Dr n. med.

Ewa Przerwa-Tetmajer

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Medicus Clinic Dolnośląskie Centrum Laryngologii

  Świetny lekarz! konkretna, życzliwa, a przede wszystkim kompetentna. Pani dr przeprowadziła u naszego 3-letniego synka zabieg usunięcia 3 migdałka i podcięcia dwóch podniebiennych. Przez 3 tygodnie po zabiegu byliśmy z Panią dr w stałym kontakcie (wizyty kontrolne, telefony). Bardzo troszczyła się o nasze dziecko i nie było to w żaden sposób wymuszone. Pani dr jest szczera w tym co robi, zaangażowana i zatroskana o pacjenta. Dzięki niej nasz syn szybko stanął na nogi i jest zdrowym szcześliwym dzieckiem. Polecam w 100% :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista Otolaryngolog

   Zajmuje się pełną diagnostyką laryngologiczną, leczeniem zachowawczym i operacyjnym dzieci i dorosłych.
   Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu z roku 1983. Specjalista 2 stopnia z otolaryngologii.
   W 1998 r. obroniła doktorat na temat „Posturografia statyczna i dynamiczna w ocenie stanu równowagi w wybranych schorzeniach narządu przedsionkowego i ośrodkowego układu nerwowego” pod kierownictwem prof. L. Pośpiech.
   Pracę zawodową rozpoczęła w roku 1983 w Poradni Laryngologicznej Zespołu Opieki Zdrowotnej przy ul. Sienkiewicza we Wrocławiu. W latach 1985-2007 pełniła funkcję asystenta i starszego asystenta Kliniki Otolaryngologii przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu.
   Autorka i współautorka prac naukowych, publikowanych w kraju i za granicą dotyczących zmysłu równowagi. Uczestniczyła w licznych stażach i szkoleniach na terenie kraju.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Medicus Clinic Dolnośląskie Centrum Laryngologii

   Świetny lekarz! konkretna, życzliwa, a przede wszystkim kompetentna. Pani dr przeprowadziła u naszego 3-letniego synka zabieg usunięcia 3 migdałka i podcięcia dwóch podniebiennych. Przez 3 tygodnie po zabiegu byliśmy z Panią dr w stałym kontakcie (wizyty kontrolne, telefony). Bardzo troszczyła się o nasze dziecko i nie było to w żaden sposób wymuszone. Pani dr jest szczera w tym co robi, zaangażowana i zatroskana o pacjenta. Dzięki niej nasz syn szybko stanął na nogi i jest zdrowym szcześliwym dzieckiem. Polecam w 100% :)

  • M

   Ja póki co po kilku wizytach i operacji usunięcia migdałków podniebiennych mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Do kliniki trafiłem, gdyż chciałem usunąć migdałki metodą koblacji. Super, że trafiłem na dr Tetmajer. Bardzo dobra specjalistka, zawsze spokojnie tłumaczyła mi co i jak. Migdałki okazały się ropne jak cholera, a po zabiegu musiałem wracać spowrotem na salę, gdyż wystąpiło krwawienie. Poziom adrenaliny mi skoczył o 200procent więcej, ale jak usłyszałem od Pani dr spokojnej jak Sobieski pod Wiedniem,że nie ma sie czym martwić,że na wszystko ekipa medyczna jest przygotowana to się uspokoiłem i teraz jestem już pare dni po zabiegu i się goję. Także opłaca się jeździć nie tylko ze Sz-na do dr ale spokojnie z drugiego końca Polski!!

  • M

   Lekarz z dobrym, partnerskim podejściem do pacjenta. Dobry kontakt z dzieckiem. Wyjaśnia wszystko rzeczowo, szanuje pacjenta w rozmowie.

  • M

   Pani Ewa Przerwa-Tetmajer jest miła, życzliwa i rzeczowa. Ma ogromną wiedzę i chętnie podczas wizyty wyjaśnia co się dzieje i jak można temu zaradzić. Błyskawicznie łączy ze sobą różne objawy (czasami również spoza swojej dziedziny) i stawia bardzo trafne diagnozy.

   To najlepszy laryngolog jakiego udało mi się spotkać. Serdecznie polecam!

  • Rewelacja. Podczas 1 wizyty naszego synka zdiagnozowała trafnie dolegliwość. Przez 2 lata wcześniej nikt nie był pewien. Zdecydowaliśmy się na zabieg u Pani dr. Wszystko było w najlepszym porządku. Profesjonalna i bardzo otwarta do ludzi. Ma zawsze czas aby wytłumaczyć i odpowiedzieć na nasze pytania. Jesteśmy szczęśliwi bo nasz synek teraz będzie wreszcie mógł normalnie funkcjonować. Polecam w 100%. Oby więcej takich lekarzy

  • Rewelacyjny lekarz. Pani doktor w ciągu jednej minuty zdiagnozowała córkę i zbadała stan trzeciego migdała. Poprzednio pięć prób wykonanych w Zielonej Górze okazało się fiaskiem. Super podejście do małego pacjenta. Badanie nie jest przyjemne ale P. doktor wraz z personelem Medicusa dołożyli wszelkich starań aby badanie przebiegło sprawnie ale dokładnie. Bardzo dziękujemy i z przyjemnością wrócimy na konsultację za kilka miesięcy.

  • super kobieta i lekarz ma podejście do dzieci i jest wyrozumiała dla dorosłych więcej takich lekarzy

  • P

   Genialna kobieta! Sprawiająca wrażenie zdystansowanej początkowo i pewnej siebie, ale absolutnie oddane, z ogromną wiedzą, bez cukrowania, tylko rzetelnie przedstawiająca informacje na dany temat! Komunikatywna w pełni, wykonuje badanie bardzo sprawnie, udziela wyczerpujących odpowiedzi, a przede wszystkim jest zatroskana o los pacjenta. Możliwa jest również komunikacją z Panią Doktor, po zabiegu.
   Końcem sierpnia usuwała mi Pani polipa struny głosowej. Po 1,5 miesiąca mój głos jest zdrowy, oczywiście jest słabszy niż wcześniej, ale bez nadużywania rzecz jasna bardzo przyzwoicie się sprawuje i ogromna jest różnica w barwie, nośności, we wszystkim!
   Polecam absolutnie każdemu Panią Doktor i Centrum Laryngologiczne Medicus znajdujące się we Wrocławiu! Absolutny profesjonalizm i troska! :)

  • N

   Samą klinikę Medicus polecam, ale Panią doktor Przerwę Tetmajer nie polecam. Wizyta 200 zł a sama musiałam się upomnieć o badanie endoskopowe uszu - gdyż jak Pani doktor stwierdziła, przecież przyszłam z sapką u 4 miesięcznego dziecka a nie z uszami. Nie jestem pewna co do dokładności i rzetelności wykonanego badania. Jedno ucho było zasłonięte woskowiną i zamiast ją usunąć i sprawdzić stan uszu to tak zostawiła. Ale najbardziej oburzył mnie drwiący stosunek do nas, rodziców. Miałam wrażenie, że Pani jest tam za karę i że robi mi łaskę. Dla mnie to było 200 zł wyrzucone w błoto. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Witam

   Przyjechaliśmy ponieważ syn ( 8 mc ) drapał się w uszy. Na samym wejściu czekaliśmy dodatkowe 40 min żeby wejść do gabinetu, ponieważ Pani sobie przyjmowała dodatkowo pacjentów pooperacyjnych, nie przeszło to obojętnie bo powiedziałem że jest niepoważną kobietą i że nie szanują mojego czasu, gdzie miałem umówione spotkania z klientami. Pani stwierdziła wysięgowe zapalenie ucha prawego. Przepisała leki po wybraniu leków kontrola na badaniu tympanmetrii. Prawe ucho wyszło ok lewe nie do końca, po konsultacji na korytarzu z Panią Tatmajer stwierdziła, że tragedii nie ma i że nie widzi podstaw do dalszego leczenia, żona powiedziała że teraz drapie się w drugie ucho na to Pani stwierdziła że widocznie tak lubi. Ręce mi opadły. Na chwilę obecną syn drapie się coraz częściej w lewe ucho przez co nie może spać spokojnie. Liczę że pediatra przepisze mi jakieś leki . Niestety na portalu jest cenzura i nie mogę dobitniej tego już napisać !!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz