Adres

Kryształowa 3/12, Węglin-Południe, Lublin
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

dr med. Grażyna Górnicka, specjalista pediatra, specjalista pulmonolog. Konsultacje w zakresie ostrych i przewlekłych chorób układu oddechowego o...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Polecam tą Panią doktor. Świetna specjalistka. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra i bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta,zawsze odbierze telefon,wszystko dokładnie wytłumaczy.Przy tym konkretna i znająca się na tym co robi.W ogóle jest super człowiekiem:)Z czystym sumieniem każdemu polecam.Pomaga w każdej sytuacji.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam. Bardzo sympatyczna i otwarta. Umie rozmawiać z małymi pacjentami. Trafnie zdiagnozowała zapalenie płuc u mojego syna. Leki które dostał od razu mu pomogły. zawsze dokładnie wysłucha czy w oskrzelach nie ma szmerków a nie każdy lekarz to potrafi. Można na Nią zawsze liczyć.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

114 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie o aso u dziecka. Bardzo proszę o pomoc rok temu zrobi£am wyniki mojej 10 letniej córce wynik aso wyszedł ponad 800 brała 2 tyg ospen ale ok 3 dawki zostały bo miała straszne uczulenie alergiczne na ten lek wynik obniżył się o 40 jednostek trafiłam z nią do reumatologa dziecięcego ten ocenił ją jako zdrową ale mimo tłumaczeń przepisał jej 3 porcje ospenu. Nie podałam bo się bałam jej alergii. Byłam też na konsultacjach u doktor byłej ordynator odziału dzieci€cego z 40 letnim stażem. Ta po stwierdzeniu że również nie widać żadnej choroby przepisała witaminy i powiedziała że leczy si€ pacjenta a nie wyniki. Po pół roku córka wyniki ma bardzo dobre morfologia mocz białko cr ale aso 700 i ob 14 . Nie wiem co mam myśleć i robić lekarz rodzinny też upiera się przy antybiotyku ale jakoś mu nie wierzę bo on na wszystko wypisuje antybiotyki. Proszę o pomoc

  Brawo dla Pani Ordynator. Popieram opinie lekarzy, którzy nie widzą potrzeby leczenia ASO. Najważniejsze są objawy u pacjenta, a ASO jest tylko badaniem dodatkowym. Można to okresowo kontrolować, bardziej po to, aby mieć czyste sumienie, że coś się robi dla dziecka.

  dr n. med. Grażyna Górnicka

 • Moja 18 - letnia córka poznała przez internet chłopaka, który ma gruźlicę i przebywa w szpitalu. Odwiedza go. Ostatnio zauważyłam u niej zdjęcie, na którym całuje się z tym chłopakiem. Czy jest prawdopodobieństwo, że zarazi się tą chorobą? Dodam, że chłopak już nie prątkuje.

  Teraz już raczej nie zarazi się.

  dr n. med. Grażyna Górnicka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

dr med. Grażyna Górnicka, specjalista pediatra, specjalista pulmonolog. Konsultacje w zakresie ostrych i przewlekłych chorób układu oddechowego o...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Pediatria