dr n. med.

Grzegorz Myszczyszyn

Ginekolog

Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych. Pracuję na stanowisku a... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu.
  Jestem lekarzem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Posiadam tytuł doktora nauk medycznych.
  Pracuję na stanowisku asystenta w I Klinice Ginekologii i Położnictwa UM we Wrocławiu.
  Posiadam międzynarodowy certyfikat ultrasonograficzny The Fetal Medicine Foundation (FMF).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Intermedis

  Jestem nieufna wobec lekarzy, ale powiem szczerze, ze temu warto zaufac. Peofesjonalizm w 100% Na poczatek dokladnie przeprowadzony wywiad
  ,nastepnie badania przeprowadzono delikatnie i
  fachowo . Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne IntermedisUsługa: zwykła wizyta ginekologiczna

  Jestem po pierwszej wizycie. Moim celem było rozpoczęcie nowego sposobu leczenia PCO, ponieważ dotychczas zawsze miałam przypisywane tabletki antykoncepcyjne. Wizyta przebiegła pomyślnie, zostałam zaznajomiona z procesem leczenia w moim przypadku. Przede mną diagnostyka, na podstawie której Pan Doktor zadecyduje o dalszym leczeniu i którą mam przesłać mailowo, co bardzo mnie cieszy ponieważ jestem spoza Wrocławia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora, profesjonalne podejście, duże doświadczenie, nie ma problemu ze skontaktowaniem się w razie nagłych sytuacji, jedyny minus to zawsze jest opóźnienie przy wizytach bo w poczekalni prawie wszystkie ciężarne :) i wchodzi się tak z 15min po umówionej godzinie ale ogólnie lekarz godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pan doktor jest osobą rzetelną, kompetentną. Poza tym bardzo delikatny, spokojny i profesjonalny. Odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny lekarz,delikatny podczas badania.Inicjatywa od lekarza o skierowaniu na dodatkowe badania.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne IntermedisUsługa: Zwykła wizyta

  Pierwszy raz spotkałam się jednocześnie z fachowością, profesjonalizmem, ale też życzliwością. Jest lekarzem, którego można polecić dla każdej kobiety. Robi to, co w jego mocy przy Jego ogromnej wiedzy. Poświęca pacjentkom tyle czasu ile tylko potrzebują tłumacząc wszystko spokojnie i rzeczowo. Pan Doktor opiekował się mną od momentu kiedy rozpoczęły się problemy z zajściem w ciążę. Jedyny lekarz, który faktycznie szukał rozwiązań. Później czułam, że jestem pod dobrą opieką, gdy poroniłam. Pan Doktor wykazał się ogromną empatią. Potem kolejna ciąża prowadzona bez zarzutu. Dużo badań, dokładne usg, wspaniała opieka. W szpitalu także pytał jak się czuję i czy wszystko w porządku. Bardzo polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam bardzo pozytywne odczucia po wizycie, dobry kontakt z lekarzem, który odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko ok ale dlaczego po wizycie pacjentka wychodzi bez niczego ? Tzn: bez zalecen ,bez jakiegokolwiek dokumentu ze cokolwiek bylo w gabinecie wykonywane, no i bez paragonu :-/ Jeszcze sie z taka praktyka nie spotkalam Troche to dziwne i tylko to mnie zniecheca do tego lekarza a szkoda bo jest naprawde sensowny i sie zna na rzeczy . Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nigdy jeszcze nie byłam u tak miłego, a zarazem profesjonalnego lekarza. Czułam się w pełni zaopiekowana, bo lekarz nie tylko mnie zbadał, ale też zrobił dokładny i szczegółowy wywiad oraz wytłumaczył mi wszystko po kolei (w związku z problemem, z którym do niego przyszłam). Do tego jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza w porównaniu do mojej poprzedniej pani ginekolog. Polecam pana Myszczyszyna!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne IntermedisUsługa: zwykła wizyta ginekologiczna

  empatycznie i rzeczowo. Pan doktor odpowiedział na każde pytanie.
  higienicznie.
  Mogłam wejść z mężem.
  Zadowolona z wizyty.