Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Przychodnia Specjalistyczna

  Formińskiego 14
  08-110 Siedlce, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Prywatny Gabinet Laryngologiczny

  Traugutta 35
  08-110 Siedlce, mazowieckie

 • AS-Med

  Sulimów 26
  08-110 Siedlce, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • E

  Jeśli chodzi o wizyty prywatne godna polecenia doktor, ale na fundusz zupełnie co innego, zupełnie inna kultura wizyty.Na wizycie prywatnej przegroda nosowa koniecznie do korekty, po wizycie na fundusz brak wskazań do leczenia i rada by udać się do alergologa, samo badanie szybkie i niedokładne,mimo silnego kataru nawet nie zajrzała mi Pani do uszu, a następnego dnia rano dostałam również zapalenia ucha. Przykro bo prywatnie chodziłam do Pani również z córką i mężem i sporo nas to kosztowało. Po wyjściu z przychodni publicznej czułam się jak gimnazjalistka, którą lekarz zignorował bo przyszła z bólem paznokcia.

 • Jestem pacjentka doktor Adamskiej i bardzo sobie cenie ta pania doktor. Bardzo polecam pania Ewe poniewaz jest bardzo mila ze az chce sie do niej chodzic...

 • Byłam pacjentką doktor Adamskiej przez kilka lat.Jest bardzo dobrym lekarzem, który wyleczył mnie z choroby.Polecam.

 • Zdecydowanie nie polecam , bardzo nieprzyjemna pani, brak wyjaśnień dot. stanu choroby. Na prośbę wyjaśnienia stanu choroby powiedziała ze nie ma czasu, na próbę umówienia się odpowiedziała ze nie wie kiedy będzie miała czas (!)

  lek. Ewa Adamska2013-02-22

  Bardzo dobrze pamiętam nasza rozmowę .Nie pytał mnie pan ostan swojego zdrowia bo tą kwestię miał pan dokładnie wyjaśnioną wcześniej , zaś termin wizyty kontrolnej miał pan wyznaczony i nie było potrzeby jej ustalać.W tej rozmowie chciał pan mnie zmusić do sfałszowania dokumentacji medycznej z pana pobytu na oddziale .Nie uzyskał pan na to mojej zgody .O pana postępowaniu powiadomiłam odpowiednie osoby .

 • Jestem pacjentką doktor Adamskiej, leczyłam się u niej w poradni na ul.Formińskiego w Siedlcach. Pani doktor rzetelnie podeszła do mojej choroby i zleciła niezbędne badania oraz skierowała do szpitala na leczenie operacyjne. Dzięki doktor Adamskiej jestem wyleczony z rzadkiej i groźnej choroby.

 • Bardzo kompetentny i przyjazny lekarz. Do pacjenta podchodzi fachowo, dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. Uprzejma. Naprawdę godna polecenia!