Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Grzegorz Pitala specjalizuje się w laryngologii, foniatrii i audiologii. Aktualnie pracuje w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką oraz Profesorskim Centrum Medycznym OPTIM... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Grzegorz Pitala specjalizuje się w laryngologii, foniatrii i audiologii. Aktualnie pracuje w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką oraz Profesorskim Centrum Medycznym OPTIMUM we Wrocławiu.

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny, serdeczny i mily lekarz. Konkretny, poswieca tyle czasu ile potrzeba na wyjasnienie pacjentowi jak wyglada proces leczenia. Bardzo szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowy i przyjazny dla pacjenta. Mam problem z pokazaniem krtani, nie krzyczał na mnie (jak już to mi się zdarzało u innych lekarzy), tylko uspokajał i kilkukrotnie próbował. Oczywiście udało się. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Gorąco polecam

 • J

  Pan Doktor był bardzo życzliwy, z zainteresowaniem wysłuchał tego co mówiłam na temat mojej dolegliwości. Podczas badania używał m.in endoskopu dzięki czemu nie tylko opierał się na swoim ogromnym doświadczeniu ale też konkretnym badanu a to wszystko w ramach tej samej ceny. Odpowiedział mi na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości dotyczące dalszego postępowania. Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje diagnozy u specjalisty.

 • J

  Bardzo dobry specjalista. Ma dobry kontakt z pacjentem i jego rodziną. Pełna informacja po wykonanych badaniach. Polecam !!!

 • J

  Lekarz bardzo sympatyczny, aczkolwiek nie pomógł w naszym problemie. Na co dzień widocznie nie zajmuje się niemowlakami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście, nie podejmuje pochopnych decyzji. Dobry wywiad. Lekarz jest bardzo uprzejmy, dba o gabinet i pacjentów. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z dzieckiem (4 latek) oraz duża wiedza medyczna. Pan dr.jest na mojej liście do polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, od wejścia do gabinetu bardzo fajnie zainteresował naszą córeczkę, co skutkowało jej pozytywnym nastawienie i chęcią współpracy. Wytłumaczył i powiedział jaka jest sytuacja z przypadkiem naszej córeczki. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecamy fachowe podejście rzetelność bardzo sympatyczne i super podejście do dzieci konkretny lekarz .Syn ma stwierdzony od niedawna niedosłuch chcieliśmy dowiedzieć się więcej coś na ten temat dowiedzieliśmy się konkretnych odpowiedzi. Polecamy Pan doktor na szóstkę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  było bardzo życzliwie, kompetentnie, uwaga poświęcona pacjentowi, pełna informacja po badaniu. polecam