Ewa Olearska

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EVA

  Cudowna kobieta :-) szczegółowo wyjaśnia, omawia badania. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona, z całego serca polecam ????

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EVAUsługa: infekcja

   Najgorszy ginekolog na jakiego w życiu trafiłam. Przepisuje antybiotyki bez żadnych uprzednich badań, nawet zwykłego posiewu nie kazała zrobić. Co 2 tygodnie wizyta, inna recepta na chybił trafił i oczywiście 100 zł. Żenada

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EVA

   Cudowna kobieta :-) szczegółowo wyjaśnia, omawia badania. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona, z całego serca polecam ????

  • A

   Ja uważam, że Pani doktor to świetny fachowiec. Prowadziła moją ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na każdej wizycie zawsze szczegółowo bada i wyjaśnia. Jest bardzo miłą osobą, aż chce się do niej chodzić

  • M

   Pani doktor, niestety nie zna się na swoim fachu, nie potrafiła trafnie opisać badania usg. Nie wiedziała, czy jajeczko pękło i była owulacja, czy nie. A to chyba podstawowa wiedza. Prowadziła całą ciążę i była bardzo miła, owszem, ale jak przyszło do terminu porodu to nawet w szpitalu nie zamieniła ze mną jednego zdania. Przyszła na obchód i poszła, tak jak by mnie nie znała, a przecież prawie całe 9 miesięcy do niej przychodziłam. Jeśli prowadziła całą ciążę to również wypadało się zainteresować porodem. Drugi raz nigdy bym się do niej nie wybrałą. Najlepsza Dubarek z Poradni K. Polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • N

   Bardzo polecam Panią ginekolog! Świetne podejście do pacjenta, pyta szczegółowo o wszystkie kwestie ! Troskliwa i miła. Badania dokładne , wszystko tłumaczy.

  • I

   Może i miła ale co z tego -jeśli dochodzi do niewłaściwego rozpoznania choroby? Pani doktor rozpoznała inną chorobę niż w rzeczywistości i stwierdziła chorobę, która nie istnieje co idzie za tym komplikacje zdrowotne dłuższe leczenie itp A ja nie wyobrażam sobie żeby ta Pani doktor jeszcze kiedykolwiek w moim życiu mnie dotknęła nie wspominając o badaniu !!! i bez przesady że jest najlepszym ginekologiem w Lublińcu bo to całkowicie mija się z prawdą. Moim zdaniem nie chodzi tutaj w ocenach czy jest miła czy uśmiechnięta (owszem ma to jakieś znaczenie) ale przede wszystkim o trafność diagnozy a w moim przypadku naprawdę była pomyłka i to bardzo znacząca na dalszym leczeniu. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Pani doktor bardzo miła kompetentna odpowiada na kazde pytanie chetnie z usmiechem.Poleciła mi ja siostra której prowadziła dwie ciaze.Ja oczekuje pierwszego dziecka i z zamknietymi oczami powiezam opieke nad nim pani doktor.Po pierwszej prywatnej wizycie od razu zaproponowała nastepne żeby były z funduszu.Kazdy wynik badań nie jest lekceważony wszystko sprawdza aby przyszła mama mogła spokojnie cieszyc sie ciąza.To jest po prostu lekarz z powołania.

  • G

   Zgadzam się z poprzednimi wpisami, a szczególnie w sprawie opinii o położnej w recepcji -koszmar.

  • N

   Bardzo profesjonalna ! Uprzejma dzieki czemu pacjentka czuje sie bardziej konfortowo, naprawde wysłucha to co ma do powiedzenia pacjentka widac ze zastanawia sie zanim odpowie nie to co inni lekarze którzy odpowiadaja jak na tabliczke mnożenia, zawsze dobrze doradzi bardzo dokładna. Suuuper lekarz BARDZO POLECAM !!!

  • P

   Doktor Olearska jest świetna w tym co robi, a poza tym, że jest świetnym i troskliwym lekarzem, jest też bardzo dobrym człowiekiem. Prowadzi moją ciążę i przy każdej wizycie okazuje swoją troskę i zainteresowanie, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. Jedynym problemem tej przychodni jest położna, która wiecznie ma z czymś problem, nigdy nic nie wie, na żadne pytanie nie zna odpowiedzi, lekceważy pacjentki. Nie rozumiem dlaczego najlepsza ginekolog pozwoli psuć sobie relacje z pacjentkami (bo położna bardzo zniechęca od samej recepcji) przez kobietę, która sprawia wrażenie, że jest tam za karę.