prof. dr hab. n. med.
Ewa Wender-Ożegowska
Ginekolog
·
Więcej
O specjalizacjach
Poznań 2 adresy
Nr PWZ: 1739352
92 opinieMoje doświadczenie
Rodzaje konsultacji
Usługi i ceny
-
Konsultacja ginekologiczna
-
Adresy (2)
Międzychodzka 7B/105, Grunwald, 60-371 Poznań
Dostępność
Telefon
Dlaczego prosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych?
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Kiedy dojdzie do przetwarzania moich danych osobowych?
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Czy moje dane osobowe zostaną przekazane Profesjonaliście do którego chce się umówić na wizytę?
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Kto jest administratorem moich danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o moich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?
Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowychDostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Telefon
Dlaczego prosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych?
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Kiedy dojdzie do przetwarzania moich danych osobowych?
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Czy moje dane osobowe zostaną przekazane Profesjonaliście do którego chce się umówić na wizytę?
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Kto jest administratorem moich danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Gdzie mogę uzyskać więcej informacji o moich prawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych?
Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowychOpinie
92 opinie
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
A
Agata Misiak
Pani Profesor pomogła mi odpowiednio przygotować się do ciąży z cukrzycą typu 1 oraz poprowadziła ją. Wizyty były zawsze konkretne i przebiegały w miłej atmosferze. Kiedy była potrzeba Pani Profesor zlecała bardziej szczegółowe badania lub kontrole na oddziale. Dzięki temu urodziłam zdrową córeczkę, która uszczęśliwia mnie każdego dnia. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
• Gabinet Lekarski Ozmedica • Inny •
-
Olga
Dzięki Pani Profesor mój syn jest na świecie a moja ciąża cukrzycowa przebiegła dobrze i bez powikłań. Pani profesor bardzo dobrze tłumaczyła, wyjaśniała wszelkie moje wątpliwości. Po styczności z innymi lekarzami i straconych ciążach, Pani Profesor dała mi potrzebny spokój, nadzieję i przede wszystkim dużo cierpliwości. Nie wiem jakbym to przeszła wszystko z innym lekarzem. Ma ogromną wiedzę, którą cały czas poszerza, mega doświadczenie z ciężkimi przypadkami. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na panią Profesor (z polecenia innej pacjentki w szpitalu)
• Gabinet Lekarski Ozmedica • Inny •
-
Ela
Na wizycie u Pani Profesor byłam z polecenia znajomej.Wizyta odbyła się opóźniona o 1,5 h mogę to wybaczyć wiadomo różne przypadki.Z chorobami z jakim przyszłam oczekiwałam więcej empatii i zrozumienia. Powiedziałam o wszystkich lekach które przyjmuję mimo to Profesor zapisała mi takie leki po których ze skutkami ubocznymi zmagam się do dziś a minął już rok od wizyty. Dermatolog mówi że można było tego uniknąć .Koszt wizyty na paragonie to 250 zł natomiast ja musiałam zapłacić 280 zł ja zapytałam rejestratorkę powiedziała że to normalne moim zdaniem nie.
• Gabinet Lekarski Ozmedica • Inny •
-
Magdalena
Witam wszystkich,
miałam 41 lat i wiele niepowodzeń za sobą kiedy nareszcie trafiłam do Pani Profesor. Wcześniej leczyłam się tylko u najlepszych profesorów, również w Paryżu. Po moich doświadczeniach z innymi profesorami uważam, że Pani profesor Ewa Wender - Ożegowska w pełni zasługuje na swój tytuł. Nie tylko ze względu na wiedzę i ogromne doświadczenie, ale również klasę, wysoką kulturę osobistą i ciepło którym emanuje. Po raz pierwszy czułam, że komuś naprawdę zależy żeby się udało. Mialam 100% uwagi Pani Profesor, nigdy nie mówiła mi: " to ja tu jestem lekarzem a nie Pani", Ona autentycznie słuchała wszystkiego co mówiłam o sobie, swoim zdrowiu i chciała wiedzieć jak najwiecej, aby móc połaczyć fakty i zrozumieć jak mi pomóc. Moja pierwsza wizyta trwała 1h40, wychodziłam z gabinetu o godzinie 00h30.
Pani Ewa to niezwykla kobieta, zważając na fakt, że jest Odynatorem w Szpitalu na Polnej, Dziekanem na uczelni, Profesorem, matką i żoną, przy tym jest zawsze miła, spokojna, ciepła i zadbana.
Pani Profesor jest dla mnie jest bardzo ważną osobą, bo to dzięki Niej i mojemu mężowi ☺ dziś mamy przecudnego Synka.
Dodam jeszcze, że inni lekarze znający mój przypadek nie wierzyli, że się uda, Pani Profesor wierzyła do końca i była zdeterminowana aby mi pomóc.
Poprzez mój komentarz chcę powtórnie podziękować Pani Profesor jak również dać nadzieję kobietom, które mają trudności podobne do moich. Bardzo ważnę jest trafić do dobrego lekarza.
Magda• Gabinet Lekarski Ozmedica • prowadzenie ciąży •
-
Konto zostało usunięte
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Profesor. Prowadzila cala moja ciaze obarczona wysokim ryzykiem, jesli nie mogla rozmawiac to sama oddzwaniala, zawsze moglam liczyc na pomoc z Jej strony. Jestem wdzieczna Pani Ewie bo wiem ze to dzieki Niej mam dzis zdrowego niespelna 4letniego synka. Dla mnie najlepsza Pani Ginekolog.
• • •
-
E
Ewa
Całą ciążę byłam leczona naprzemiennie na grzybicę i pęcherz. Ni było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nic nie zostało wyleczone i dziecko w konsekwencji urodziło się w chorym układem pokarmowym. Wieczne spóźnienia w przyjmowaniu pacjentów, nigdy nie spotkałam się z tak bolesnym badaniem a nie należę do osób stękajacych przy byle dyskomforcie. Pod koniec mojej ciąży, w okresie wakacyjnym, lekarka zniknęła z powierzchni ziemii, nie przekazując mnie kompletnie nikomu. Totalny brak kompetencji, niedobory magnezu miałam leczone specyfikami na podtrzymanie ciąży. Dziękuję za taką opiekę, więcej krzywdy niż wsparcia. Nigdy więcej! Potwierdzam naciągactwo, samo KTG kosztowało mnie 50 zł, potem byłam "wpuszczana" na szybko poza kolejką, dwa słowa lekarza, że ok i skurczy nie ma i kolejne 170 zł zgarnięte. Strata czasu, pieniędzy i powodowanie zagrożenia zdrowia u dziecka.
• • •
-
Konto zostało usunięte
Witam. Choruję na cukrzycę od wielu lat, postanowiłam pomyśleć o dziecku, wybrałam się do Pani Profesor aby dowiedzieć się jak ona widzi moje plany. Z Pani Profesor byłam bardzo zadowolona na etapie planowania ciąży, przebiegu ciąży i jej zakończenia. Jest to lekarz z ogromną wiedzą, cierpliwością do zadawanych pytań i sympatią. Moim zdaniem trochę za mało tłumaczy sama od siebie, ale odpowiada na każde pytanie. Niestety po porodzie poczułam się opuszczona. Około dwa tygodnie po porodzie, czyli jeszcze w czasie połogu, zadzwoniłam z problemem do Pani Profesor i niestety nie potrafiła mi pomóc telefonicznie, ale też nie zaproponowała wizyty. Odniosłam wrażenie, że skoro nie planuję już kolejnej ciąży w przyszłości i Pani Profesor nie zostanie moim lekarzem na stałę (ponieważ nie jestem z Poznania), to mogę szybko wracać do swojego lekarza.
• • •
-
Konto zostało usunięte
Właśnie wróciłam z pierwszej wizyty u Pani Profesor - mimo bardzo późnej pory Pani Profesor była bardzo ciepła, słuchała i tłumaczyła z pełna uwagą i cierpliwością. To pierwszy lekarz ginekolog który nie miał wyrazu obrzydzenia na twarzy w kontakcie z pacjentem. Pełen profesjonalizm i ogromna kultura osobista. Bez wątpienia już nie będę szukała nowego ginekologa.
• • •
-
Konto zostało usunięte
Witam. Panią Profesor znam od 2003 roku,kiedy po raz pierwszy udałam się do niej na wizytę lekarską. Prowadziła moje dwie ciążę dzięki którym mam dwójkę zdrowych wspaniałych dzieci. Pani Profesor jest życzliwym człowiekiem,na którą zawsze można polegać i ze wszystkimi wątpliwościami się zwrócić. POLECAM jako świetnego lekarza i nie wyobrażam sobie abym miała udać się do innego specjalisty.
• • •
-
Konto zostało usunięte
Witam, jestem pacjentką p.prof. trafiłam w 2007r z problemem zajścia w ciąże po przebytej chorobie,z zaburzeniami hormonalnymi, dzięki p.prof. zaszłam w ciążę, przechdziłam ją super, mam cudowną córeczkę która ma dzisiaj 4latka, inni lekarze uznali ze nie zajdę w ciążę bo nie jajeczkuje, p.prof. uważam za wspaniałego lekarza i człowieka! dzięki wiedzy i cierpliwości jestem szczęśliwą mamą, jeżdziłam co 2-3 dni na usg i okazało się że jajeczkowanie jest ale ze znacznym opóżnieniem, w/g zaleceń postępowaliśmy z mężem i bez żadnych skomplikowanych kuracji hormonalnych zaszłam w ciążę, co tu więcej pisać, każdy oczekuje czegoś innego widocznie, ja szukałam lekarza z wiedzą, któremu zaufam i znalazłam, jesteśmy z mężem wdzięczni p.prof.za naszą córeczkę! do tego jest delikatna,konkretna, zawsze wysłucha, wiem ze mogę zadzwonić jak mam problem i ten spokój który ma udziela się pacjentkom, bynajmniej mi...dla mnie jest najwspanialszym lekarzem...
• • •
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Ewa Wender-Ożegowska?Ewa Wender-Ożegowska to ginekolog. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Ewa Wender-Ożegowska oferuje usługi takie jak: konsultacja ginekologiczna.
-
Gdzie Ewa Wender-Ożegowska ma swój gabinet?Ewa Wender-Ożegowska przyjmuje pod adresem:
- Międzychodzka 7B/105 Poznań
- Międzychodzka 7B/105 Poznań
-
Czy Ewa Wender-Ożegowska przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Ewa Wender-Ożegowska nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Ewa Wender-Ożegowska umawia wizyty?Ewa Wender-Ożegowska używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
-
W jakich godzinach przyjmuje Ewa Wender-Ożegowska?Obecnie Ewa Wender-Ożegowska nie ma żadnych dostępnych terminów w najbliższych tygodniach. Skontaktuj się bezpośrednio, jeśli chcesz zapytać o listę rezerwową lub umówić wizytę w późniejszym terminie.
-
Ewa Wender-Ożegowska: co mówią pacjenci?92 osób dodało swoją opinię. Ewa Wender-Ożegowska ma średnią ocen 3.5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Ewa Wender-Ożegowska?Ewa Wender-Ożegowska nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.