lek.

Hubert Kuźniar

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Moja strona: www.hubertkuzniar.pl

Dyplom lekarza uzyskałem w 1997 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie

W 2006…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Moja strona: www.hubertkuzniar.pl

  Dyplom lekarza uzyskałem w 1997 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie

  W 2006 roku zdałem egzamin specjalizacyjny z urologii w ramach europejskiego egzaminu European Board of Urology (FEBU).

  Obecnie pracuję w Oddziale Urologii w Specjalistycznym Szpitalu Pro-Familia w Rzeszowie, Oddziale Urologii 1-go Dnia NZOZ Palomed w Rzeszowie oraz w specjalistycznych poradniach urologicznych. Prowadzę prywatną praktykę lekarską w zakresie urologii.​

  Przyjmuję pacjentów od 15 roku życia

Specjalizacje

 • Urologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Hubert Kuźniar - Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: operacja prącia

  Jak najbardziej polecam Pana Huberta Kuźniara. Moimi problemami były skrzywienie prącia oraz stulejka, na szczęście wybrałem się z tym na wizytę, w czasie której Pan Doktor wytłumaczył wszystko ze szczegółami o operacji, a przez swoje podejście sprawił, że później wszystko dla mnie przeszło bezstresowo. Operacja, która odbyła się w szpitalu Pro-Familia, przebiegła bez żadnych komplikacji, następnie 2 dniowy pobyt w szpitalu, a przed wyjściem Pan Kuźniar wyjaśnił jak należy dalej postępować i dalsze leczenie kontrolował drogą mailową, odpowiedzi na maila dostawałem bardzo szybko. Co najważniejsze to efekt końcowy – idealny, nie spodziewałem się, że wyjdzie to aż tak dobrze, za co jestem Panu Hubertowi Kuźniarowi bardzo wdzięczny. Każdego z problemem urologicznym zachęcam do udania się na wizytę do tego lekarza, nie ma na co czekać.

 • P
  Lokalizacja: Hubert Kuźniar - Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: operacja stulejki

  Gorąco polecam Pana doktora. Świetne podejście do pacjenta oraz fachowa pomoc. Jeśli ktoś się waha to nie ma sensu dłużej tego robić, tylko dzwonić i umawiać się na wizytę. Jeszcze raz polecam :)

 • P

  Gdyby ta strona nie dotyczyła problemów zdrowotnych, napisałbym "będę wracał". Jeśli jednak kiedyś będę musiał, to na pewno ponownie do doktora Kuźniara. Profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, sprawny kontakt i przede wszystkim skuteczna pomoc.
  Zabieg przeprowadzony został w doskonałych warunkach i miłej atmosferze, a samo leczenie przebiegło bez żadnych komplikacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 • P
  Lokalizacja: Hubert Kuźniar - Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: operacja stulejki

  Do doktora Huberta Kuźniara trafiłem sugerując się pozytywnymi opiniami w internecie. Ze względu na czas wybrałem wizytę prywatną. Problem był wstydliwy aczkolwiek musiałem się z nim uporać. Doktor bardzo szybko postawił diagnozę. Okazało się, że trzeba było przedłużyć wędzidełko, które już raz było operowane aczkolwiek poprzedni lekarz krótko mówiąc zrobił to źle. Doktor skrzętnie wytłumaczył mi co i jak oraz zaproponował kilka opcji do wyboru. Wspólnie wybraliśmy dla mnie najbardziej korzystną. Co więcej Doktor zasugerował, że zabieg mogę wykonać już na NFZ jeżeli poczekam miesiąc. Ta propozycja bardzo mnie ucieszyła. Zabieg choć wyglądał bardzo poważnie - bo sala operacyjna jak z filmów, sztab pielęgniarek etc. odbył się bezboleśnie i w bardzo przyjemnej atmosferze co rozładowało moje napięcie. Przyjechałem na zabieg sam, samochodem i pół godziny po zabiegu wróciłem do domu. Wszystko ładnie się zagoiło i powróciłem do pełnej formy. Libido wzrosło. Na nowo ciesze się życiem. Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do jakiegokolwiek leczenia aczkolwiek Doktor Hubert wzbudził moje zaufanie od początku do samego końca leczenia.
  Apeluje, jeżeli macie jakiekolwiek problemy, zwłaszcza natury intymnej nie oczekujcie zbyt długo z decyzją o wizycie. W kwestii zdrowia należy działać szybko. Istotnym jest aby trafić na naprawdę dobrego specjalistę. Takim niewątpliwie jest Doktor Hubert Kuźniar.

  Pozdrawiam serdecznie oraz życzę odważnych ruchów i zdrowia :)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta u Pana Kuźniara odbyła się nieodpłatnie na NFZ - często można usłyszeć, że lekarze inaczej traktują takich pacjentów, jednak Pan Kuźniar z pewnością nie jest jednym z nich - wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze (co było dla mnie ważne - młody wiek potęgował stres przy działaniach w 'tych terenach') i była w pełni profesjonalna. Problemy zostały bardzo szybko zdiagnozowane oraz zostałem skierowany do szpitala Pro-Famila. Jeszcze w trakcie pierwszej wizyty zostałem dokładnie poinformowany o przebiegu zabiegu, bez pośpiechu mogłem dopytać o każdy aspekt, decyzję mogłem również podjąć w późniejszym terminie. W szpitalu również operował mnie Pan Kuźniar, niejako przy okazji załatwiając inny mój problem (oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu). Bardzo polecam Pana Kuźniara i jestem mu niesamowicie wdzięczny za ofiarowaną pomoc.

 • B
  Lokalizacja: Hubert Kuźniar - Specjalistyczny Gabinet UrologicznyUsługa: operacja stulejki

  Bardzo dobry lekarz. Jestem w szoku jak szybko Pan Hubert odpowaida na maile. Nikogo nie zostawi bez pomocy w razie potrzeby. Serdecznie polecam jest on wybitnym specjalistą i ma bardzo dobre podejscie do pacjenta :)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wizyta jak na nasze warunki punktualnie, przekazana informacja dot. leczenia, chyba niestety ma służyć głównie zabezepieczeniu lekarza na wypadek ew. problemów, bo kilka pytań dot. zabiegu (o jego metodę wykonania, efekty, organizację) zadanych w odpowiedzi na przesłany opis bardzo podirytowała lekarza, który stwierdził, że otrzymałem wg niego wszystkie niezbędne informacje i mogę zrezygnować, choć jednocześnie w przekazanych wyjaśnieniach zachęcał do pytania. W czasie drugiej wizyty wymuszonej przez moje pytania dowiedziałem się, że mój zabieg to usunięcie pryszcza i że zachowuję się jak przestraszona nastolatka. Możliwe były dwa rozwiązania problemu, różniące się stopniem ingerencji, prosiłem o ten, w którym jest ona mniejsza ale zupełnie nie wziął pod uwagę moich próśb, wyrażanych kilkukrotnie w czasie wizyty oraz mejlowo. W tym zakresie zrezygnowałem z zabiegu, kolejnej wizyty nie było bo lekarz odmówił dalszego leczenia, na ostatnią próbę konktaktu nie zareagował wcale.
  Zabieg w takim zakresie, o który usiłowałem doprosić się u niego wykonałem u innego lekarza, minęło od niego już tyle czasu, wszystko jest w porządku, że widzę, że nie miał racji, co więcej myślę, że wykonanie zabiegu w wersji, którą jako jedyną wg niego możliwą proponował mi byłoby dla mnie dużo mniej korzystne w kontekście funkcjonowania po zabiegu. Gdy istnieją alternatywne metody lecznicze, wybór jednej z nich należy do pacjenta i jest to jego prawo, którego lekarz nie uszanował.
  W drugiej kwestii, z którą przyszedłem (żylaki powrózka nasiennego) stwierdził, że nie widzi problemu, choć usg je potwierdziło. Dziwne podejście gdy zamiast zapobiegać problemowi czeka się aż się pogłębi. Zgodnie z sugestią wykonałem USG jamy brzusznej, które nie wykazało innych sugerowanych przez lekarza przyczyn bólu zlokalizowanego w tym miejscu.
  Żadnego z problemów, z którymi przyszedłem nie pomógł mi rozwiązać.

  lek. Hubert Kuźniar2017-02-10

  Szanowny Panie Piotrze,
  w swojej obszernej opinii przemilczał Pan istotne fakty, mianowicie:
  1.temat z 2015 roku dotyczył zabiegu kosmetycznego, na Pańską prośbę, mianowicie poprawki po zabiegu wykonanym przez innego specjalistę,
  2.wizyty odbywały się w poradni urologicznej, w ramach NFZ i był Pan przyjęty również poza kolejnością, bez rejestracji, w związku ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi zabiegu,
  3.nie zgłosił się Pan do szpitala na zabieg w ustalonym terminie, mimo wcześniejszego wyrażenia chęci jego wykonania podczas długiej rozmowy ze mną, wyjaśniającej istotę zabiegu, jego przebieg, oraz możliwe powikłania,
  4.w tej sprawie złożył Pan też skargę do NFZ.

 • K

  Byłem w tamtym roku u lek. Kuźniara. Powiedzialem mu, że mam problemy z trzymaniem moczu, boli mnie jądro to zrobil USG jądra i to wszystko. Powiedzial żebym sobie nie wymyslal chorób. Problem sie nasilił a ja teraz boje sie isc do jakiegokowiek lekarza. CALKOWICIE ODRADZAM !

 • Polecam bardzo Pana doktora, bardzo dobry lekarz. Rzetelny, solidny i wcale wizyta nie trwa chwile tylko jak trzeba to poświęci dużo czasu.

 • R

  Pan doktor bardzo przyjemny , kulturalny człowiek . Ale to nie wszystko . W przypadku mojej dolegliwości nie dość , że wizyta była opóźniona to jeszcze trwała kilka minut . Nie dostałam konkretnych wytycznych a leki , które przepisał nie pomogły . Myślałam , że będzie inaczej sądząc po opiniach ale chyba mój przypadek nie przejął pana doktora ;(

  lek. Hubert Kuźniar2016-06-14

  Szanowna Pani.
  Wizyta w gabinecie prywatnym nie daje 100 % gwarancji wyleczenia po jednorazowym spotkaniu z lekarzem. Niejednokrotnie potrzebne są dodatkowe badania czy zmiana leków, ordynowane na podstawie informacji zwrotnej do lekarza o skuteczności prowadzonej terapii. O tym że leki nie pomogły raczyła Pani jedynie anonimowo napisać w powyższej opinii.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online