Od ok roku czasu codziennie duszności O różnym nasileniu drapanie pieczenie w klatce 24h choruje na

1 odpowiedzi
Od ok roku czasu codziennie duszności O różnym nasileniu drapanie pieczenie w klatce 24h choruje na astmę czasami mam uczucie ciężkiego oddechu przyspieszony puls wykonane wszystkie badania na serce prawidłowe spirometria prawidłowa rtg płuc nie wiem co wykazało doktor pytała się czy miałem kiedyś zapalenie pluc(miałem) dostałem mocniejsze leki na astme spiromax 160g 2x dziennie biorę regularnie mimo to ciągle czuje uciski pieczenie ciężki oddech do tego czasami żądają mi sie silne ataki wysoki puls dusznosc mam wrazenie ze zaraz umrę się udusze czuje silny lęk i panikuje pojechałem do szpitala powiedziałem co się dzieje pani powiedziała że słychać nieliczne świsty I spytała się po co przyjechałem.Przed snem mam duszności chodzę późno spać nie mogę przez to zasnąć ale gdy już mi sie uda nie zdążyło mi sie zbudzić przez duszność ale odrazu po przebudzeniu czuje pieczenie i zaraz cieszy oddech.Chciałbym wiedzieć co mi jest czy to astma tak mocno się nasiliła ?
To mogą byś objawy źle kontrolowanej astmy (konieczna konsultacja specjalisty, ew. zwiększenie dawek leków, dodanie innych) - po wykluczeniu - do rozważenia objawy psychogenne.