Ewa Kwiatkowska-Panek

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

PORADY ODPŁATNE Udziela porad w zakresie: - ginekologii - położnictwa - diagnostyki - leczenia niepłodności - nowoczesnej antykoncepcji - chorób piersi więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • PORADY ODPŁATNE
  Udziela porad w zakresie:
  - ginekologii
  - położnictwa
  - diagnostyki
  - leczenia niepłodności
  - nowoczesnej antykoncepcji
  - chorób piersi

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GeminiUsługa: USG piersi

  Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze. Pani doktor jest miłą osobą, a równocześnie rzeczową i profesjonalną. Badanie ultrasonograficzne piersi poprzedzone palpacyjnym odbyło się bez pośpiechu, Pani doktor udzieliła mi wszelkich informacji i odpowiedziała na nurtujące pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Usg piersi- poprzedzone badaniem palpitacyjnym. Dla rozluznienia atosfery Pani doktor opowiedziala smieszna historie z zycia wzieta. Profesjonalnie i milo.

 • A

  Pani Doktor miła, słucha pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta, więc na razie nie jestem w stanie ocenić czy dobrze stawia diagnozę. Ale atmosfera jak najbardziej sympatyczna. Sam gabinet natomiast oraz poczekalnia mogłyby być odnowione

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GeminiUsługa: Konsultacja ginekologiczna

  Znakomity fachowiec.Przyjazna atmosfera i niezwykle kompetentne wyjaśnienie sytuacji. Rzeczowość z najwyższej półki. Bardzo delikatna i ciepła osoba. Pierwszy raz trafiłam na tak subtelną lekarkę tej specjalności.Będę się jej trzymać i polecam.
  Magdam

 • I
  Lokalizacja: GeminiUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor jest profesjonalna i życzliwa. Mam do niej zaufanie, dlatego zgłaszam się chętnie, gdy potrzebuję porady lekarza tej specjalności. Nasze pierwsze spotkanie wiązało się z koniecznością wykonania biopsji piersi. Pani doktor robi to bezboleśnie. I umie rozmawiać z pacjentkami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna, konkretna i ciepła pani doktor. Jasno i rzeczowo wyjaśniła wszystkie kwestie i zaproponowała dalsze badania. Miła atmosfera w czasie całej wizyty. Badanie delikatne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GeminiUsługa: USG piersi

  Pani doktor bardzo miła, cierpliwa. Wszystko spokojnie objaśnia. Bardzo kompetentna. Czułam się zaopiekowana.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo konkretna i rzeczowa a przy tym miła.Cierpliwa i wyrozumiała.Odpowiada na każde pytanie .Godna zaufania.Jestem w trakcie leczenia,ale wszystkie dotychczasowe zalecenia sie sprawdzają.Polecam.

 • Bardzo przyjemna i kompetentna lekarz. Uzyskam odpowiedz na zapytanie, z którym ja przyszła i delikatne, ostrożnie badanie.

 • A

  Zdecydowanie polecam, wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, pani doktor szczegółowo odpowiada na pytania, wszystko wyjaśnia i profesjonalnie a jednocześnie z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.

Najbliższe terminy:

kolejne dni