Generała Maczka 2/1, 71-050 Szczecin
PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ
Dowiedz się więcej25/07/2025
Szczecin 2 adresy
Nr PWZ: 2702651
84 opinieGenerała Maczka 2/1, 71-050 Szczecin
PŁATNOŚĆ WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ
Dowiedz się więcej25/07/2025
84 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Bardzo sympatyczna Pani Doktor ! Byłam na wizycie z córką 15 letnią , dostaliśmy od razu fachową pomoc. Bardzo dziękujemy za fachowe podejście , pomoc i świetne doradztwo. Polecam bardzo.
Polecam Panią Doktor. Szybko i sprawnie:) Mam nadzieję, że dobrane leki zadziałają.
wszystko super, nic dodać nic ująć bardzo trafna diagnoza ,szybko i podejmujemy działania.
Twoja Przychodnia Centrum Medyczne
Bardzo dziękujemy za opinię! :)
Wspaniała opieka Pani Doktor. Córka świetnie zaopiekowana zarówno pod kątem doraźnego leczenia, jak również dalszej opieki i dodatkowych badań. Bardzo dobre podejście do pacjenta, niezależnie od wieku.
Przemiła, konkretna i bardzo profesjonalna Pani dermatolog Wszystko dokładnie wyjaśnia i podchodzi do pacjenta z dużą empatią. Bardzo polecam
Byłam z niespełna 3-letnim synem, od wejścia Pani doktor podeszła z uśmiechem i zaangażowaniem, pomimo tego, że syn nieco się bał i niekoniecznie był chętny do współpracy nadal traktowała go z sympatią i uśmiechem. Szczegółowo wyjaśniła jakie kroki podjąć, na co zwracać uwagę, cała wizyta przebiegła w bardzo miłe atmosferze. Świetnie podejście, dziękujemy :)
Wizyta konkretna, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a pani doktor bardzo zaangażowana :) polecam
Wszystko w porządku. Jestem zadowolona z wizyty. Pierwsze dobre efekty leczenia już są. Czekamy na dalsze. Dziękuję.
Wizyta w dobrej atmosferze, wyjaśnione zalecenia i sposób leczenia. Pani doktor przyjazna wobec dziecka.
To była moja pierwsza wizyta, przyszłam z polecenia i jestem wyjątkowo zadowolona. Pani Doktor bardzo sympatyczna i profesjonalna, wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie. Pierwszy raz trafiłam na naprawdę dobrego i zaangażowanego dermatologa, więc z całego serca polecam!