Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowotnej i leczeniu schorzeń narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Stosujemy nowoczesne metody usprawniania: PNF, TERAPIA MANUALNA, McKENZIE, KINESIOTAPING, TERAPIA P... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Multi-Med Sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 110

50-348 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, INTER Polska, Allianz, SKOK Asekuracja, POLMED, PZU Zdrowie, Medi Partnerwięcej (5)

Multi-Med Sp. z o.o.

Jarosława Iwaszkiewicza 9a

55-200 , Oława , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Multi-Med Sp. z o.o.

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowotnej i leczeniu schorzeń narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Stosujemy nowoczesne metody usprawniania: PNF, TERAPIA MANUALNA, McKENZIE, KINESIOTAPING, TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH, NDT-BOBATH. Oferujemy kompleksową rehabilitację dostosowaną do konkretnego Pacjenta.

Zabiegi

 • Chirurgia ambulatoryjna - wycinanie znamion, zakładanie szwów, szycie ran, usuwanie kleszczy, ciał obcych, leczenie zanokcicy, modzeli i inne
 • Zabiegi ortopedyczne - bokady, iniekcje dostawowe
 • Fizjoterapia ambulatoryjna - kinezyterpia, masaże lecznicze, fizykoterapia
 • Fizykoterapia - tens, galwanizacja, jonoforeza, krioterapia miejscowa, ultradźwieki, laseroterapia, pole magnetyczne
więcej

Badania

 • USG brzucha, stawów, tarczycy, USG Doppler (kończyny dolne, górne, szyja)
 • RTG
 • EMG
 • Chirurgia katki piersiowej (torakochirugia)
 • USG bioderek u niemowąt i dzieci
więcej

Choroby

 • Złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyn
 • Zwyrodnienia kręgosłupa, rwa kulszowa, dyskopatia, kręgozmyk, przepukliny
 • Łokieć tenisisty, golfisty
 • Zamrozony bark, konflikt podbarkowy, uszkodzenie stożka rotatorów
 • Zespół cieśni nadgarstka, Zespół De Quervaina
 • Złamanie szyjki kości udowej/złamanie przezkrętarzowe
 • Kolano kinomana, skoczka, uszkodzenie łąkotki, więzadeł
 • Ostroga piętowa, hallux valgus (paluch koślawy)
 • Stopa cukrzycowa, zanokcica, paznokcie wrastajace
 • torbiel Bakera
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Stasiak Inny

  Uważam, że MultiMed powinnien dać podwyżkę Pani Ewie. Jest profesjonalistą w swoim fachu, który wykonuje z pełnym poświęceniem. Na każdym spotkaniu dostałem wręcz morze informacji niezbędnych do powrotu do zdrowia. Ćwicząc pod czujnym okiem Pani Ewy, nie musiałem się obawiać o nic; byłem w bardzo dobrych rękach. Od pierwszego kontaktu, który to był przez telefon, Pani Ewa bardzo ciepło przyjeła mnie jako swojego pacjenta. Chodź ćwiczenia wymagały odemnie pełnego zaangażowania, to w chwilach słabości zawsze mogłem liczyć na słowa otuchy od mojego opiekuna. Bardzo się cieszę, że trafiłem do niej, bo dzisiaj z spokojnym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Dzięki jej pracy ze mną mogę teraz spokojnie wsiąść na motor. Jeszcze raz dziękuję Pani Ewo i życzę samych sukcesów. Pozdawiam Łukasz K.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Stasiak terapia manualna

  Najlepszy fizjoterapeuta w okolicy! Za pomocą terapii manualnej i zestawu ćwiczeń mój kręgosłup został usprawniony, więc po kolejnym wypadku wróciłam z urazem barku. Ponownie bardzo dobre skutki leczenia, więc gdy obecnie znów uległam wypadkowi, od razu skierowałam się pod ten adres :) bardzo polecam i pozdrawiam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Nowicki konsultacja chirurgiczna

  Myślę, że trafna diagnoza doktora i perfekcyjnie przeprowadzona skomplikowana operacja uratowały mi życie, za co jestem bardzo wdzięczna. Poza tym doktor jest bardzo ciepłym człowiekiem i pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Bardzo polecam.

  lek. Maciej Nowicki

  Pani Emilio, dziękuję za tak ciepłe słowa. Zawstydziła mnie Pani, bo nie wszystko jest tylko w naszych rękach. To były pamiętne dni, z wielką radością je wspominam, tym bardziej, że udało się wygrać


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Damjan konsultacja online

  Wraz z 3latkiem odbyliśmy wizytę online (pierwszą konsultację z logopedą). Jestem bardzo zadowolona z wizyty, przebiegała w miłej atmosferze, samo spotkanie z dzieckiem było poprzedzone szczegółowym wywiadem. Pani Anna zrobiła na mnie wrażenie osoby bardzo kompetentnej, równocześnie bardzo ciepłej, empatycznej. Jestem pewna, że nie należy do specjalistów stresujących i tak już zestresowane mamy :) jestem też miło zaskoczona samą formą konsultacji online. Na pewno będę polecała Panią Annę, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy można skorzystać z konsultacji z dowolnego miasta w Polsce. Czuję się też zaopiekowana jako mama młodego klienta i szczegółowo wiem, co mam dalej robić.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Nowicki konsultacja chirurgiczna

  Doktor Maciej Nowicki jest spaniałym lekarzem. Pan Doktor zawsze skutecznie i niezwykle profesjonalnie pomagał mi w leczeniu kontuzji związanych z uprawnianym sportem. Jego diagnozy są zawsze trafne, a leczenie przebiegało sprawnie. Jest przy tym niezwykle empatycznym człowiekiem. Polecam wszystkim Pana Doktora.

  lek. Maciej Nowicki

  Dziękuję Panie Pawle, służyć Panu i Pana rodzinie to wielki zaszczyt


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Nowicki konsultacja chirurgiczna

  Zaangażowany i dokładny, bardzo polecam. Wszystko jest wyjaśnione, Pan Nowicki jest bardzo miły i rzeczowy. Operacja przebiegła wg planu, bez powikłań.

  lek. Maciej Nowicki

  Dziękuję Pani A., wspaniała współpraca. Najważniejsze, że czuje się Pani lepiej i objawy ustępują. Życzę zdrowia i dużo sukcesów zawodowych (dzieci pewnie mocno tęsknią za Panią, czego się nie dziwię).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Stasiak konsultacja fizjoterapeutyczna

  Gorąco polecam.
  Pani Ewa ma profesjonalne podejście, dużą wiedzę. Bardzo dobre rozpoznawanie urazu i szybkie efekty oraz świetny kontakt. Trafiłam do Pani Ewy z polecenia po poważnym załamaniu nogi. Szczegółowy plan terapii i zaangażowanie pomogły mi w powrocie do pełnej sprawności fizycznej . Polecam z czystym sumieniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Stasiak terapia manualna

  Ewa to specjalista na najwyższym poziomie, przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, sprawdzi nawet najmniejszy symptom który może powodować dyskomfort bądź ból, diagnozy są bardzo trafne i zawsze służy radą. Bardzo mi pomogła przy moich problemach z kolanami i plecami dlatego polecam serdecznie dla sportowców bądź osób mniej aktywnych.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Sitko kontrola zastawki

  Doktor Sitko bardzo dobry lekarz nie mam problemu z wypisaniem skierowania na TK głowy a muszę mieć Co roku robione w ogóle konkretny rzeczowy lekarz polecam wszystkim


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Kostrzycka integracja sensoryczna

  Profesjonalne podejście do tematu. Dziecko czuło się w obecności terapeuty bardzo dobrze, komfortowo i swobodnie. Sala do ćwiczeń bardzo dobrze wyposażona. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania