lek.

Grzegorz Suchy

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

48 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Ortopeda Traumatolog, Certyfikaty USG Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej, Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS, Sono-Medicus. Śląską… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: USG narządu ruchu z konsultacją

  Przyjechałam do pana doktora po wizytach innych lekarskich. Czyli wiadomo z niedowierzaniem . Jednak jestem bardzo miło zaskoczona podejściem do mojego problemu. Po dwóch wizytach jestem już po badaniach , zastrzyku i wiem na czym ; stoję ;. Jeśli szukacie dobrego lekarza to śmiało polecam pana lekarza Grzegorza Suchy....Pacjentka Mirella Kozłowska

 • M
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Witam.
  już po raz drugi byłam na konsultacji u p.doktora i po raz kolejny stwierdzam ,że mam do czynienia z lekarzem konkretnym,posiadającym ogromna wiedzę i umiejętność przekazania pacjentowi diagnozy w sposób zrozumiały, nawet dla laika.Mam nadzieję,ze tak jak za pierwszym razem problemy zdrowotne z ręka zniknęły ,to teraz będzie powtórka. Z całym sercem polecam pana doktora. Małgorzata Fedelińska

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj byliśmy na wizycie.Lekarz miły, uprzejmy i kompetentny.Udzielił nam szczegółowych informacji na temat urazu doznanego przez mojego syna.Polecam zwłaszcza dla małych pacjentów.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: USG narządu ruchu z konsultacją

  byłam pierwszy raz i nie czuję się usatysfakcjonowana wizytą, badanie szybko przeprowadzone, bez przebadania całej stopy tylko fragment podejrzany o skręcenie, a zalecenie lekarza było bardzo ogólne: nie chodzić i robić zimne okłady, przyjść ponownie za kilka dni ze zdjęciem RTG, mało konkretny, czułam że na szybko chce "odbębnić" badanie ponieważ wizyta była opóźniona o 20min bez słowa wyjaśnienia

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: chirurgia kolana

  Bardzo dobry lekarz, z dużym doświadczeniem. Świetne podejście do pacjenta. Odpowie na wszystkie pytania. Polecam z czystym sumieniem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: ból stopy

  Pan Doktor Grzegorz bardzo uprzejmy,rzeczowy. Wnikliwa analiza badań, dokładny wywiad z pacjentem,wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania,szybkie ustalenie problemu zdrowotnego,zastosowane leczenie. Gorąco polecam wizytę u Pana Doktora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretny lekarz ,odpowie na wszystkie pytania . Wykonany zabieg PRP ścięgna Achillesa w obu nogach prawie bezboleśnie. Polecam wszystkim wizytę u pana dr. Grzegorza Suchego.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: ostry ból nogi

  Szczegółowy wywiad, cierpliwość i indywidualne podejście do pacjenta. Propozycja różnych wariatów leczenia. Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

  Widać że lekarz ma doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Badanie przebiegło sprawnie i co najważniejsze maluszkowi się podobało. Polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Smart MedicalUsługa: wizyta kontrolna

  Świetny lekarz który bardzo angażuje się w swoją pracę, konkretny, bez owijana w bawełnę, świetny kontakt. Polecam.

Pytania pacjentów (7)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Ortopeda Traumatolog, Certyfikaty USG Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej, Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS, Sono-Medicus.

  Śląską Akademię Medyczną ukończyłem w 2001 roku. Tytuł Specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobyłem w 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałem uczestnicząc czynnie w licznych sympozjach, kursach, warsztatach w kraju i zagranicą. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (ESSKA) oraz Royal College of Surgeons. W chwili obecnej czynnie współpracuje z prywatnymi klinikami na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Zabiegli operacyjne wykonuję prywatnie oraz w ramach umowy NFZ w Szpitalu Wielospecjalistycznym Tommed w Katowicach. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się:
  - chirurgia kolana,
  - mało-inwazyjne techniki chirurgiczne,
  - urazy sportowe,
  - diagnostyka i leczenie bólów krzyża, pleców, szyi,
  - diagnostyka USG narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach