lek.

Grzegorz Małecki

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
294 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dyplom lekarza uzyskałem w 2003 roku. Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł specjalisty, w ramach nowego jednostopniowego systemu szkoleniowego,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

  Pan doktor wykonał u mnie zabieg labioplastyki. Przerost warg sromowych był moim problemem od ponad 10 lat. Zupełnie niepotrzebnie stresowałam się przed zabiegiem, gdyż przeszłam go praktycznie bezboleśnie, dzięki znieczuleniu i fachowej opiece. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu i jedyne czego żałuje, że czekałam tyle lat żeby pozbyć się mojego kompleksu.

 • K
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: wysiłkowe nietrzymanie moczu

  Pan Doktor jest bardzo dobrym kompetentnym specjalistą. Trafiłam do jego gabinetu z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu .Przy pierwszej wizycie zostałam zakwalifikowana do zabieg laserowego , Pan doktor zaznaczył, że muszą być to trzy zabiegi ponieważ jeden nic nie da .Obecnie jestem po trzech zabiegach i moja dolegliwość która mi bardzo dokuczała skutecznie została usunięta .Polecam bardzo dobry specjalista

 • M

  Do dr Małeckiego trafiłam przypadkiem - powodem było krwawienie w 6 tc, które niestety okazało się oznaką poronienia samoistnego. Doktor przeprowadził badanie w sposób bardzo profesjonalny i dokładny. Największe wrażenie zrobiła na mnie jednak rozmowa na ten bardzo trudny temat - doktor fachowo wszystko mi wyjaśnił, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania, był opanowany, spokojny i ten spokój przeniósł się na mnie. Cała sytuacja była dla mnie bardzo ciężkim przeżyciem, ale ta wizyta sprawiła, że spojrzałam na całą sprawę z innej strony. Pojawiła się w mojej głowie nadzieja, a przede wszystkim nie winię siebie za to co się stało - a to moim zdaniem najlepsza droga do tego, aby pogodzić się z losem i żyć dalej. Szczerze polecam!

 • P
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

  Doktor wykonał u mnie zabieg labioplastyki efekt genialny, atmosfera przy zabiegu przemila. Jestem bardzo zadowolona choc dlugo wachalam sie zwrocic do lekarza z moim kompleksem przerosnietych warg, Pan Grzegorz przed zabiegiem wszystko wytlumaczyl oraz rozrysowal jaki bedzie efekt koncowy. Bardzo mily i profesjonalny lekarz zdecydowanie polecam wszystkim paniom ktore maja podobny problem. Agata

 • M
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

  Pan dr.Małecki to bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz ,a przy tym jest bardzo miły, troskliwy i cierpliwy.
  2 tyg temu przeprowadził u mnie zabieg
  labioplastyki.
  Jestem bardzo zadowolona .
  Wszystko się ladnie goi.
  Gorąco polecam Pana Doktora.
  Polecam również zabieg każdej kobiecie która ma kompleks przerośniętych warg sromowych mniejszych lub prorośnięty napletek łechtaczki.

 • Z
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum Medyczne

  Najwyższym poziomem profesjonalizmu jest "zwyczajnosć" i taki jest dr Małecki. Troskliwy, pogodny, relacyjny. A przy tym godny zaufania i fachowy.

 • J
  Lokalizacja: LEKARZE Centrum MedyczneUsługa: labioplastyka laserowa Deka Laser CO2

  W lutym 2017 roku dr Małecki przeprowadził u mnie zabieg labioplastyki laserowej. Jestem bardzo zadowolona z efektu po zabiegu. Pan Doktor wykonał go profesjonalnie. Na każdym etapie wszystko wyjaśniał i odpowiadał na każde pytanie. Po zabiegu wszystko pięknie się zagoiło, a zostało skontrolowane podczas dwóch wizyt po 2 i 6 tygodniach od zabiegu. Dr Małecki jest bardzo kompetentnym i miłym lekarzem. Naprawdę polecam każdej kobiecie.

 • W maju tego roku minie rok odkąd Pan dr Małecki pomógł mi z problemem przerostu warg sromowych mniejszych. Zabieg oraz rekonwalescencja przebiegły bez zarzutu. Dzięki pomocy oraz profesjonalizmie Doktora pozbyłam się dręczącego mnie kompleksu. Z pewnością mogę przyznać, że jest to specjalista godny polecenia.

 • M

  Pan doktor Małecki jest bardzo dobrym, kompetentnym specjalistną. Przeprowadził u mnie labioplastykę warg sromowych mniejszych, która była skrupulatnie zaplanowana i ani przez chwilę nie miałam wątpliwości czy zabieg się powiedzie. Pan doktor odpowiada chętnie na każdne pytanie, tłumaczy i widać jak bardzo lubi to, co robi. Labioplastyka wbrew pozorom nie jest taka prosta w wykonaniu, także wybór Pana doktora był strzałem w dziesiątkę. Pan Doktor zabieg wykonał bardzo dokładnie i starannie. Nie miałam zadnych komplikacji, ból był niewielki, zrost bardzo szybki. Doktor Małecki poświęcił mi dużo czasu, za co jestem bardzo wdzięczna. Pan doktor jest również zadowolony z efektów. Cieszę się tym bardziej, że nie byłam "łatwym przypadkiem" ... Mam nadzieję, że trafią do Pana kolejne pacjentki, które również będą się mogły cieszyć z efektów pracy Pana Doktora Małeckiego. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplom lekarza uzyskałem w 2003 roku. Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł specjalisty, w ramach nowego jednostopniowego systemu szkoleniowego, w dziedzinie położnictwa i ginekologii zdobyłem w 2012 roku.
  Na codzień pracuje w Wielkopolskim Centrum Onkologii na ul. Garbary 15 w Poznaniu, na Oddziale Ginekologii Operacyjnej, Onkologicznej i Endoskopowej.
  Pracuję również w Szpitalu Świętej Rodziny.
  Mój główny nurt zainteresowań zawodowych koncentruje się wokół ginekologii operacyjnej, głównie operacji endoskopowych ( laparoskopia, histeroskopia ) oraz operacji naprawczych zaburzeń statyki dna miednicy z wykorzystaniem materiałów syntetycznych ( taśm oraz siatek ) a także leczeniem zachowawczym zaburzeń statyki dna miednicy - pesaroterapia ).
  W ramach aktywności zawodowej zajmuje się leczeniem pacjentek z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i zespołem pęcherza nadreaktywnego : leczeniem operacyjnym i farmakologicznym.
  Od kilku już lat zajmuję się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.
  Kluczowe formy mojej aktywności obejmują :
  - Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu : MonaLisa Touch
  - Laserowe obkurczanie i rewitalizacja pochwy : MonaLisa Touch
  - Korekta warg sromowych (labioplastyka) z wykorzystaniem noża laserowego : Deka Laser CO2
  - Wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym
  - Redukcja blizn po nacięciu krocza i cięciu cesarskim
  - Lifting krocza za pomocą nici : Vaginal Narrower
  - Laserowe wycinanie kłykcin kończystych i zmian włóknistych sromu i krocza
  Doświadczenie, potwierdzone licznymi certyfikatami, z zakresu ginekologii estetycznej, zdobywałem pod okiem Prof. Nicola Zerbinati.

  W mojej codziennej pracy zajmuję się kwalifikacją do operacji ginekologicznych i leczeniem operacyjnym takich schorzeń jak :
  - mięśniaki macicy
  - guzy / torbiele jajników
  - obniżenie / wypadanie macicy / pochwy ( pesaroterapia - czyli leczenie zachowawcze zaburzeń statyki dna miednicy oraz leczenie operacyjne z wykorzystaniem siatek - systemy Prolift )
  - nietrzymanie moczu ( zespół pęcherza nadreaktywnego ) i jego farmakologiczne leczenie
  - wysiłkowe nietrzymanie moczu z wykorzystaniem lasera CO2 oraz taśm / materiałów syntetycznych

  Zabiegi i operacje wykonuję w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach praktyki prywatnej.

  W mojej pracy zajmuję się również profesjonalnym prowadzeniem ciąży (według najnowszych wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego ), podczas której wykonuję :
  - badania prenatalne w pierwszym trymestrze ( 11+0 - 13+6 tydzień ciąży ) oraz w drugim trymestrze ( miedzy 20 a 24 tygodniem ciąży ze szczegółową oceną anatomii płodu) w tym badania USG 3D/4D,
  - badania przepływów naczyniowych metodą Dopplera,
  - ocenę profilu biofizycznego i dobrostanu płodu.

  Posiadam certyfikat The Fetal Medicine Fundation w Londynie oraz Licencję Pracowni USG : ID Center 115962, uprawniającą mnie do samodzielnego wykonywania badań prenatalnych.

  Zajmuję się również doborem odpowiednich dla zdrowia pacjentek metod kontroli płodności i planowania rodziny, diagnostyką przyczyn niepłodności (badania hormonalne, USG, ocena i indukcja owulacji, histeroskopia i laparoskopia), w celu przygotowania pacjentek do leczenia niepłodności z wykorzystaniem technik wspomaganego rozrodu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Świętej Rodziny ul. Jarochowskiego 18 w Poznaniu
 • Wielkopolskie Centrum Onkologii ul. Garbary 15 w Poznaniu

Certyfikaty

Choroby

 • nietrzymanie moczu
 • mięśniaki macicy, adenomioza, torbiele / guzy jajników
 • nieprawidłowe krwawienia z macicy
 • bolesne i obfite miesiączki
 • zabiegi laserowej rewitalizacji pochwy : zabieg MonaLisa Touch
 • laserowe i operacyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • prowadzenie ciąży
 • badania prenatalne w ciąży : I i II trymestr
 • diagnostyka niepłodności
 • wysiłkowe nietrzymanie moczu
 • labioplastyka
 • operacje endoskopowe : histeroskopia, laparoskopia
więcej

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni