dr n. med.

Henryk Koziara

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

51 opinii +dodaj

Specjalista neurochirurg. Zajmuje się leczeniem operacyjnym. Zajmuje się: - neuroonkologią, - neurochirurgią czynnościową ( tętniaki mózgu, naczyniaki) , - chorobami kręgosłupa, -… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Henryka Koziary. Pan Doktor cierpliwie wysłuchał, zbadał oraz dokładnie zapoznał się z dotychczasowymi wynikami badań. Następnie szczegółowo wyjaśnił mi czym spowodowane są moje dolegliwości bólowe związane z wielopoziomową dyskopatia kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego. Ponadto bardzo profesjonalnie wyjaśnił mi na czym będzie polegała operacja stabilizacji kręgosłupa oraz na jakich poziomach jest konieczna i z jakich powodów.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Pan doktor jest naprawdę cudownym człowiekiem i doskonałym lekarzem. Pełen empatii, pełen profesjonalizmu. Oby jak najwięcej takich lekarzy jak dr. Koziara.

 • A

  Dr. Koziara to lekarz wyjątkowy. Absolutny profesjonalista , niezwykle kulturalny i empatyczny. Rzeczowo omówił problem i szczegółowo przedstawił sposób rozwiązania. Lekarz absolutnie godny polecenia.

 • A
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem zadowolona z wizyty pana doktora jestem po operacji kręgosłupa piersiowego usunięcie dysku th 6 th 7 pan doktor Koziara był bardzo wnikliwy chętnie odpowiadał na moje pytania bardzo dużo się dowiedziałam na temat mojego schorzenia chetnie polecam pana doktora i mam nadzieję że skorzystam nie raz

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Koziara jest jedynym w swoim rodzaju. To wielki talent. Wspaniały i człowiek i lekarz. Ma przeogromną wiedzę, wspaniałe podejście do pacjenta daje z siebie wszystko. Mnie uratował życie operując z b. pozytywnym skutkiem tętniące mózgu. Z całego serca go polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo rzeczowy lekarz, profesjonalny i z poczuciem humoru. Odpowiedział na moje wszystkie pytania, bez pośpiechu i zniecierpliwienia. Wielu lekarzy już spotkałam przy okazji mojej dolegliwości, ale doktor Henryk najbardziej przekonał mnie swoim doświadczeniem, sposobem bycia, zaufaniem, które we mnie wybudził oraz konkretnym planem działania. Mam nadzieję, że doktor będzie w stanie mi mógł pomóc, kiedy tego będzie wymagała sytuacja. Dziękuję i polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Henryka Koziary. Pan Doktor jest wspaniałym, sympatycznym lekarzem, pełnym empatii i profesjonalizmu. To była moja pierwsza wizyta. Pan Doktor cierpliwie wysłuchał, zbadał oraz dokładnie zapoznał się z dotychczasowymi wynikami badań. Następ[nie szczegółowo wyjaśnił i udzielił wyczerpujących informacji oraz odpowiedział na zadane pytania.Zalecił rehabilitację i obserwację. Lekarz godny polecenia.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Pan dr Koziora to człowiek o ogromnym sercu. Wiedza jaką posiada i podejście do pacjenta sprawia, że czujesz, że Twój los nie jest mu obojętny. Odpowiednia osoba na odpowiednim niejscu, lekarz z powołania.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pan Dr. Henryk Koziara jest wspaniałym, kompetentnym Lekarzem z powołania, świetnym specjalistą, ciepłym,wzbudzającym zaufanie Człowiekiem. Podjął się u mnie skomplikowanej operacji kręgosłupa (w dwóch szpitalach lekarze nie chcieli operować), jestem w większym stopniu sprawna i mam nową jakość życia- przede mną jeszcze długa rehabilitacja, ale jestem na dobrej drodze. Dziękuję Panie Doktorze.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przejęcie kierowania na operację mózgu

  To lekarz jakich mało w Polsce jak nie na całym świecie. Jego ma mieszków dużą wiedzę i jest skromny. Jestem trudnym pacjentem ponieważ leczyłem się na białaczkę i lekarze bali się mi ustawiać leki a już nie mówiąc podejmować operacji. Moja lekooporność na leki sprawiła, że miałem drgawki kilka razy w tygodniu jak nie dziennie zdarzało się i tak. On się podją operacji mózgu i po wycięciu mi hipokampa od około pół roku nie miałem żadnego napadu i liczę, że tak dalej będzie. Zmienił moje życie wreszcie mogę studiować, pracować itd. To jest lekarz który jest wart uznania.
  Będę Jemu wdzięczny do końca życia za to co zrobił dla mnie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurochirurg. Zajmuje się leczeniem operacyjnym.

  Zajmuje się:

  - neuroonkologią,
  - neurochirurgią czynnościową ( tętniaki mózgu, naczyniaki) ,
  - chorobami kręgosłupa,
  - dyskopatiami

  Obecnie związany z Kliniką Neurochirurgii Centrum Onkologii w Warszawie i Kliniką Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii
  i Neurologii. Wcześniej wieloletni pracownik Kliniki Neurochirurgii CMKP. Staże zawodowe w Stanach Zjednoczonych
  i Europie Zachodniej.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia