Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalizujemy się w profilaktyce zdrowotnej i leczeniu schorzeń narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Stosujemy nowoczesne metody usprawniania: PNF, TERAPIA MANUALNA, McKENZIE, KINESIOTAPING, TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH, NDT-BOBATH. Oferujemy kompleksową rehabilitację dostosowaną do konkretnego Pacjenta.
Zobacz więcej

Adresy (2)

Multi-Med Sp. z o.o.
Henryka Sienkiewicza 110, 50-348 Wrocław
Multi-Med Sp. z o.o. logo
Ubezpieczenia
INTER Polska, PZU Zdrowie, PZU Pomoc, POLMED, PZU Życie, Medicover, Allianz, ... SKOK Asekuracja, Medi Partner Wszystkie ubezpieczenia
Multi-Med Sp. z o.o.
Jarosława Iwaszkiewicza 9a, 55-200 Oława
Multi-Med Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (29)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Tworzydło Terapia manualna

  Pani Agata to prawdziwy ekspert w dziedzinie fizjoterapii, a dla mnie moja czarodziejka. Patrzy na pacjenta calosciowo, dostosowuje techniki i trafia w punkt aby usmierzyc bol. Problemy z kregoslupem ledzwiowym, szyjnym badz w obszarze jamy brzusznej - pani Agata radzi sobie z tym doskonale. Dziekuje!

  mgr Agata Tworzydło

  Dziękuję, bardzo mi miło :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Redko Inny

  Wizyta na NFZ. Lekarz był bardzo niemiły. Nie zbadał mnie wcale i nawet nie wstał zza biurka, kazał tylko machnąć ręką mimo, że miałem wynik badania z poważnymi problemami. Mówił do mnie w 3 osobie, albo per Ty. Powiedział, że badanie rezonansem " mnie nie uleczy" mimo, że objawy się pogłębiają i nie wiadomo, co się dzieje z moim ciałem. Nie dał skierowania na badanie, był nastawiony wrogo Najgorszy lekarz, u jakiego byłem. Odradzam wszystkim wizytę u tego pana.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Redko Inny

  Polecam tego specjalistę. Zostaliśmy przyjęci z zaangażowaniem i podmiotowo. Lekarz poświecił nam tyle czasu, co trzeba. Objaśnił, doradził, wszystko na spokojnie. Bez pośpiechu, ale sprawnie. Patrzył na nas, a nie w papiery albo komputer. Od razu widać, że lekarz jest przede wszystkim nastawiony na człowieka i daje odczuć, że nie zawracamy głowy, chociaż co ważne, wizyta była na NFZ. Zostaliśmy podjęci profesjonalnie.

  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Redko Inny

  Najgorsza wizyta medyczna w moim życiu.
  Lekarz nie chciał słuchać opisu moich dolegliwości, całe badanie to 2 ruchy nogą, powiedział że jestem sprawna i odmówił wypisania skierowania na badanie. Powiedział też, że to normalne że boli i mam chodzić na rehabilitację (mimo mojego zaznaczenia że jestem regularnie na terapii u fizjo i nie idzie do przodu).
  No i jeszcze zwracał się do mnie „dziecko”…
  Porażka. Omijać szerokim łukiem.
  Kończy się na tym, że badanie muszę zrobić prywatnie i niepotrzebnie wydać pieniądze…

  Ł
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewa Stasiak Inny

  Uważam, że MultiMed powinnien dać podwyżkę Pani Ewie. Jest profesjonalistą w swoim fachu, który wykonuje z pełnym poświęceniem. Na każdym spotkaniu dostałem wręcz morze informacji niezbędnych do powrotu do zdrowia. Ćwicząc pod czujnym okiem Pani Ewy, nie musiałem się obawiać o nic; byłem w bardzo dobrych rękach. Od pierwszego kontaktu, który to był przez telefon, Pani Ewa bardzo ciepło przyjeła mnie jako swojego pacjenta. Chodź ćwiczenia wymagały odemnie pełnego zaangażowania, to w chwilach słabości zawsze mogłem liczyć na słowa otuchy od mojego opiekuna. Bardzo się cieszę, że trafiłem do niej, bo dzisiaj z spokojnym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Dzięki jej pracy ze mną mogę teraz spokojnie wsiąść na motor. Jeszcze raz dziękuję Pani Ewo i życzę samych sukcesów. Pozdawiam Łukasz K.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Ewa Stasiak terapia manualna

  Najlepszy fizjoterapeuta w okolicy! Za pomocą terapii manualnej i zestawu ćwiczeń mój kręgosłup został usprawniony, więc po kolejnym wypadku wróciłam z urazem barku. Ponownie bardzo dobre skutki leczenia, więc gdy obecnie znów uległam wypadkowi, od razu skierowałam się pod ten adres :) bardzo polecam i pozdrawiam!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Nowicki Konsultacja chirurgiczna

  Myślę, że trafna diagnoza doktora i perfekcyjnie przeprowadzona skomplikowana operacja uratowały mi życie, za co jestem bardzo wdzięczna. Poza tym doktor jest bardzo ciepłym człowiekiem i pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Bardzo polecam.

  lek. Maciej Nowicki

  Pani Emilio, dziękuję za tak ciepłe słowa. Zawstydziła mnie Pani, bo nie wszystko jest tylko w naszych rękach. To były pamiętne dni, z wielką radością je wspominam, tym bardziej, że udało się wygrać

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Damjan konsultacja online

  Wraz z 3latkiem odbyliśmy wizytę online (pierwszą konsultację z logopedą). Jestem bardzo zadowolona z wizyty, przebiegała w miłej atmosferze, samo spotkanie z dzieckiem było poprzedzone szczegółowym wywiadem. Pani Anna zrobiła na mnie wrażenie osoby bardzo kompetentnej, równocześnie bardzo ciepłej, empatycznej. Jestem pewna, że nie należy do specjalistów stresujących i tak już zestresowane mamy :) jestem też miło zaskoczona samą formą konsultacji online. Na pewno będę polecała Panią Annę, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy można skorzystać z konsultacji z dowolnego miasta w Polsce. Czuję się też zaopiekowana jako mama młodego klienta i szczegółowo wiem, co mam dalej robić.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Nowicki Konsultacja chirurgiczna

  Doktor Maciej Nowicki jest spaniałym lekarzem. Pan Doktor zawsze skutecznie i niezwykle profesjonalnie pomagał mi w leczeniu kontuzji związanych z uprawnianym sportem. Jego diagnozy są zawsze trafne, a leczenie przebiegało sprawnie. Jest przy tym niezwykle empatycznym człowiekiem. Polecam wszystkim Pana Doktora.

  lek. Maciej Nowicki

  Dziękuję Panie Pawle, służyć Panu i Pana rodzinie to wielki zaszczyt

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Maciej Nowicki Konsultacja chirurgiczna

  Zaangażowany i dokładny, bardzo polecam. Wszystko jest wyjaśnione, Pan Nowicki jest bardzo miły i rzeczowy. Operacja przebiegła wg planu, bez powikłań.

  lek. Maciej Nowicki

  Dziękuję Pani A., wspaniała współpraca. Najważniejsze, że czuje się Pani lepiej i objawy ustępują. Życzę zdrowia i dużo sukcesów zawodowych (dzieci pewnie mocno tęsknią za Panią, czego się nie dziwię).

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania