Aktualności

Adresy (3)

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja seksuologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 200 zł

Psychoterapia (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
32 708..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatności za wizyty online proszę dokonać przelewem przed wizytą.
Nazwa: Hanna Bartkowiak-Szwarc, nr konta: **************************
Potwierdzenie przelewu należy przesłać przed wizytą na adres: *******************************

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 48 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 48 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka
32 708..... Pokaż numer


Piłsudskiego 18, Tarnowskie Góry Przyjmuje na NFZ
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Wielospecjalistyczna Sp. z o. o Oddział Dzienny Psychiatryczny


Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
32 708..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Psychologiem, Psychoterapeutą, szkolę się również w zakresie Seksuologii (Studia Podyplomowe: Seksuologia Kliniczna, SWPS Katowice). Ukończ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szpital Specjalistyczny im. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie, 4 letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
 • Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • Szkolenie z programu rekomendowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii „Program Wspierania Rodziny”
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Krakowska 8/1-2, Tarnowskie Góry

150 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Czas trwania: 45minut
Pierwsza wizyta: zebranie wywiadu, propozycja dalszych kroków (informacja jakich interwencji wymaga zgłaszana problematyka).Krakowska 8/1-2, Tarnowskie Góry

150 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Czas trwania: 45 minut
Konsultacja do psychoterapii; zebranie wywiadu i wstępna diagnoza, zalecenia.Piłsudskiego 18, Tarnowskie Góry

Dowiedz się więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Wielospecjalistyczna Sp. z o. o Oddział Dzienny PsychiatrycznyKonsultacja online,

200 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Ustrukturalizowany wywiad seksuologiczny.
Czas trwania: 60min
Na przeprowadzenie pełnego wywiadu potrzeba ok. 2-3 wizyty.Krakowska 8/1-2, Tarnowskie Góry

200 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Ustrukturalizowany wywiad seksuologiczny.
Czas trwania: 60min
Na przeprowadzenie pełnego wywiadu potrzeba ok. 2-3 wizyty.

Pozostałe usługi


Konsultacja online,

150 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Czas trwania: 45minut.
Psychoterapia -kolejna wizyta.
Psychoterapię poprzedza etap konsultacji na których dokonuje się wstępna diagnostyka oraz omówienie celów psychoterapii.


Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o nurty: psychodynamiczny, psychoanalityczny.Krakowska 8/1-2, Tarnowskie Góry

150 zł

Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Czas trwania: 45minut.
Psychoterapia -kolejna wizyta. Psychoterapię poprzedza etap konsultacji na których dokonuje się wstępna diagnostyka oraz omówienie celów psychoterapii. Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o nurty: psychodynamiczny, psychoanalityczny.

Opinie

5

Ogólna ocena
26 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc psychoterapia

Nie ma co pisać elaboratów. Wizyta była, rozmowa przeprowadzona no i teraz się dopiero zaczyna dalsza jazda po specjalistach . Spotkanie było w przyjemnej atmosferze zrozumienia, nic nie rozpraszało naszej rozmowy z zaznaczeniem, że to ja raczej mówiłem. Pozdrawiam i polecam.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie Tomku, bardzo dziękuję za przychylną opinię, pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Byłem u Pani Psycholog na dwóch wizytach, z którego nic nie wynikło. Zawsze padało na początku pytanie po co przyszedłem. Pomimo moich usilnych prób wyjaśnienia po co przyszedłem, nie byłem w stanie odpowiedzieć, gdyż sam nie wiedziałem co się ze mną dzieje w ogóle. Wiedziałem tylko instynktownie, że potrzebuje jakiegoś psychologa. Po tych dwóch wizytach słyszałem tylko od Pani, że jest Pani przykro i smutno, że nie potrafię się otworzyć i bym sobie poszukał pomocy w Katowicach.

Po tych wizytach było ze mną jeszcze gorzej, bo nie dość, że pierwszy raz byłem u psychologa (prawie pół roku psychicznie zbierałem siły na to) to jeszcze po wizytach u Pani wyszedłem zupełnie niezrozumiany co mnie jeszcze bardziej dobiło.

Po długim czasie trafiłem w końcu na innego psychologa, który od razu na pierwszej wizycie, powiedział, że mogę mieć prawdopodobnie depresję i mam zrobić sobie dokładniejsze badania u psychiatry w celu potwierdzenia bądź wykluczenia choroby.

Po wizytach u Psychiatry i badaniu. Okazało się, że od dłuższego czasu cierpiałem na głęboką depresję i obecnie jestem na farmakoterapii. Dzięki czemu obecnie jest w końcu poprawa i stopniowo lepsze funkcjonowanie
w codziennym życiu, choć do pełnego zdrowia jeszcze daleka droga.

W tym przypadku pomimo Pani chęci i starań tylko mi Pani zaszkodziła. Więc obiektywnie, nie była Pani stwierdzić po tych wizytach, że było ze mną bardzo źle i gdyby nie losowy przypadek, gdzie trafiłem do innego psychologa to mogło by się skończyć gorzej.

Więc z czystym sumieniem daję Pani taką ocenę a nie inną.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie L M; pamiętam obie wizyty, zgłosił się Pan do mnie na konsultację do psychoterapii. Wobec zgłaszanych problemów - jako kolejny krok zaproponowałam diagnostykę w ośrodku w Katowicach, którego adres Pan otrzymał. W moim odczuciu usługa konsultacji została wykonana z należytą starannością. Jeżeli ma Pan do mnie jakieś pytania zapraszam do kontaktu i pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Pomimo iż była to moja pierwsza wizyta u specjalisty była bardzo przyjazna atmosfera ,Pani Hanna po wysłuchaniu zaproponowała dalsze kroki do podjęcia przeze mnie. Polecam

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie Marcinie, bardzo dziękuję za przychylną opinię, pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc psychoterapia

Jestem już po trzeciej wizycie i mam nadzieję, że to co tutaj napiszę, zachęci wszystkich niezdecydowanych.
Takiej specjalistki ze świecą szukać. Podczas spotkania Terapeutka dokłada wszelkich starań, począwszy od wystroju wnętrza, poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia, a skończywszy na najdrobniejszych szczegółach, co czyni to całe terapeutyczne doświadczenie wyjątkowym przeżyciem.
Metodyka pracy jest budowna adekwatnie do temperamentu i potrzeb pacjenta, ale pomimo komfortu, usłyszysz tutaj też prawdę, która jest najważniejszym elementem w całym procesie leczenia.
Pozdrawiam,
Dariusz.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie Dariuszu, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, pozdrawiam Hanna Bartkowiak-Szwarc


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Moja pierwsza wizyta, podejście profesjonalne. Mam problemy z otworzeniem się, jednak u pani Hanny czułam się swobodnie i rozmawiałyśmy otwarcie. Leczenie zaproponowane u innego lekarza z braku miejsc u pani Hanny. Ogółem jestem zadowolona z wizyty. Polecić mogę z czystym sercem.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Pani Joanno, bardzo dziękuję za przychylną opinię, pozdrawiam Hanna Bartkowiak-Szwarc


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Bardzo profesjonalna lekarka, dobrze kieruje pacjentem by zwrócił uwagę na sedno problemu. Nie przyjmuje co prawda nowych pacjentów, ale zostałem pokierowany do innej lekarki, z którą zacznę leczenie.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie Ł., bardzo dziękuje za te uprzejme słowa, nadmienię tylko -aby nie wprowadzać nikogo w błąd że jestem psycholożką nie lekarką, pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


V
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona, usatysfakcjonowana. Co prawda Pani nie przyjmuje już nowych pacjentów, ale zostałam skierowana do drugiej Pani, z którą zacznę leczenie.
Gabinet bardzo przyjazny, atmosfera sprzyjała i potrafiłam się otworzyć

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Pani Victorio, bardzo dziękuję za przychylną opinię, pozdrawiam Hanna Bartkowiak-Szwarc


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Byłam u p.Hanny na konsultacji psychoterapeutycznej, która zakłada zebranie wywiadu i przygotowanie pomocy. Po przedstawieniu mojego problemu p. Hanna powiedziała,że nie ma aktualnie miejsc na współpracę z nowymi osobami.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Dzień Dobry, dziękuję za opinię. Na ten moment nie przyjmuję nowych pacjentów do procesu psychoterapii (mam ograniczone zasoby i myślę że brak takiego limitu odbywałby się ze szkodą dla pacjentów- na co nie pozwalam). Przyjmuję na pierwsze konsultacje, wsparcie krótkoterminowe, diagnostykę. Jeżeli w toku konsultacji okazuje się że najlepszą drogą leczenia byłby psychoterapia - proponuję innego specjalistę, w tym samym ośrodku z dostępnym terminem - tak też było w Pani przypadku; można się też zapisać u mnie na listę osób oczekujących. Myślę że to uczciwa droga. Pozdrawiam Serdecznie, mam nadzieję że uda się Pani znaleźć właściwą osobę.
Hanna Bartkowiak-Szwarc


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rozpoczęcie terapii z Panią Hanną jest jedną z najlepszych decyzji, jakie podjąłem. Zawsze mogłem liczyć na pełny profesjonalizm z jej strony. Z jej pomocą przepracowałem wiele swoich problemów. Moje życie wróciło na właściwą drogę.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie T., dziękuje za te budujące słowa, pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Jak Rosną Skrzydła - Prywatny Ośrodek Psychoterapii Hanna Bartkowiak-Szwarc

Pierwsza wizyta w życiu ale bardzo miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do wywiadu . Z pewnością mogę polecić panią doktor.

mgr Hanna Bartkowiak-Szwarc

Panie J., bardzo dziękuję za przychylną opinię, pozdrawiam serdecznie Hanna Bartkowiak-Szwarc


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem Psychologiem, Psychoterapeutą, szkolę się również w zakresie Seksuologii (Studia Podyplomowe: Seksuologia Kliniczna, SWPS Katowice). Ukończ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia psychosomatyczne
 • Zespół stresu pourazowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szpital Specjalistyczny im. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie, 4 letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
 • Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej dla Par – Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
 • Szkolenie z programu rekomendowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii „Program Wspierania Rodziny”
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • SeksuologiaProfile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania