Ewa Milnerowicz-Nabzdyk

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I
  Lokalizacja: EndoArt

  To lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Dokładna, kompetentna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: EndoArt

   To lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Dokładna, kompetentna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Polecam!

  • W

   Ciepła, serdeczna, wspaniała osoba! Taki powinien być każdy lekarz ginekolog. Trafiłam na Panią Doktor na Borowskiej po operacji w celu kontroli, i takiego przyjęcia się nie spodziewałam. Radosna, komunikatywna Lekarka, która troszczy się o zdrowie pacjentki. Szczegółowo tłumaczy każda wątpliwość i odpowiada na każde pytanie, atmosfera jest naprawdę świetna, a uśmiech Pani Doktor w ogóle nie schodził z twarzy podczas całej wizyty. Polecam serdecznie!

  • K

   Bardzo dobry i miły lekarz. Dba o profilaktykę, dobrze wytłumaczy i odpowie na nurtujące pytania. Wizyty u niej przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

  • B

   Pani doktor na pewno ma przeogromną praktykę zawodową oraz wiedzę ale niestety nie umie jej przekazać pacjentce, bardzo słabo komunikatywna, trzeba o wszystko pytać się, bo wyjątkowo powierzchownie informuje o czymkolwiek, bez zaangażowania - nigdy nie pamiętała albo myliła podstawowe szczegóły z zakresu mojej historii jako jej kilkuletniej pacjentki, zawsze czułam się u niej w gabinecie spięta i w galopie, że zaraz następna pani do zbadania. Znam Panią doktor przez ponad 3 lata - prowadziła moje dwie ciąże... teraz znalazłam inną lekarkę i w końcu jestem w pełni usatysfakcjonowana. W każdym razie nie polecam.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  • J

   Jak dla mnie super lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta i nie stawianie pochopnych diagnoz tylko szukanie przyczyny.

  • P

   Pani doktor jest wspaniała, bardzo kompetentna i autentycznie zaangażowana w opiekę nad pacjentką. Poleciłam ja moim koleżankom, wszystkie były zadowolone, i urodziły zdrowe dzieci. P. Milnerowicz-Nabzdyk prowadziła moje obie ciąże, jestem bardzo zadowolona, jeżeli będzie 3cia, wiem, kto będzie ją prowadził!

  • A

   Cudowny lekarz! Trafiłam do Pani doktor na Borowska z ostrym krwawieniem (spowodowanym bolesnym usg dopochwowym, który przeprowadzała moja poprzednia Niekompetentna pani doktor ginek.), byłam w 3-ciej ciązy po dwóch poronieniach. Od tamtej pory dr Milnerowicz została moim lekarzem prowadzącym i moim lekarzem ginekologiem. Dzieki doktor Ewie w końcu jesteśmy rodzicami prześlicznego maleństwa i już bez obaw planujemy kolejne. Wiemy, ze jestesmy w dobrych rekach! Polecam!

  • S

   Trafiłam na odział ginekologii na Borowskiej w październiku po 6-ciu dniach odbijania się od drzwi do drzwi - nikt nie chciał się mną zająć (łącznie z panią ginekolog która dotychczas była moim lekarzem : "To na pewno nie problem ginekologiczny") choć przyjęto mnie w trybie nagłym z rozpoznaniem "ostrego brzucha". Pani doktor była moim lekarzem prowadzącym. Okazała się bardzo kompetentna, cierpliwa a do tego przesympatyczna. Jej uśmiech dodawał otuchy tym bardziej, że okazałam się "ciężkim do zdiagnozowania przypadkiem". Sam zabieg usunięcia potworniaka dojrzałego został przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Czekam teraz na wizytę kontrolną u Pani doktor - przenoszę się pod Jej skrzydła, niezadowolona z lekarki która wyhodowała mi 6-miocentymetrowego guza twierdząc, iż to powiększony jajnik (nawet USG nie miałam...). Wierzę, że dalsza współpraca będzie się układać równie świetnie jak do tej pory

  • E

   Pani dr Ewa Milnerowicz- Nabzdyk to lekarz godny polecenia. Jestem jej pacjentka od 5 lat. Prowadziła moje dwie ciąże . Kompetentna, dokładna, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi ( stąd opóżnienia :) a co najważniejsze gdy jest sytuacja kryzysowa nigdy nie pozostawi pacjentki bez pomocy. Odbiera telefony, jeżeli nie może rozmawiać to oddzwania, poradzi , w razie potrzeby przyjmie poza kolejnością co zwłaszcza dla ciężarnej jest dużym komfortem psychicznym. Rutynowe wizyty ginekologiczne to pełen profesjonalizm, dba o profilaktykę. Jeżeli ktoś mnie pyta o dobrego lekarza ginekologa z czystym sumieniem polecam Panią doktor i mam nadzieję ,że jej entuzjazm i zaangażowanie nigdy nie przeminą.

  • A

   Pani dr Ewa to złoty człowiek. Prowadziła moją ciążę od początku do samego końca czyli rozwiązania. Ze względu na dużą masę płodu (ocenioną prawie co do grama w gabinecie) wykonała cesarskie cięcie w szpitalu i wyciągnęła mojego "malucha" na świat. Jestem bardzo wdzięczna za taką wspaniałą opiekę, interesowała się mną pomimo wielu zajęć na dyżurze, odwiedziła mnie po operacji. Mój synuś ma już 4 miesiące i jest wspaniały- identycznie wygląda jak na ostatnich zdjęciach USG. Jeśli tylko postaramy się z mężem o rodzeństwo dla niego na pewno ponownie zajrzymy do Zimmedu gdzie przyjmuje Pani Ewa. Jest bardzo dokładna, wszystko wnikliwie sprawdza: na usg, ktg, jest życzliwa, wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania (moje i męża ponieważ zawsze towarzyszył mi na wizytach), miałam stały kontakt telefoniczny. Pomimo kolejek i dzikich tłumów w gabinecie, które zrażają, bo nigdy nie wchodzi się o umówionej porze są obsunięcia nawet sięgające do 2 godz. to warto! Polecam Ją każdej koleżance, która szuka dobrego ginekologa a przede wszystkim tym, które są w ciąży.
   Jeśli Pani dr tu zagląda to pozdrawiam ją serdecznie i jeszcze raz dziękuję za to jak się profesjonalnie mną zajęła!