Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Mickiewicza 3-5, Lubartów
Centrum Medyczne Curate (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Wybrałam Panią Ewę tylko dlatego, ze była wolna w podanym terminie, co z perspektywy czasu wydaje mi sie cudownym prezentem od losu. Przed wizyta przeczytałam wszystkie opinie na tej stronie i nie zgadzam sie z nimi - moim Pani Ewa jest jeszcze lepsza niz tutaj piszą, komplementów do tej pory było za mało :) Nic jej nie umknie, sprawdza każda możliwość, oprócz powołania ma tez nieomylna intuicje, jest świetnym lekarzem, spokojnym, cierpliwym, dokładnym i doświadczonym, a w dodatku wspaniała kobieta. Przez całe swoje zycie tak mi lekarz nie podpasowal jak Pani Ewa. Idąc na wizytę nie wiedziałam czego mam sie spodziewać, a teraz moge śmiało powiedziec, ze POLECAM JA WSZYSTKIM, DOSŁOWNIE WSZYSTKIM :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Według mnie lekarz z powołania. Jest dokładna, mimo ze mialem badania sprzed 3miesiecy to Pani doktor dała skierowanie żeby je powtórzyć (inni lekarze stwierdzili ze nie trzeba powtarzać) .Skupia sie na pacjencie i wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam wizyty u Pani doktor.


W
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor pomogła mojemu tacie w problemach z bólami serca, które notorycznie powracały. Zaleciła wykonanie badań specjalistycznych, nie wydając pochopnie diagnozy jak czyni to wielu lekarzy. Omówiła wyniki ekg i echa serca, żeby tata wiedział co się konkretnie dzieje. Polecam jak najbardziej bo ja wiele zawdzięczam Pani doktor.


S
Użytkownik zweryfikowany

To bardzo miła kobieta, widać doświadczenie, zna się na rzeczy pacjenta otacza opieką, czeka na wyniki wspólnie z pacjentem i razem ustala się leczenie uwzględniają potrzeby, konieczności i wydatki na leki. Polecam ;)


Z
Użytkownik zweryfikowany

mój dziadek korzysta z wizyt u pani doktor, jest bardzo zadowolony. Cenię u niej to, że nie tylko konsultuje pacjentów, ale bierze je pod swoje skrzydła i opiekuje się nimi, martwi ją każdy przypadek, a proces leczenia prowadzi od początku do końca.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem, zawsze znajdzie czas na przyjęcie pacjenta. służy dobrą radą i uśmiechem, przy tym jest bardzo dobrze wykwalifikowana można w pełni polegać na jej leczeniu.


U
Użytkownik zweryfikowany

Mam problemy z wysokim ciśnieniem , byłam już u wielu lekarzy, ale tak naprawdę żaden z nich nie pomógł mi na tyle aby mój stan zdrowia polepszył się. Na szczęście została mi polecona Pani doktor i czuje że mojej problemy z ciśnieniem więcej się nie powtórzą.


G
Użytkownik zweryfikowany

dr szybko zdiagnozowała mój problem, zleciła echo serca, holter itp. badania. Ustaliła mi leczenie które przynosi efekty, jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pani dr.


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor pomogła mojej mamie, skierowała ją na odpowiednie badania i zaleciła leczenie, jestem jej bardzo wdzięczna, bo nam pomogła. To bardzo życzliwa osoba, jest zainteresowana losem pacjenta.dziekuję.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Gołacka nie dość ,że jest lekarzem od serca to i posiada wielkie serce. Nie zdarzyło mi się jeszcze aby w tak pozytywny sposób lekarz mnie potraktował. Bardzo życiowa osoba, doskonale zrozumiała moje problemy zdrowotne jak i rodzinne. Do tego jest profesjonalistką i widać ,że jest lekarzem z powołania -a nie dla pieniędzy !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie