Ewa Ammer

Endokrynolog, Internista

6 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Już od kilku lat jest pod opieką Pani doktor. Zawsze uważnie wysłucha wszystkich dolegliwości, na które zawsze znajdzie rozwiązanie. Bardzo sympatyczna zarówno przy wizytach prywatnych jaki i na NFZ.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Już od kilku lat jest pod opieką Pani doktor. Zawsze uważnie wysłucha wszystkich dolegliwości, na które zawsze znajdzie rozwiązanie. Bardzo sympatyczna zarówno przy wizytach prywatnych jaki i na NFZ.

  • A

   Pani doktor mowi do pacjenta cytuje "nie wiadomo ile pani zostalo zycia"... Jak mozna tak powiedziec do pacjenta?? Nie chciala dopuscic do operacji wyciecia tarczycy . Zostalam zoperowana w ostatnim momencie bo tarczyca naciskala na tchawice i serce!! Odradzam szcerze bardzo odradzam tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Nie mam porownania z innymi lekarzami, endokrynologami, ale jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Cierpliwie wszystko tlumaczy o chorobie, przebiegu, leczeniu itp. Polecam

  • BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ.PODEJSCIE PROFESJONALNE,NAJPIERW BADANIE PACJENTA,USG TARCZYCY POTEM BADANIA KRWI A NASTEPNIE DIAGNOZA -UWAZAM ZE BARDZO CIERPLIWIE I UWARZNIE SLUCHA NA TEMAT PROBLEMOW ZE ZDROWIEM CZY DIAGNOZY TRAFNE NIE WIEM BO JESTEM NA SAMYM POCZATKU TEJ WLKI Z HORMONAMI ALE BARDZO DOBRE WRAZENIE-POLECAM

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • Nie moge powiedzieć nic dobrego o pani doktor, niestety . Jeśli chodzi o moją sytuacje pani doktor nawet nie pofatygowała się aby zlecić u mnie badania tylko jedynie co to na podstawie wyników badań sprzed 5 lat prepisała mi leki, więc uważam że niestety nie jest to lekarz godny zaufania.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • myśle że warto polecić Panią doktor poświęciła mi wystarczająco czasu,wytłumaczyla mi odnosnie mojej choroby wszystko co powinnam wiedziec, wysluchala co mam do powiedzenia jakie mam objawy i zaleciła leczenie .A uwiezcie że wiem co mówie byłam u lekarzy bardzo polecanych włącznie z tytulem Profesora gdzie poświęcili mi pięć minut jeden dał końska dawke leków nie patrząc nawt w wyniki a drugi stwierdził że w tym wieku większość kobiet ma takie wyniki i zostawil bez leków mialam wtedy TSH 0,227. Dzisiaj mam juz gorsze wyniki
   TSH 0,113 i guzki mam ndzieje ze dzięki Pani doktor będe zdrowa.

  Jesteś tym lekarzem?

  126

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.