Ewa Milnerowicz-Nabzdyk verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: EndoArt

  To lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Dokładna, kompetentna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam!

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Wiesław Nikodem
  Wiesław Nikodem
  Ginekolog
  Januszowicka 20, Wrocław
  Wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Lekarz to nie tylko bardzo dobry specjalista,… więcej

  Artur Kucharski
  Artur Kucharski
  Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Krucza 2A, Wrocław
  Polecam pana lekarza Kurcharskiego. Pan jest miły. Mówi po angielsku. Wszystko badał co chciałam. Polecam więcej

  Agnieszka Zaleska-Gajek
  Agnieszka Zaleska-Gajek
  Ginekolog
  Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław
  Wizyta przeprowadzona profesjonalnie i bezproblemowo, uzyskałam odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały. :) więcej

  Tomasz Bielanów
  Tomasz Bielanów
  Ginekolog
  plac Hirszfelda 1, Wrocław
  P.Dr.Bielanów jest jedynym ginekologiem we Wroclawiu ktory rozumie problem Kobiet Z dziedziny ginekologi,chodzę… więcej

  Robert Woytoń
  Robert Woytoń
  Ginekolog
  plac Hirszfelda 1, Wrocław
  Najlepszy lekarz jakiego znam. Prowadzenie ciąży oceniam na 5+, lekar sympatyczny i profesjonalny. Z każdej wizyty… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: EndoArt

   To lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Dokładna, kompetentna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam!

  • W

   Ciepła, serdeczna, wspaniała osoba! Taki powinien być każdy lekarz ginekolog. Trafiłam na Panią Doktor na Borowskiej po operacji w celu kontroli, i takiego przyjęcia się nie spodziewałam. Radosna, komunikatywna Lekarka, która troszczy się o zdrowie pacjentki. Szczegółowo tłumaczy każda wątpliwość i odpowiada na każde pytanie, atmosfera jest naprawdę świetna, a uśmiech Pani Doktor w ogóle nie schodził z twarzy podczas całej wizyty. Polecam serdecznie!

  • K

   Bardzo dobry i miły lekarz. Dba o profilaktykę, dobrze wytłumaczy i odpowie na nurtujące pytania. Wizyty u niej przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

  • B

   Pani doktor na pewno ma przeogromną praktykę zawodową oraz wiedzę ale niestety nie umie jej przekazać pacjentce, bardzo słabo komunikatywna, trzeba o wszystko pytać się, bo wyjątkowo powierzchownie informuje o czymkolwiek, bez zaangażowania - nigdy nie pamiętała albo myliła podstawowe szczegóły z zakresu mojej historii jako jej kilkuletniej pacjentki, zawsze czułam się u niej w gabinecie spięta i w galopie, że zaraz następna pani do zbadania. Znam Panią doktor przez ponad 3 lata - prowadziła moje dwie ciąże... teraz znalazłam inną lekarkę i w końcu jestem w pełni usatysfakcjonowana. W każdym razie nie polecam.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  • J

   Jak dla mnie super lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta i nie stawianie pochopnych diagnoz tylko szukanie przyczyny.

  • P

   Pani doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna i autentycznie zaangażowana w opiekę nad pacjentką. Poleciłam ja moim koleżankom, wszystkie były zadowolone, i urodziły zdrowe dzieci. P. Milnerowicz-Nabzdyk prowadziła moje obie ciąże, jestem bardzo zadowolona, jeżeli będzie 3cia, wiem, kto będzie ją prowadził!

  • A

   Cudowny lekarz! Trafiłam do Pani doktor na Borowska z ostrym krwawieniem (spowodowanym bolesnym usg dopochwowym, który przeprowadzała moja poprzednia Niekompetentna pani doktor ginek.), byłam w 3-ciej ciązy po dwóch poronieniach. Od tamtej pory dr Milnerowicz została moim lekarzem prowadzącym i moim lekarzem ginekologiem. Dzieki doktor Ewie w końcu jesteśmy rodzicami prześlicznego maleństwa i już bez obaw planujemy kolejne. Wiemy, ze jestesmy w dobrych rekach! Polecam!

  • S

   Trafiłam na odział ginekologii na Borowskiej w październiku po 6-ciu dniach odbijania się od drzwi do drzwi - nikt nie chciał się mną zająć (łącznie z panią ginekolog która dotychczas była moim lekarzem : "To na pewno nie problem ginekologiczny") choć przyjęto mnie w trybie nagłym z rozpoznaniem "ostrego brzucha". Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym. Okazała się bardzo kompetentna, cierpliwa a do tego przesympatyczna. Jej uśmiech dodawał otuchy tym bardziej, że okazałam się "ciężkim do zdiagnozowania przypadkiem". Sam zabieg usunięcia potworniaka dojrzałego został przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Czekam teraz na wizytę kontrolną u Pani doktor - przenoszę się pod Jej skrzydła, niezadowolona z lekarki która wyhodowała mi 6-miocentymetrowego guza twierdząc, iż to powiększony jajnik (nawet USG nie miałam...). Wierzę, że dalsza współpraca będzie się układać równie świetnie jak do tej pory

  • E

   Pani dr Ewa Milnerowicz- Nabzdyk to lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentka od 5 lat. Prowadziła moje dwie ciąże . Kompetentna, dokładna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi ( stąd opóżnienia :) a co najważniejsze gdy jest sytuacja kryzysowa nigdy nie pozostawi pacjentki bez pomocy. Odbiera telefony, jeżeli nie może rozmawiać to oddzwania, poradzi , w razie potrzeby przyjmie poza kolejnością co zwłaszcza dla ciężarnej jest dużym komfortem psychicznym. Rutynowe wizyty ginekologiczne to pełen profesjonalizm, dba o profilaktykę. Jeżeli ktoś mnie pyta o dobrego lekarza ginekologa z czystym sumieniem polecam Panią doktor i mam nadzieję ,że jej entuzjazm i zaangażowanie nigdy nie przeminą.

  • A

   Pani dr Ewa to złoty człowiek. Prowadziła moją ciążę od początku do samego końca czyli rozwiązania. Ze względu na dużą masę płodu (ocenioną prawie co do grama w gabinecie) wykonała cesarskie cięcie w szpitalu i wyciągnęła mojego "malucha" na świat. Jestem bardzo wdzięczna za taką wspaniałą opiekę, interesowała się mną pomimo wielu zajęć na dyżurze, odwiedziła mnie po operacji. Mój synuś ma już 4 miesiące i jest wspaniały- identycznie wygląda jak na ostatnich zdjęciach USG. Jeśli tylko postaramy się z mężem o rodzeństwo dla niego na pewno ponownie zajrzymy do Zimmedu gdzie przyjmuje Pani Ewa. Jest bardzo dokładna, wszystko wnikliwie sprawdza: na usg, ktg, jest życzliwa, wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania (moje i męża ponieważ zawsze towarzyszył mi na wizytach), miałam stały kontakt telefoniczny. Pomimo kolejek i dzikich tłumów w gabinecie, które zrażają, bo nigdy nie wchodzi się o umówionej porze są obsunięcia nawet sięgające do 2 godz. to warto! Polecam Ją każdej koleżance, która szuka dobrego ginekologa a przede wszystkim tym, które są w ciąży.
   Jeśli Pani dr tu zagląda to pozdrawiam ją serdecznie i jeszcze raz dziękuję za to jak się profesjonalnie mną zajęła!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG