Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Specjalistyczna
Formińskiego 14, 08-110 Siedlce
Przychodnia Specjalistyczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  C
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Adamska Inny

  Serdecznie polecam dla osób mających problemy laryngologiczne. Profesjonalna, rzeczowa, konkretna, dbająca o bezpieczeństwo pacjenta i własne. Gabinet odkażony przed każdym pacjentem. Fachowe porady i dobrze zdiagnozowany problem. Jak szukasz dobrego specjalisty, to śmiało zapisz się do tej Pani na wizytę.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski ból związany z deformacją palucha koślawego (haluxa)

  Świetny specjalista, a przy tym miły i sympatyczny człowiek.
  W październiku tego roku przeprowadził u mnie korekcję deformacji palucha koślawego (haluxa) lewej stopy. Leczenie przebiegło bez powikłań - jestem bardzo zadowolona z efektu: po pierwsze pozbyłam się bólu, a po drugie - moja stopa wygląda nareszcie normalnie. Jak tylko wszystko wygoi się do końca zwrócę się do Pana Doktora o pomoc przy drugiej stopie.
  Z pełną odpowiedzialnością, każdemu kto potrzebuje bardzo dobrego specjalisty - gorąco polecam Pana doktora Olszewskiego
  Bożena z Siedlec

  I
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski endoproteza stawu

  Ttafiłam do Pana Dr. Pawła Olszeskiego z powodu ostrego bólu lewego biodra. Pan Dr bardzo jest rzetny i bardzo sympatyczny dla pacjętów. Z operował mnie w bardzo krótkim czasie w Siemiatyczah. Uratował mi życie. Bardzo dziękuje.

  H
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski operacja stawu biodrowego

  Pan Doktor Paweł Olszewski mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, analiza wyników, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Jasne i przejrzyste zalecenia. Cała wizyta bardzo profesjonalna. Uchwytny - zawsze pod telefonem dla swoich pacjentów. Jeżeli ktoś musi przejść zabieg endoprotezy biodra to trafienie do dr Olszewskiego można porównać z trafieniem „szóstki” w totka’! Jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Moja jakość życia diametralnie uległa poprawie. Gorąco polecam - to specjalista na najwyższym poziomie. Dziękuję doktorzeJ Wdzięczna pacjentka Halina Bączyk.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski straszny bol w biodrze podczas chodzenia

  Mama trafila do placowki w ktorej przyjmowal dr Pawel Olszewski z ogromnym bolem w okolicach biodra. Sytuacja ta utrudniala normalne funkcjonowanie mamy ( problemy z chodzeniem, rany itp). Po przeprowadzonym zabiegu mama wrocila bardzo szybko do sprawnosci I dzisiaj juz zapomniala o tym trudnym okresie. Stalo sie tak dzieki Panu Doktorowi Olszewskiemu I jego troskliwej opiece. Dziekujemy za zainteresowanie przypadkiem naszej mamy I ogromny profesjonalizm. Serdecznie pozdrawiamy, polecamy innym I zyczymy Panu wielu sukcesow zawodowych.
  Krystyna z rodzina.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania