Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Północna 46, Śródmieście, Łódź
Biniek Clinic

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Płatność ratalna, Karta płatnicza, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Brak zębów
  • Choroby przyzębia
  • Afta
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Północna 46, Łódź

Biniek ClinicPółnocna 46, Łódź

Biniek ClinicPółnocna 46, Łódź

Biniek Clinic

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Biniek Clinic leczenie kanałowe

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor, zabieg leczenia kanałowego wykonuje bez znieczulenia. Leczenie ubytków rownież bez zarzutu


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Biniek Clinic leczenie kanałowe

Od początku Pani Doktor nie była zainteresowana przeprowadzeniem wywiadu, ale od razu otrzymałam informację, że leczenie to co najmniej kilka wizyt i będzie kosztowne. Później trzeba było podpisać litanię tego wszystkiego co może się nie udać, pójść źle. Następnie, wręcz na siłę, opowiadałam co mnie sprowadza, jaki jest problem oraz co było zrobione do tej pory. Kiedy poprosiłam o znieczulenie okazało się, że nie jest konieczne, bo ząb nie ma prawa mnie boleć. Jednak nie odpuściłam i mój bezprawnie bolący ząb doczekał się zastrzyku. Później było już tylko gorzej, guma założona dookoła leczonego zęba, nie była dobrze naciągnięta, przez co podczas oddychania zdarzało mi się ją „zasysać” i nie mogłam oddychać, nie robiło to na lekarzu najmniejszego wrażenia, mój problem. Ciągle mocno rozdziawiona szczęka przez ok. 1,5 godz., zasysana guma i lekki ból przy jednym z kanałów, to jeszcze nic. Kiedy wizyta dobiegała końca i przyszło do zabezpieczenia zęba, czułam, że coś jest nie tak. Bezprawny ból robił się silniejszy a ząb był zdecydowanie za bardzo nadbudowany. Oczywiście poinformowałam Panią Doktor, że materiału za dużo i proszę o zdjęcie części, ale okazało się, że nie wiem o czym mówię i to przez bezsensowne znieczulenie nie wiem co czuję i zapraszamy do kasy. Po jakimś czasie znieczulenie przestało działać, a ból był coraz wyraźniejszy, za mocno nadbudowany ząb także coraz bardziej dawał się we znaki. Wmawiałam sobie, że leczenie było inwazyjne więc może wszystko musi na spokojnie dość do siebie. Chociaż nigdy po leczeniu kanałowym nie czułam się tak źle. Ból ciągle narastał, nie byłam w stanie jeść, ani spać. Następnego dnia zadzwoniłam do Kliniki informując, że bardzo źle się czuję, szczegółowo opisałam u kogo i na jakiej wizycie byłam, co się dzieję i zapytałam, co mam dalej robić, czy powinnam dostać antybiotyk, czy przyjechać szybko na wizytę. Pani z recepcji poinformowała mnie, że lekarz jest teraz zajęty, ale w pierwszej wolnej chwili do mnie oddzwoni. Kilka razy powtarzałam nr telefonu i nazwisko. Po kilku godzinach wpatrywania się w telefon, zrozumiałam, że nikt do mnie nie zadzwoni i muszę sobie radzić inaczej. Żadne leki nie pomagały, ból cięgle narastał, dałam sobie jeszcze jeden dzień. Brak jedzenia, snu i olbrzymi ból doprowadziły mnie do utraty przytomności. „Ledwo żywa” trafiłam na pogotowie, tam szybko udzielono mi pomocy, podano leki. Lekarz nie mógł zrozumieć, po co ząb jest tak nadbudowany, bo z pewnością jest to dla mnie bolesne… Dochodzenie do siebie po wizycie u Pani Doktor zajęło mi miesiąc, co okazało się dietą cud, bo długo mogłam sobie pozwalać jedynie na posiłki płynne. Samo wyleczenie zęba, u innego lekarza profesjonalisty, bez bólu i za rozsądną cenę, odbyło się na jednej wizycie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Biniek Clinic przegląd stomatologiczny + plan leczenia

Pacjentkami są moje dwie córki (4l i 6l), dzięki temu że Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, delikatna i ma odpowiednie podejście, świetnie sobie z nimi poradziła, z czystym sumieniem polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Biniek Clinic

Świetna lekarka. Bardzo delikatna i fachowa, a do tego komunikatywna i bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Brak zębów
  • Choroby przyzębia
  • Afta
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania