dr n. med.

Ewa Jędrzejczyk-Patej

Kardiolog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę 145 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista kardiolog. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2008 r. pracuję w I Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista kardiolog.
  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  Od 2008 r. pracuję w I Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii, Śląskiego Centrum Chorób Serca (SCCS) w Zabrzu. W 2014 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej zatytuowanej: "Wpływ migotania przedsionków i ablacji łącza przedsionkowo-komorowego na wyniki leczenia i rokowanie u pacjentów z niewydolnością serca leczonych za pomocą terapii resynchronizującej".
  W kręgu moich zainteresowań jest w szczególności elektroterapia i elektrofizjologia. Na co dzień w SCCS poza diagnostyką i leczeniem pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi zajmuję się także kontrolą i programowaniem implantowanych urządzeń kardiologicznych takich jak rozruszniki serca, kardiowertery-defibrylatory (ICD) oraz układy resynchronizujące (CRT).
  W ramach indywidualnej praktyki lekarskiej w gabinecie w Gliwicach w centrum medycznym Galaktyka Zdrowia zajmuję się diagnostyką ambulatoryjną i leczeniem chorób serca, a także kontrolą urządzeń wszczepialnych (PM/ICD/CRT).
  http://www.galaktyka-zdrowia.pl/

Specjalizacje

 • Kardiologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu

Publikacje

więcej

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Galaktyka Zdrowia, Centrum Medyczne

  Bardzo rzetelny i odpowiedzialny lekarz. Każda wizyta była sumienie przeprowadzona. Wszelkie pytania i wątpliwości były bez problemów wyjaśnianie, jak dla szarego człowieka. Polecam gdyż jest rewelacyjny kontakt!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz przeanalizował mój stan zdrowia i wyniki badań które miałam ze sobą, polecił pielęgniarce wykonanie dodatkowych badań które zostały szczegółowo przeanalizowane. Przedstawiono mi sposób leczenia. Zostanę pacjentem tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Galaktyka Zdrowia, Centrum MedyczneUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Była to pierwsza wizyta z babcią po zawale. Cierpliwość, kompetencja, badania na miejscu, analiza dalszego leczenia. Wszystko zrobiło duże wrażenie. Jesteśmy już umówieni na kolejną wizytę. Serdecznie polecam wszystkim. Uważam, że naprawdę warto.