Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Eva

Oświęcimska 15

42-700 , Lubliniec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Olearska Inny

  Pani doktor jest cudowna. Bardzo miła, empatyczna, zaangażowana. Na wizytę z funduszu czeka się aktualnie niecałe dwa lata, a to przecież o czymś świadczy. Pani Ewa ma pod opieką wiele pacjentek i wcale się nie dziwię. Ma bardzo dobry sprzęt, dzięki czemu wykryła u mnie problem, którego wcześniejszy ginekolog nigdy nie widział... Skierowała mnie do odpowiedniej placówki i chociaż wizyta byla prywatna to nic nie płaciłam za zabieg.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Olearska Inny

  Bardzo kompetentna Pani doktor. Indywidualne i wnikliwe podejście, ogrom empatii, bardzo delikatna. Szczegółowo wyjaśnia każdą czynność, podchodzi z ogromnym szacunkiem do problemów. Dokładnie zbiera wywiad, nie podejmuje pochopnych decyzji, jest cierpliwa i kontaktowa. Wszechstronna wiedza pozwala objąć człowieka całościowo. Dobra diagnostyka na dobrym sprzęcie.
  Bardzo polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Leonard Rachwol rwanie zębów

  Polecam bardzo dobry lekarz z super podejściem dla pacjentów . Bylam u niego kilkakrotnie i wyrwanie zęba nic nie bolało.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Olearska infekcja

  Najgorszy ginekolog na jakiego w życiu trafiłam. Przepisuje antybiotyki bez żadnych uprzednich badań, nawet zwykłego posiewu nie kazała zrobić. Co 2 tygodnie wizyta, inna recepta na chybił trafił i oczywiście 100 zł. Żenada

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Olearska

  Cudowna kobieta :-) szczegółowo wyjaśnia, omawia badania. Prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona, z całego serca polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz