Lek.

Grażyna Kowerczyk-Wykrętowicz verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Cudowna Pani doktor :) Chodzimy do Niej z synem i zarówno On jak i my zawsze jesteśmy zadowoleni. Pani doktor interesuje się nie tylko alergią czy astmą dziecka, ale zdarzało się, że przy okazji konsultowała przeziębienie. Muszę przyznać, że lekarz z powołania. Polecam Każdemu kto szuka dobrego alergologa.

 • Szukasz alergologa? Pacjenci polecają:

  Alina Kanikowska
  Alina Kanikowska
  Alergolog, Lekarz rodzinny
  Ułańska 7, Poznań
  Pani Doktor bardzo cierpliwa do dzieci. Szczegółowo przeprowadza wywiad, zaleca leki i badania pomocnicze. Poświęca… więcej

  Jolanta Silska-Hałupka
  Jolanta Silska-Hałupka
  Alergolog, Pulmonolog, Pediatra
  Ułańska 7, Poznań
  Pani doktor bardzo poważnie podeszła do sprawy mojego synka. Prawdopodobnie syn ma alergię i dlatego nie je. Dostałam… więcej

  Paweł Silny
  Paweł Silny
  Dermatolog, Alergolog
  Nad Seganką 5, Poznań
  Bardzo przyjemnie przebiegła wizyta , Pan Doktor ze spokojem wszystko wyjaśnił , podejście do dziecka pomogło by… więcej

  Anna Rosińska-Więckowicz
  Anna Rosińska-Więckowicz
  Dermatolog, Alergolog
  Bolesława Prusa 14/2, Poznań
  Super podejścieRacjonalna analiza Szerokie spectrum zaleceń Nie wysylala nas na dodatkowe badania tylko podstawowe… więcej

  Patrycja Lachowska-Kotowska
  Patrycja Lachowska-Kotowska
  Alergolog, Pulmonolog, Internista
  Platanowa 18, Kamionki
  Pani doktor Lachowska jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia.… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Początkowo byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty i podjętego leczenia końcu ktoś rozpoznał nietolerancję białka mleka krowiego u naszego 2 miesięcznego syna. Niestety z czasem wizyty nic nie wnosiły, odbywały się z dużym opóźnieniem, Pani Doktor opowiadała o swoim życiu prywatnym(po czym okazywało się że recepta jak źle wypisana), bardzo niechętnie wypisywała recepty na preparat mleko zastępczy i skierowała nas na badania które wiadomo było że nic nie wniosą u tak małego dziecka.

  • P

   Cudowna Pani doktor :) Chodzimy do Niej z synem i zarówno On jak i my zawsze jesteśmy zadowoleni. Pani doktor interesuje się nie tylko alergią czy astmą dziecka, ale zdarzało się, że przy okazji konsultowała przeziębienie. Muszę przyznać, że lekarz z powołania. Polecam Każdemu kto szuka dobrego alergologa.

  • O

   Bardzo dobry lekarz z czystym sumieniem można polecić. Byłam na wizycie u dr z dzieckiem ma świetne podejście wytłumaczyła wszystko po kolei co będzie robić, dziecko się uśmiechało a nie bało zbadała wyciągnęła wnioski których inni specjaliści do tej pory. Poza tym Pani Doktor jest bardzo skrupulatna przeprowadziła wywiad nawet dotyczący alergii dziadków. Wizyta była przyjemna, Doktor odpowiadała na każde moje pytanie bez problemu wytłumaczyła wszystko jasno i klarowni. Gorąco polecam.

  • I

   Lekarz doskonały, prawdziwy rzemieślnik w swoim fachu. Nie poddaje się tylko diagnozuje do końca. Z leczeniem zawsze trafia. Moje dzieci są jej pacjentami od wielu lat i nigdy nie zawiodła, nawet w bardzo rzadkich schorzeniach - zawsze je prawidłowo diagnozowała i leczyła.
   Z czystym sumieniem polecam

  • A

   2 lata trwalo zanim trafiam z moim dzieckiem do Pani Doktor. Wszystkie objawy alergii minely po 2 tygodniach - ogromna ulga, ze w koncu ktos pomogl mojemu dziecku po 2 latach cierpien, roznych dziwnych rozpoznan i miliona lekow. Jestem bardzo wdzieczna!
   Ania z Poznania

  • A

   Do pani doktor trafiłam z podejrzeniem alergii pokarmowej u syna - potwierdziła skazę białkową. Była miła i rzeczowa. Ostatnio dała tez skierowanie na testy alergiczne aby stwierdzić na co dokładnie uczulone jest moje dziecko. Poza tym jako jedyna pomogła mi podczas drugiej ciąży kiedy przez 2 miesiące męczyłam się z problemami gardłowymi (angina za anginą, katar, kaszel, ropienie okołomigdałkowe) a żaden inny lekarz nie przepisywał mi leków \"bo to początek ciąży\". Po dwóch dniach stosowania jej leków wszelkie dolegliwości ustąpiły. Wreszcie mogłam normalnie oddychać i nie wymiotowałam przy każdym kaszlnięciu. Jeśli mam iść do alergologa to tylko do pani Kowerczyk - Wykrętowicz, nawet jeśli miałoby to być za 2 m-ce. A takie są niestety terminy.

  • H

   Niezrównoważona pani doktor, która z uśmiechem na twarzy serwuje takie ciekawostki, że aż włos się jeży na głowie. Zaufałam jej niestety i teraz borykam się z dużym problemem na twarzy. Dermatolog wysłał mnie do niej na konsultację w związku z nieokreślonym zapaleniem skóry. Pani doktor nie obejrzała dokładnie chorego miejsca. Uznała, że nie powinnam jeść wszystkiego co nosi znamiona bycia alergenem ani stosować niehypoalergicznych kosmetyków a do tego stosować z powodzeniem silny steryd, któremu na imię elocom, bo ona sama go stosuje kiedy tylko chce i że właściwie to jest lek na twarz. Eksperyment medyczny, który mi zafundowała pani doktor nie powiódł się, choć pacjent przeżył. Sterydowa maść działała szybko i skutecznie, obkurczając naczynie krwionośne. Pani doktor nie przewidziała jednak, że po odstawieniu tej maści problem wróci ze zdwojoną mocą. Aktualnie borykam się z rumieniem na twarzy, który wygląda jak poparzenie i nie jest to nic przyjemnego. Czeka mnie długie leczenie i akceptacja wyglądu mojej twarzy a w perspektywie zabieg chirurgii estetycznej. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG