Adres

Henryka Sienkiewicza 110, Śródmieście , Wrocław Przyjmuje na NFZ
Multi-Med Sp. z o.o. (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

INTER Polska

PZU Zdrowie + 1 więcej


71 756.....

Konsultacja fizjoterapeutyczna • 80 zł

Taping (plastrowanie) • od 40 zł

Terapia manualna • od 80 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na Wyższ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (2014)
 • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu (2016)
 • Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT w Katowicach (2018)

Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Henryka Sienkiewicza 110, Wrocław

80 zł

Multi-Med Sp. z o.o.


Taping (plastrowanie)


Henryka Sienkiewicza 110, Wrocław

od 40 zł

Multi-Med Sp. z o.o.


Terapia manualna


Henryka Sienkiewicza 110, Wrocław

od 80 zł

Multi-Med Sp. z o.o.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o.

Polecam w 100% :) Profesjonalizm i zaangażowanie połączone z ogromną wiedzą. Do Pani Ewy trafiłem z bólami w obręczy szyjno-barkowej spowodowanymi siedzącym trybem pracy. Po zastosowanej terapii zapomniałem o bólu, który praktycznie uniemożliwiał mi codzienne funkcjonowanie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fizjoterapeuta. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Ewa fachowo odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Szczerze polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalna pomoc. Pani magister potrafi zmotywować do wykonywania ćwiczeń, a ponadto jest bardzo zaangażowana w terapię i pomoc drugiemu człowiekowi. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Zdecydowanie polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. problem z barkiem

Jakieś dwa miesiące temu zgłosiłam się do Ewy z problemami barku. W sumie natrafiłam na nią trochę przez przypadek, bazując wyłącznie na kilkunastu opiniach w internecie i mogę z czystym sumieniem podpisać się pod wieloma z nich - moje odczucia po wizytach u Ewy są bardzo pozytywne. :) Ewa jest bardzo sympatyczną i empatyczną osobą. Widać, że z pasją i pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojego zawodu. Stara się znaleźć przyczynę schorzenia i dostosować terapię indywidualnie pod pacjenta. W jasny, klarowny sposób opowiada o dalszych etapach rehabilitacji, jak i o zaleceniach. Moja każda wizyta u Ewy mijała w bardzo miłej atmosferze i Ewa zawsze rozwiewała wszelkie wątpliwości, jeśli takowe się pojawiały. Jeżeli ktoś szuka rehabilitanta, który ma dużą wiedzę i doświadczenie (a moim skromnym zdaniem widać, że Ewa naprawdę wie co robi), to szczerze i gorąco polecam właśnie ją! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. rehabilitacja pourazowa

Najlepszy fizjoterapeuta jakiego dotąd spotkałam. Pani Ewa posiada ogromną wiedzę na temat ludzkiej anatomii oraz doświadczenie w rehabilitacji w przypadku zarówno kontuzji sportowych, jak
i dolegliwości bólowych kręgosłupa. Jest osobą niesamowicie ciepłą i cierpliwą. Przed zabiegami przeprowadza bardzo dokładną analizę związaną z rodzajem przebytego urazu lub bólu występującego u pacjenta. Szczegółowo uzasadnia wybraną formę zabiegu.
Jestem osobą z niezdiagnozowanymi i nie leczonymi w dzieciństwie wadami postawy. Kilkanaście lat temu w wyniku uprawiania narciarstwa zjazdowego doznałam kontuzji prawego kolana. Od ponad roku borykam się z przewlekłym urazem mięśnia dwugłowego lewego uda (nabytego również w wyniku uprawiania sportu). Walczyłam z bólami napięciowymi głowy i szyi (m.in. na skutek wypadku komunikacyjnego). Ponadto zdiagnozowano u mnie pierwsze zmiany zwyrodnieniowe. W rezultacie jestem podatna na kontuzje i musiałam zrezygnować z paru ulubionych dyscyplin sportu.
Aby utrzymać się jak najdłużej w dobrej kondycji fizycznej staram się regularnie ćwiczyć. Kiedy bardzo boli umawiam się na wizytę do Pani Ewy. Przyznaję, że po zabiegach bywam obolała ale podbudowana psychicznie. Zawsze otrzymuję informację jakie ćwiczenia wykonywać samodzielnie
w domu, które przynoszą efekty, pod warunkiem,że wykonuję je systematycznie.
Dodam, że Pani Ewa cały czas się dokształca, co wpływa na jakość świadczonych przez nią usług.
Gorąco polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. drętwienie rąk

Do Pani Ewy trafiłam z polecenia. Problem drętwienia rąk, ból w prawej łopatce oraz odcinek szyjny kręgosłupa leczyłam u ortopedy i neurologa bez rezultatu. Pani Ewa w pierwszych minutach wizyty zasugerowała "cieśń nadgarstka". Dzięki profesjonalnej pracy Pani Ewa wyeliminowała ból w kręgosłupie szyjnym oraz pod łopatką. Uzyskałam od niej również szereg dobrych rad i ćwiczeń, dzięki którym mogłam szybciej dojść do zdrowia. W międzyczasie zrobiłam badania, które potwierdziły diagnozę cieśni. Jestem już po zabiegu, ręka przestała drętwieć i dokuczać bólowo.
Polecam Panią Ewę, która jest bardzo miłą i kontaktową osobą a przede wszystkim profesjonalną fizjoterapeutką. Wiem, że korzysta z wielu źródeł i szkoleń aby doskonalić swoją profesję.


M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam! Pani Ewa jest bardzo miłą osobą, która dobiera rehabilitacje indywidualnie według potrzeb pacjenta. Ręka po rehabilitacji odzyskała niemalże pewną sprawność, mimo, iż nikt nie dawał na to wielkich nadziei. Wykonywane ćwiczenia zostały bardzo dokładnie wytłumaczone, przez co mogłem powtarzać je również w domu. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, również z wielkim zapałem, co przekłada się na bardzo dobre efekty rehabilitacji :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. rehabilitacja

Pani Ewa jest fizjoterapeutą, w którego ręce można oddać się bez żadnych obaw. Ma olbrzymią wiedzę merytoryczną, chęć jej ciągłego poszerzania i doszkalania się, które w połączeniu z jej doświadczeniem zawodowym dają obraz fizjoterapeuty z powołania. Pani Ewa nie likwiduje jedynie obecnych dolegliwości, lecz szuka ich przyczyny i leczy tę przyczynę, dzięki temu terapia przynosi zamierzone efekty a jeśli stosujemy się do przekazanych przez Panią Ewę codziennych zaleceń sukces terapii jest gwarantowany. Zwraca uwagę na wykonywanie ćwiczeń dodatkowych w domu, uważnie edukuje, a wszystko po to, aby nam pomóc. Terapia manualna w jej wykonaniu przynosi natychmiastowe rezultaty. Rok temu wręcz "naprawiła" mi odcinek szyjny kręgosłupa po wypadku samochodowym a w tym roku przywróciła rozluźnienie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa spowodowane codzienną długotrwałą pracą siedzącą przy komputerze. Szczerze polecam Panią Ewę, bo oprócz tego, że rozwiąże przyczyny naszych dolegliwości to z pewnością w trakcie trwania terapii udzieli nam wiele cennych rad na przyszłość, aby problemy nie nawracały.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Multi-Med Sp. z o.o. rehabilitacja

Wspaniała rehabilitantka! Do Pani Ewy trafiłam w ramach rehabilitacji na NFZ. Obawiałam się, że terapia manualna na Fundusz będzie przeprowadzona na szybko i z małą dbałością o pacjenta (wcześniejsze doświadczenia), ale nie z Panią Ewą. Dostałam wiele cennych wskazówek, zostałam potraktowana profesjonalnie i co najważniejsze: zostałam wysłuchana. Pani Ewa dopytywała o objawy, przypatrywała się temu, jak reaguję na terapię. Mogę gorąco polecić Panią Ewę wszystkim, którzy szukają rehabilitanta z doświadczeniem, wiedzą i pasją. Do tego wszystkiego Pani Ewa jest po prostu sympatyczna i otwarta na ludzi. To bardzo ważne w takich zawodach.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontuzja

Jestem zachwycony wizytą u Pani Ewy. Rewelacyjna opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam w 100%.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na Wyższ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (2014)
 • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu (2016)
 • Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT w Katowicach (2018)

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa