Grażyna Preus

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Pani doktor jako jedyna ze wszystkich lekarzy, u jakich bylam zdiagnozowała prawdziwą przyczynę moich dolegliwości, a nie tylko leczyła objawy na ślepo. Bardzo dużo jej zawdzięczam i każdemu polecam, bo to najlepszy i najbardziej rzetelny lekarz z jakim miałam kontakt. POLECAM!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pani doktor jako jedyna ze wszystkich lekarzy, u jakich bylam zdiagnozowała prawdziwą przyczynę moich dolegliwości, a nie tylko leczyła objawy na ślepo. Bardzo dużo jej zawdzięczam i każdemu polecam, bo to najlepszy i najbardziej rzetelny lekarz z jakim miałam kontakt. POLECAM!

  • P

   Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Na każde pytanie odpowiada wyczerpująco. Badanie przeprowadza fachowo. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w gabinecie u dr. Preus.
   Szczerze polecam każdej kobiecie, która szuka zaufanego ginekologa.

  • P

   czytając opinię\"malinki\" na pierwszy rzut oka widać, iż nie była u innego ginekologa w innym gabinecie, ocenia panią ginekolog na podstawie jednego certyfikatu..ja nie widzę w gabinecie żadnego innego a nie mam kłopotów że wzrokiem a sprzęt...pozostawię do przemyślenia. DROGIE PANIE ZASTANÓWCIE SIĘ KOMU POWIERZACIE SWOJE ZDROWIE...JA PANI GINEKOLOG NIE POLECAM!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Razem z żona odradzamy tego lekarza wszystkim. Swoją decyzje czy jesteśmy w ciąży czy nie opierała tylko na teście ciążowym który kazała wykonać. Na każdej wizycie mówiła że wszystko jest dobrze i jeżeli gdzieś boli to tak musi być chociaż dawaliśmy Jej wiele znaków że może być coś nie tak. Straciliśmy córeczkę w 22 tygodniu ciąży i z całą stanowczością obwiniamy o to dr Preus. Nie potrafiła wykryć ostrego stanu zapalnego u żony który rozwijał się już dłuższy czas. Nic nie ukoi bólu po stracie dziecka ale chcemy przestrzec innych żeby się zastanowili przed powierzeniem zdrowia i życia swojego i swojego dziecka temu lekarzowi.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Pani doktor jest bardzo delikatna, ma wyczucie w rozpoznawaniu i diagnozie mimo nietypowych objawów (to z mojego doświadczenia).
   Jestem b. zadowolona i od lat jestem stałą pacjentką.
   Może gdy jest nawał pacjentów i się jest na końcu kolejki, trudno wymagać by pani doktor tryskała energią, ale zawsze stara się wszystko wytłumaczyć i dopasować kutrację.

  • J

   Pani doktor Preus jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ze świetnie wyposażonym gabinetem. Jest także bardzo otwarta, chętnie odpowiada na pytania dotyczące nie tylko jej specjalizacji.
   Kontroluję się ginekologicznie u niej od wielu lat, z upływającymi latami dodaje mi niezbędne badania profilaktyczne.
   Jest kobietą i być może dlatego rozumie inne kobiety.

  • G

   Ze wszzystkich lekarzy u których byłam dr Preus jest najlepsza.Wiele kobiet mowi ze lepiej isc do mezczyzny niz kobiety bo facet delikatniejszy.W tym przypadku jest inaczej-dr Preus jest bardzo delikatna i opanowana.Nie spieszy sie z badaniem zeby przyjac jak najwiecej pacjentek i zarobic duzo kasy jak to robia inni lekarze.Badanie jest wrecz przyjemne ;) Zna sie babka na rzeczy ;) mam nadzieje ze moja pierwsza ciaze bede mogla prowadzic wlasnie u niej :) POLECAM!

  • G

   jest wspaniała,delikatna,lekarz cudo:)polecam...
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • M

   Pani doktor jest dobrą lekarką i specjalistką.Badania przeprowadza delikatnie i fachowo. Wszystko tłumaczy. Polecam ją.

  • W

   Kompetentna,rzeczowa,wykonuje swój zawód jak na prawdziwego lekarza przystało.Badania przeprowadza delikatnie.Prowadziła moją pierwszą ciążę.Może i nie była za bardzo rozmowna,ale ważne że fachowa.Opinie o tym,że gubi ją rutyna pozstawiam bez komentarza,ponieważ jest dużo kobiet,które nie przestrzegają regularnych wizyt u lekarza w czasie ciąży,a gdy poród przebiegnie niepomyślnie i coś tam jest nie tak,to wszystkiemu winien lekarz.Nie może pomóc pacjentce,która ma gdzieś umówiony termin.