dr n. med.

Henryk Koziara

Neurochirurg

48 opinii +dodaj

Umów wizytę
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista neurochirurg. Zajmuje się leczeniem operacyjnym. Zajmuje się: - neuroonkologią, - neurochirurgią czynnościową ( tętniaki mózgu, naczyniaki) , - chorobami kręgosłupa, -… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem zadowolona z wizyty pana doktora jestem po operacji kręgosłupa piersiowego usunięcie dysku th 6 th 7 pan doktor Koziara był bardzo wnikliwy chętnie odpowiadał na moje pytania bardzo dużo się dowiedziałam na temat mojego schorzenia chetnie polecam pana doktora i mam nadzieję że skorzystam nie raz

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Koziara jest jedynym w swoim rodzaju. To wielki talent. Wspaniały i człowiek i lekarz. Ma przeogromną wiedzę, wspaniałe podejście do pacjenta daje z siebie wszystko. Mnie uratował życie operując z b. pozytywnym skutkiem tętniące mózgu. Z całego serca go polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Bardzo rzeczowy lekarz, profesjonalny i z poczuciem humoru. Odpowiedział na moje wszystkie pytania, bez pośpiechu i zniecierpliwienia. Wielu lekarzy już spotkałam przy okazji mojej dolegliwości, ale doktor Henryk najbardziej przekonał mnie swoim doświadczeniem, sposobem bycia, zaufaniem, które we mnie wybudził oraz konkretnym planem działania. Mam nadzieję, że doktor będzie w stanie mi mógł pomóc, kiedy tego będzie wymagała sytuacja. Dziękuję i polecam.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Henryka Koziary. Pan Doktor jest wspaniałym, sympatycznym lekarzem, pełnym empatii i profesjonalizmu. To była moja pierwsza wizyta. Pan Doktor cierpliwie wysłuchał, zbadał oraz dokładnie zapoznał się z dotychczasowymi wynikami badań. Następ[nie szczegółowo wyjaśnił i udzielił wyczerpujących informacji oraz odpowiedział na zadane pytania.Zalecił rehabilitację i obserwację. Lekarz godny polecenia.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Pan dr Koziora to człowiek o ogromnym sercu. Wiedza jaką posiada i podejście do pacjenta sprawia, że czujesz, że Twój los nie jest mu obojętny. Odpowiednia osoba na odpowiednim niejscu, lekarz z powołania.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pan Dr. Henryk Koziara jest wspaniałym, kompetentnym Lekarzem z powołania, świetnym specjalistą, ciepłym,wzbudzającym zaufanie Człowiekiem. Podjął się u mnie skomplikowanej operacji kręgosłupa (w dwóch szpitalach lekarze nie chcieli operować), jestem w większym stopniu sprawna i mam nową jakość życia- przede mną jeszcze długa rehabilitacja, ale jestem na dobrej drodze. Dziękuję Panie Doktorze.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przejęcie kierowania na operację mózgu

  To lekarz jakich mało w Polsce jak nie na całym świecie. Jego ma mieszków dużą wiedzę i jest skromny. Jestem trudnym pacjentem ponieważ leczyłem się na białaczkę i lekarze bali się mi ustawiać leki a już nie mówiąc podejmować operacji. Moja lekooporność na leki sprawiła, że miałem drgawki kilka razy w tygodniu jak nie dziennie zdarzało się i tak. On się podją operacji mózgu i po wycięciu mi hipokampa od około pół roku nie miałem żadnego napadu i liczę, że tak dalej będzie. Zmienił moje życie wreszcie mogę studiować, pracować itd. To jest lekarz który jest wart uznania.
  Będę Jemu wdzięczny do końca życia za to co zrobił dla mnie.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  "Wspaniale być skromnym, gdy się jest wielkim."
  Rzekł Wolter o takich ludziach, jak dr Henryk Koziara. Wielki specjalista, skromny ciepły człowiek. Potrafi rozmawiać z pacjentem po partnersku, budując most porozumienia między wysokim poziomem swojej wiedzy specjalistycznej a ogólną wiedzą każdego z nas na tematy medyczne. Potrafi przyjaźnie rozmawiać, trafnie diagnozować i co najważniejsze - skutecznie operować. Miesiąc temu bez żadnych komplikacji pooperacyjnych usunął Pan doktor mi naczyniaka mózgu z niezbyt łatwym dostępem. Jedyny problem i żal, który miałam do Pana doktora, to fakt, że trudno mu podziękować za uratowanie życia, podziękować chociażby słownie. Ten wielki specjalista robi swoje i "znika", bo wszelkie oznaki wdzięczności powodują u niego wręcz zażenowanie. Wybitny specjalista i niezwykle pozytywny człowiek. Jeżeli ktokolwiek będzie zmuszony szukać pomocy u neurochirurgów, to niech śmiało powierza swój problem w złote ręce i jasny doświadczony umysł dr Koziary - lepiej nie trafi.
  Kłaniam się nisko, Panie Doktorze, w podzięce za uratowanie życia...

 • K
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Jeden z lepszych neurochirurgów w Warszawie. Odpowiada na każde pytanie szczegółowo, jest wyrozumiały, cierpliwy. Jest wyjątkowo "oblegany" przez pacjentów, przez co widać zmęczenie na twarzy... Ale nigdy nie jest opryskliwy, niemiły. Anioł, nie człowiek.

 • A

  Wspaniały lekarz i człowiek, uratował mi życie po pękniętym tetniaku i dokonał plastyki czaszki. Doktorze Henryku, dziękuje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurochirurg. Zajmuje się leczeniem operacyjnym.

  Zajmuje się:

  - neuroonkologią,
  - neurochirurgią czynnościową ( tętniaki mózgu, naczyniaki) ,
  - chorobami kręgosłupa,
  - dyskopatiami

  Obecnie związany z Kliniką Neurochirurgii Centrum Onkologii w Warszawie i Kliniką Neurochirurgii Instytutu Psychiatrii
  i Neurologii. Wcześniej wieloletni pracownik Kliniki Neurochirurgii CMKP. Staże zawodowe w Stanach Zjednoczonych
  i Europie Zachodniej.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia