Lek.

Grzegorz Małecki

Ginekolog

26 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Najwyższym poziomem profesjonalizmu jest "zwyczajnosć" i taki jest dr Małecki. Troskliwy, pogodny, relacyjny. A przy tym godny zaufania i fachowy.

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Poznań

  Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Dyplom lekarza uzyskałem w 2003 roku. Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł specjalisty, w ramach nowego jednostopniowego systemu szkoleniowego, w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobyłem w 2012 roku.
   Na codzień pracuje w Wielkopolskim Centrum Onkologii na ul. Garbary 15 w Poznaniu, na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej.
   Pracuję również w Szpitalu Świętej Rodziny.
   Mój główny nurt zainteresowań zawodowych koncentruje się wokół ginekologii operacyjnej, głównie operacji endoskopowych ( laparoskopia, histeroskopia ) oraz operacji naprawczych zaburzeń statyki dna miednicy z wykorzystaniem materiałów syntetycznych ( taśm oraz siatek ) a także leczeniem zachowawczym zaburzeń statyki dna miednicy - pesaroterapia ).
   W ramach aktywności zawodowej zajmuje się leczeniem pacjentek z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i zespołem pęcherza nadreaktywnego : leczeniem operacyjnym i farmakologicznym.
   Od kilku już lat zajmuję się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.
   Kluczowe formy mojej aktywności obejmują :
   - Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu : MonaLisa Touch
   - Laserowe obkurczanie i rewitalizacja pochwy : MonaLisa Touch
   - Korekta warg sromowych (labioplastyka) z wykorzystaniem noża laserowego : Deka Laser CO2
   - Wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
   - Redukcja blizn po nacięciu krocza i cięciu cesarskim
   - Lifting krocza za pomocą nici : Vaginal Narrower
   - Laserowe wycinanie kłykcin kończystych i zmian włóknistych sromu i krocza
   Doświadczenie, potwierdzone licznymi certyfikatami, z zakresu ginekologii estetycznej, zdobywałem pod okiem Prof. Nicola Zerbinati.

   W mojej codziennej pracy zajmuję się kwalifikacją do operacji ginekologicznych i leczeniem operacyjnym takich schorzeń jak :
   - mięśniaki macicy
   - guzy / torbiele jajników
   - obniżenie / wypadanie macicy / pochwy ( pesaroterapia - czyli leczenie zachowawcze zaburzeń statyki dna miednicy oraz leczenie operacyjne z wykorzystaniem siatek - systemy Prolift )
   - nietrzymanie moczu ( zespół pęcherza nadreaktywnego ) i jego farmakologiczne leczenie
   - wysiłkowe nietrzymanie moczu z wykorzystaniem lasera CO2 oraz taśm / materiałów syntetycznych

   Zabiegi i operacje wykonuję w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach praktyki prywatnej.

   W mojej pracy zajmuję się również profesjonalnym prowadzeniem ciąży (według najnowszych wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego ), podczas której wykonuję :
   - badania prenatalne w pierwszym trymestrze ( 11+0 - 13+6 tydzień ciąży ) oraz w drugim trymestrze ( miedzy 20 a 24 tygodniem ciąży ze szczegółową oceną anatomii płodu) w tym badania USG 3D/4D,
   - badania przepływów naczyniowych metodą Dopplera,
   - ocenę profilu biofizycznego i dobrostanu płodu.

   Posiadam certyfikat The Fetal Medicine Fundation w Londynie oraz Licencję Pracowni USG : ID Center 115962, uprawniającą mnie do samodzielnego wykonywania badań prenatalnych.

   Zajmuję się również doborem odpowiednich dla zdrowia pacjentek metod kontroli płodności i planowania rodziny, diagnostyką przyczyn niepłodności (badania hormonalne, USG, ocena i indukcja owulacji, histeroskopia i laparoskopia), w celu przygotowania pacjentek do leczenia niepłodności z wykorzystaniem technik wspomaganego rozrodu.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Ginekologia onkologiczna

  Choroby

  • nietrzymanie moczu
  • mięśniaki macicy, adenomioza, torbiele / guzy jajników
  • nieprawidłowe krwawienia z macicy
  • bolesne i obfite miesiączki
  • zabiegi laserowej rewitalizacji pochwy : zabieg MonaLisa Touch
  • laserowe i operacyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
  • prowadzenie ciąży
  • badania prenatalne w ciąży : I i II trymestr
  • diagnostyka niepłodności
  • wysiłkowe nietrzymanie moczu
  • labioplastyka
  • operacje endoskopowe : histeroskopia, laparoskopia
  więcej

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  LEKARZE Centrum Medyczne

  Ostrowska 363, Nowe Miasto, 61-312 Poznań, wielkopolskie

  Konsultacja +badanie ginekologiczne + usg od 150 zł
  Ginekologia estetyczna : konsultacja od 150 zł
  Labioplastyka laserowa deka laser co2 3 400 zł
  Badanie + usg położnicze 200 zł
  Biocenoza pochwy 30 zł
  Posiew bakteriologiczny 55 zł
  Posiew w kierunku paciorkowca grupy b 40 zł
  Rewitalizacja pochwy monalisa touch
  Wypełnienie okolic intymnych kwasem hialuronowym desirial
  Lifting / plastyka krocza
  Vaginal narrower
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

   Najwyższym poziomem profesjonalizmu jest "zwyczajnosć" i taki jest dr Małecki. Troskliwy, pogodny, relacyjny. A przy tym godny zaufania i fachowy.

  • J
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

   W lutym 2017 roku dr Małecki przeprowadził u mnie zabieg labioplastyki laserowej. Jestem bardzo zadowolona z efektu po zabiegu. Pan Doktor wykonał go profesjonalnie. Na każdym etapie wszystko wyjaśniał i odpowiadał na każde pytanie. Po zabiegu wszystko pięknie się zagoiło, a zostało skontrolowane podczas dwóch wizyt po 2 i 6 tygodniach od zabiegu. Dr Małecki jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem. Naprawdę polecam każdej kobiecie.

  • M
   Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

   Serdeczny, konkretny, cierpliwy, doświadczony, kompetentny i subtelny czyli Pan dr Małecki.
   Nie dawno zdecydowałam się na labioplastykę laserową w Centrum Medycznym Lekarze. Przed zabiegiem bardzo się denerwowałam, ale Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie, nawet te najtrudniejsze pytania. W czasie konsultacji jak i przed samym zabiegiem dr Małecki wyeliminował wszystkie moje wątpliwości, dlatego miałam pewność, że powierzam moje zdrowie i wygląd wysoko wykwalifikowanemu specjaliście. Labioplastyka przebiegała naprawdę szybko i bezboleśnie. (Tak na marginesie, bardzo dziękuję za to, że mówił Pan do mnie w czasie zabiegu :) Czas rekonwalescencji mija bez zarzutów. Dzięki profesjonalnemu zaangażowaniu dr Małeckiego mój problem z przerostem warg sromowych mniejszych nareszcie zniknął, ale najważniejsze jest to, że nie mam już grudek Fordyce'a, które były pierwszoplanowym powodem mojej decyzji. Efekt zabiegu jest świetny, jestem naprawdę zadowolona i pełna podziwu. Bardzo Panu dziękuję za wyrozumiałość, zrozumienie, delikatność i dużo poświęconej mi uwagi.

  • W maju tego roku minie rok odkąd Pan dr Małecki pomógł mi z problemem przerostu warg sromowych mniejszych. Zabieg oraz rekonwalescencja przebiegły bez zarzutu. Dzięki pomocy oraz profesjonalizmie Doktora pozbyłam się dręczącego mnie kompleksu. Z pewnością mogę przyznać, że jest to specjalista godny polecenia.

  • M

   Pan doktor Małecki jest bardzo dobrym, kompetentnym specjalistną. Przeprowadził u mnie labioplastykę warg sromowych mniejszych, która była skrupulatnie zaplanowana i ani przez chwilę nie miałam wątpliwości czy zabieg się powiedzie. Pan doktor odpowiada chętnie na każdne pytanie, tłumaczy i widać jak bardzo lubi to, co robi. Labioplastyka wbrew pozorom nie jest taka prosta w wykonaniu, także wybór Pana doktora był strzałem w dziesiątkę. Pan Doktor zabieg wykonał bardzo dokładnie i starannie. Nie miałam zadnych komplikacji, ból był niewielki, zrost bardzo szybki. Doktor Małecki poświęcił mi dużo czasu, za co jestem bardzo wdzięczna. Pan doktor jest również zadowolony z efektów. Cieszę się tym bardziej, że nie byłam "łatwym przypadkiem" ... Mam nadzieję, że trafią do Pana kolejne pacjentki, które również będą się mogły cieszyć z efektów pracy Pana Doktora Małeckiego. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

  • D

   Trafiłam do doktora Małeckiego przypadkiem, ale wiem, że znalazłam lekarza na lata. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże a ja czułam się w tym czasie bezpiecznie i wiedziałam, że pozostaję pod najlepszą opieką. Podczas każdej z wizyt rozwiewał wszystkie moje wątpliwości i odpowiadał szczerze na pytania. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że poleciłam doktora Małeckiego koleżankom i mamie. Dzięki Panu Doktorowi problemy zdrowotne mamy skończyły się.

  • J

   Pełen profesjonalizm! Dr Małecki prowadzi moją pierwszą ciążę wzorowo. Poprzez fachowe rady i spokojne podejście rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące faz ciąży jak i samego porodu. Trafiłam do doktora zupełnym przypadkiem, jednak jest to strzał w 10-tkę, polecam wszystkim przyszłym mamom! : )

  • M

   Polecam!!! Profesjonalista, delikatny i konkretny. Do tego posiada dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać w praktyce. Polecam wszystkim Paniom, które poszukują bardzo dobrego ginekologa, z pewnością nie będą rozczarowane. Posiada wszystkie cechy najlepszego specjalisty i jest kompetentny.

  • M

   Do Pana dr Grzegorza Małeckiego trafiłam, gdy szukałam najlepszego specjalisty dla mojej córki.
   Jej wstydliwym problemem były przerośnięte wargi sromowe mniejsze. Pan doktor dokładnie wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Labioplastyka przeprowadzona została w Med Polonii i wykonana metodą chirurgiczną. Od dnia zabiegu minęły cztery miesiące, a moja córka jest szczęśliwa i nie wstydzi się już swojego ciała. Podczas wizyt kontrolnych, dowiedziałam się, że pan dr Małecki nie tylko specjalizuje się w chirurgii operacyjnej,
   ale także leczy pacjentki z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Na podstawie wywiadu i badań doktor zaproponował mi założenie taśmy podcewkowej TVTO. Zabieg polega na podparciu cewki moczowej taśmą wprowadzoną przez pochwę. Jest miesiąc po operacji, a ja już widzę znaczną poprawę i czuję się komfortowo. Pan dr Grzegorz Małecki jest nie tylko profesjonalistą, ale także lekarzem
   z powołania. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Miły, kompetentny, godny zaufania. Zdecydowanie najlepszy ginekolog z tych, u których dotąd byłam. Z pewnością będę chodzić razem z córką na regularne wizyty. :)

  • P

   Nigdy więcej wolałabym nie mieć kontaktu z tym doktorem. Myślę, że kompetencje ma wysokie, ale wyłącznie medyczne. Do czego jednak służą pacjentowi, który boi się nawet zapytać o cokolwiek???
   Postanowiłam jakiś czas temu powierzyć mu ciążę, kierując się poradą znajomej, jednak był to błąd. Kilka razy przychodziłam do doktora z wizytą podczas tej mojej kolejnej zresztą ciąży i ... czułam się jak klient w sklepie lub po prostu jak pacjent dentysty. Doktor nigdy (!) nie zapytał o moje samopoczucie, a przecież ciąża, mimo, że nie jest chorobą, to stan szczególny, w którym bardzo ważna jest sfera uczuć, psychologia, indywidualne podejście do pacjenta. Przed tą ciążą miałam problemy onkologiczne i był we mnie lęk czy pewne sprawy nie mają znaczenia. Jednak na moje PRÓBY wypytania lekarz odpowiadał zdawkowo "tak" lub "nie". Nie jestem panikarą, ale sama mając ojca lekarza zrozumiałam w życiu trochę co to znaczy pojęcie 'powołania' do tego zawodu. Doktor Małecki to dobry rzemieślnik (zapewne), zna różne parametry, których się nauczył podczas praktyki, może miał nawet same piątki z ćwiczeń i laboratoriów. Ale jeśliby podszedł do jakiegoś zaliczenia z przedmiotu "empatia", to wtedy ... murowana dwója.
   Bardzo źle oceniam podejście tego lekarza do pacjenta, mając porównanie do innych, wspaniałych lekarzy-ginekologów. Nigdy nie wrócę do jego gabinetu.