nie wchodzą w grę, bo niby cię zgwałcą i będziesz przez to płakać. Ale to chyba jej ciało, może rozporządzać nim jak chce.
Jak wytłumaczyć rodzicom, żeby zaprzestali z tą kontrolą nie na miejscu, z tymi egzorcyzmami ? Proszę o odpowiedzi, chcę jej bardzo pomóc, nie chcę, żeby rodzina robiła jej takie rzeczy jak egzorcyzmy bez jej zgody, wykańczała ją psychicznie.
Czy jest prawnie na to jakiś paragraf ?
Dziękuję.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Z tego co Pani pisze, to głównym obszarem do pracy są prawdopodobnie granice i komunikacja w rodzinie, określenie normatywności zachowań przejawianych przez członków rodziny, lęk. Wskazana byłaby terapia rodziny w nurcie systemowym. Warto też podpytać siostry, czy nie zechciałaby skorzystać z indywidualnej pomocy psychoterapeutycznej, np. w nurcie psychodynamicznym.

mgr Ida Nowacka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania