Adresy (2)

Strachocińska 74, Psie Pole , Wrocław
Strachocin

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Partyzantów 1 / 1, Śródmieście , Wrocław
Gabinet Lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor nawet dziecka nie ogląda. Przepisuje 10Xsilniejsze leki-rutyna. Recepty wypisane błędnie. Do kontroli nie zaprasza. Może w prywatnym gabinecie jest inaczej, ale w przychodni i szpitalu odbębnienie...


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardo dobry lekarz, DECYZYJNY, cierpliwie i wyczerpujaco udzielajacy wszelkich informacji. Super kontakt, dobre podejscie do dzieci i rodzicow. Chodze do Pani doktor z drugim dzieckiem i zdecydowanie polecam, zarowno jako alergologa jak i pediatre


K
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Doktor, trafiłam z córką do niej po innych bezskutecznych i mało czytelnych diagnozach. Po 3 latach córka została "wypisana" z alergii. Wcześniej odpowiednie leczenie i eliminacja produktów. Skutek jest! Pani Doktor przede wszystkim nie patrzy wyłącznie przez pryzmat alergii, dostrzega jeszcze inne nieprawidłowości. Dzięki niej pozbyliśmy się jeszcze innych dolegliwości, niekoniecznie związanych z alergologią. Zdecydowanie jest to lekarz godny polecenia!


A
Użytkownik zweryfikowany

P.Ewa to super lekarz fajne podejście do pacjenta wizyta na poziomie nie wiem skąd słabe komentarze...


G

Najlepszy specjalista jaki badał mojego syna ( 3l.). Trafna diagnoza, doskonałe podejście do dziecka i rodziców. Polecam


G

Dzięki Pani doktor moja astma słabnie, leki które pani doktor przepisała sprawdzaja się bardzo dobrze.Bardzo dobry specjalista, miła, sympatyczna, bardzo dobre podejście do dzieci jak i młodziezy.Polecam


G

Dobre podejście do małego pacjenta, wyraźne i jasne zalecenia. Przyjemne i bezpieczne otoczenie w czasie badań.


M

Pani Dr nie skupia się na pacjencie, a jedynie na odbębnieniu wizyty. Miałam wrażenie, że chce \mojego synka i mnie jak najszybciej wypchnąć z gabinetu. Nic szczególnego nie zaleciła, jeśli chodzi o badania. Leki przypisane przez innego lekarza odstawiła, nie proponując nic w zamian. Nie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam! Byłam u doktor z córką -4 lata. Dr stwierdzila, że nie maja żadnej alergii mimo że córka ma białe plamy na nodze.Stwierdziła, że nie wie skąd te plamy się biorą u tak małych dzieci,ale żadnej maści nie przepisała.

Wogóle podejście do dzieci, dziecko zaczeło płakać na co odpowiedź dr była jedna "i tak Cię zbadam" Czy to jest lekarz z powołania? Żadnego podejścia do dzieci ?Koszmar...!

Póżniej badałam córkę laryngologicznie...i oczywscie po wynikach laparoskopi(chyba tak to sie badanie nazywa) wyszły zmiany nabłonka, co silnie wskazuje na alergie. Ponownie idę na konsultacje alergologiczną do innego lekarza.
Mam nadzieję,że moje dziecko będzie leczone odpowiednio, a przynajmniej skierowane na specjalistyczne badania!


Nie polecam!


P

Najlepszy specjalista, którego gorąco polecam. Dojeżdżamy z drugiego końca miasta, co zajmuje często duzo czasu, ale warto. Świetna intuicja, wspaniałe podejście do małych pacjentów, sympatyczne wizyty.
Najwazniejsze, ze bez wyraźnego powodu nie przepisuje antybiotyków i silnych leków. Efekt leczenia zawsze dobry. Lady WMC zmień swój wpis!!!! - jest kompletnie zmyślony!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie