Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Stomatologiczny.

  Starodomaszowska 30 42
  25-315 Kielce, świętokrzyskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski

  ul. Targowa 33
  87-620 Kikół

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.

  Pani doktor cierpliwa i dokładna. Trochę specyficzna, bo małomówna ale zna się na rzeczy. Nosiłam u niej aparat ortodontyczny bez wahania poleciłam ją wielu znajomym, którzy również są zadowoleni z leczenia u niej wad zgryzu :) Polecam każdemu dr. Ewę :)

 • M

  Niby miła sympatyczna... tylko teraz zęby robioną przez Panią doktor są do poprawki! z pod plomby wychodzą dziury i tylko leczenie kanałowe mnie czeka strach pomyśleć w ilu zębach! Na ten jeden ząb narzekałam już po przeszło miesiącu, że mi doskwiera to stwierdziła, że ona jest pewna że jest dobrze i mam sobie nitką przeczyszczać pewno mi między zęby wchodzi i drażni. Przez jakiś czasu pomagało a teraz kanałowo leczę. Zeby jeszcze tego było mało mój mąż również poprawia ząb robiony przez Panią Doktor! Okazało się, że jest niestety do wyrwania - Pani Doktor zostawiła w zębie złamany pilnik. Ostrzegam!!! w dodatku po wstrzyknięciu znieczulenia Pani Doktor idzie sobie na dymka... a potem grzebie w budzi... fe

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M

  Leczyłam zęby u pani doktor dobre 6 lat.
  Od zdjęcia aparatu minęło 7 lat i zęby są proste tak jak dzień po zdjęciu aparatu. Pani doktor może fakt ze mało mówi, ale leczy świetnie!! Polecam polecam!!

 • Uwazam, ze Pani Ewa jest dobrym specjalistom, nie jest zbyt wylewna ale mnie za kazdym razem tlumaczyla co i jak robimy i dlaczego i po co...pomimo negatywnej opini drugiej pani ortodonty, ktorej nazwiska nie bede wymieniac bo jakbym mogla to bym ja oplula, zajela sie mna i do tej pory mamy kontakt.
  Aczkolwiek moje dwie kolezanki, ktore udaly sie do niej z mojego polecenia: jedna wyszla od niej z placzem bo tak ja podsumowala a druga powiedziala, ze jest wredna, niemila i juz nigdy w zyciu do niej nie pojdzie, koledze po zdjeciu aparatu wada wrocila do stanu pierwotnego...niestety zostal powiadomiony o tym po fakcie, ze jest taka mozliwosc.
  Ja ze swojego doswiadczenia nadal podtrzymuje, ze jest dobrym specjalista, aczkolwiek z wiekiem staje sie lekko zgryzliwa kobieta.

 • Witam. Zdecydowanie odradzam panią doktor. Parę lat temu korzystałam z jej usług, przez długi czas nosiłam aparaty ortodontyczne i teraz po kilku latach znowu szukam ortodontki bo mam identyczny problem co 10 lat temu! Strata pieniędzy , czasu i zdrowia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Serdecznie polecam dr Szydłowską. Jestem jej pacjentką od prawie roku - noszę aparat na górną szczękę. Moją wadą jest tyłozgryz - musiałam usunąć dwa zęby ( czwórki), jednak teraz już luka po nich znacznie się zmniejszyła. Być może dr Szydłowska nie jest najbardziej rozgadaną osobą - ale bez przesady!!! Ona ma leczyć a nie zabawiać. Noszenie aparatu to nic strasznego, żeby musiała rozluźniać atmosferę. Już teraz widać ogromną różnicę w moim zgryzie... dlatego polecam dr Szydłowską. Na pierwszej wizycie wytłumaczyła mi na czym wada polega, pokazała w lustrze co będzie kolejno robione...jakie zęby i gdzie przesuwane. Wszystko jednym słowem wytłumaczyła. Jeśli chodzi o koszt to aparat= 1600 zł góra, wizyta 70 zł ale nie płaci się jeśli dr nic konkretnego nie robi - tak więc nie wyciąga od klientów pieniędzy tylko dlatego że musiała poświęcić czas na np wymianę drucika. Dr Szydłowska ma bardzo dużo klientów, więc nie wiem czy będzie możliwy zapis do niej. Ale zawsze można zapytać. 41 3624639. Dr przyjmuje na ul. Kolonowa 55/15 Wejście A, II piętro. Tylko niestety nie pamiętam godzin;-)
  Serdecznie polecam i mam nadzieję, że jeszcze nie jednej osobie dr poprawi uśmiech.
  Paula

 • Bardzo nie komunikatywna, sprawia wrazenie pólprzytomnej.
  Nie wiem czy jest do konca odpowiedzialna za to co robi.

 • Niestety nie podzielam większości wypowiedzi. Fakt, samemu leczeniu przez Panią Doktor do zarzucenia nic nie mam.
  Nosiłam aparat przez prawie trzy lata , przez ten okres średnio raz w miesiącu byłam w gabinecie dr Szydłowskiej i przez ten czas Pani doktor nawet raz nie raczyła mi wspomnieć o tym, że moja wada jest na tyle duża, że nie da jej się do końca skorygować. Dopiero przy ostatniej wizycie, kiedy padło hasło:zdejmujemy aparat, powiedziała, że wada była tak duża, że ona co mogła to zrobiła a teraz to już tylko chirurg szczękowy może mi pomóc-i z tą informacja mnie zostawiała. Nie muszę chyba mówić jakie było moje zdziwienie kiedy dowiedziałam się o planach zdjęcia aparatu. Jeszcze wtedy mój zgryz był kilka milimetrów wysunięty. Reasumując. Zero jakiejkolwiek komunikacji z pacjentem, żadnego tłumaczenia czegokolwiek. Na pocieszenie dodam, że moje doświadczenia są z przed kilku lat, także być może coś się od tamtego czasu zmieniło.

 • Polecam.

  Pani Ewa jest super!!!:D
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • leczę się u niej już dwa lata i stwierdzam że pani ewa jest dobrym ortodontom i wie co robi

Jesteś tym lekarzem?

102

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.