Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Nowy Świat 39/4, Tarnów
CENTRUM ROZWOJU STER

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

Badania diagnostyczne • od 160 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz studia z psychoterapii nerwic i zaburzeń emocjonalnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskieg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Nowy Świat 39/4, Tarnów

od 160 zł

CENTRUM ROZWOJU STER

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM ROZWOJU STER depresja

Pani Grażyna pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji. Po śmierci siostry która zachorowała na raka piersi zmarła wieku 38 lat było mi ciężko i myślałam że życie niema sensu. Ale to nie był jedyny powód depresji. Nie potrafiłam samodzielnie żyć. Dzięki terapi moje życie się odmieniło. Rozwiązałam wiele spraw w swoim życiu. Jedną taką trudną sprawą był romans z mężczyzną który mnie wykorzystywał w pracy w uczuciach i manipulował moim życiem a mi się wydawało że mnie wspiera. Po rozstaniu z nim wpadłam w ciężką depresję. Terapią pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji. Podniosła się i jestem samodzielną wolną kobietą. Naprawiłam relacje z mężem. A było naprawdę źle byłam dwa razy w szpitalu psychiatrycznym wspierała się lekami Ale to terapia zmieniła mnie i moje myślenie. Polecam terapię u Pani Grażyny


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami. U pani Skarżyńskiej byłam dawno temu, jako nastolatka. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że podjęła w moim przypadku najgorsze kroki, jakie tylko mogła podjąć. Dowodem na to niech będzie fakt, iż po "pomocy" pani S. poszłam na studia z bagażem nierozwiązanych problemów i nierozumianych stanów emocjonalnych. Dopiero teraz, po 11 latach, trafiłam na świetną specjalistkę, która udziela mi rzeczywistej pomocy, pomaga wyjść ze stanów, z którymi nie radziłam sobie od lat, a które doprowadzały mnie do katastrofalnych sytuacji. Przede wszystkim brakło zrozumienia, empatii i pomysłu na rozwiązanie problemu. Moim rodzicom, którzy posłali mnie do psychologa kierowani troską oraz lękiem, Pani S. zrobiła budyń z mózgów. Wypuściła mnie w świat z całym bagażem emocjonalnych problemów oraz przekonaniem o własnej nieudolności. Gdy dzisiaj, po 11 latach, czytam opinię psychologiczną wydaną przez panią S. widzę tzw. "masło maślane" przywodzące na myśl "zimny odczyt" stosowany przez wróżbitów. Być może pani S. popełniła "błąd w sztuce", bo w końcu psychologia to nie matematyka, każdy człowiek jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Jednakże "błąd w sztuce" pani S. kosztował mnie zbyt wiele. Całe szczęście, że trafiłam w ręce ludzi, którym naprawdę zależy i chcą pomóc.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z Pania Grazyna wspolpracowalam 1,5 roku. Spotkania odbywaly sie za pomoca Skype'a, poniewaz pracuje zagranica. W ciagu calego tego czasu pomogla mi wiele zrozumiec, otworzyla oczy na rzeczy ktorych ja nie widzialam lub widziec nie chcialam, motywowala do dzialania. Dzieki niej lepiej poznalam siebie. Nabralam wiary w siebie i swoje mozliwosci, pokonalam leki. Ja z tej wspolpracy jestem bardzo zadowolona. Goraco polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany

Niestety ale muszę powiedzieć że pani Grażynie brak doświadczenia w poważnych problemach, może i jest specjalista na takie małe miasto jak Tarnów ale w porównaniu np. z Krakowem to ma poważne braki i jest zarobkiewiczem. To co mnie wkurzyło najbardziej to że p. nie pamiętała o czym była mowa na poprzedniej sesji - brak profesjonalizmu. Od psychologa wymaga się by pokierował terapią i dał odczuć że to pomaga ja to wrażenie w pewnym momencie straciłem, odczułem chłód i obojętność, poczułem się jakbym to ja sprawiał kłopot tej pani. Za to minus, bo terapia jak na tarnowskie zarobki bardzo droga, za takie pieniądze należy się pełna uwaga i profesjonalizm.


N
Użytkownik zweryfikowany

Pani Grażyna to nie tylko wspaniały fachowiec w zakresie psychoterapii, ale również naturalnie życzliwy człowiek. Dzięki jej empatycznemu podejściu i zrozumieniu mojej zawiłej psychiki potrafiłem odnaleźć swoją zagubioną tożsamość.


J
Użytkownik zweryfikowany

Parę lat temu pomogła w sytuacji kryzysowej mojej mamie. Naprawdę pomogła. Polecam.


G

RAczej pseudoterapeutka, ludzie łażą na terapię do niej po kilka lat ale wcale nie po to żeby wyzdrowieć tylko dobrze się bawią... miałam okazję być na takiej terapii - żenada... dobrze że trafiłam do Krakowa, na profesjonalną terapię, dzięki czemu mam porównanie.. P. Skarżyńska zarabia mnóstwo kasy na takich wieloletnich spotkaniach.. Niewiele pomoże osobie, która ma poważne problemy.. Jeśli ktoś nie ma grupy znajomych z którymi może się spotykać, to grupa P. Skarżyńskiej jest dla niego - beznadzieja nie polecam!


A

bardzo dobry psycholog,Pani Grażyna potrafi pomóc, wyjasnić, specjalistka w dziedzinie psychoterapi grupowej i indywidualnej, trafia w diognoze, bardzo mi pomogla


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz studia z psychoterapii nerwic i zaburzeń emocjonalnych Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskieg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia dzieci

Powiązane wyszukiwania