Adres

Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa
Centrum Medyczne Babka Medica

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog z ponad dwunastoletnim stażem pracy, zajmujący się tematyką snu dzieci. www.zaklinaczkasnu.pl Przez wiele lat ekspert Przychodni Spec...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica

Pozostałe usługi

Badania psychologiczne


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Badania psychologiczne dzieci


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Edukacja rodzicielska


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Grupy wsparcia


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 1 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Konsultacja online


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 250 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Poradnictwo dla rodziców


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Poradnictwo psychologiczne


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Psychoedukacja


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 200 zł

Centrum Medyczne Babka Medica


Warsztaty psychologiczne


Słomińskiego 19 lok. 517, Warszawa

od 1 zł

Centrum Medyczne Babka Medica

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy ze spaniem

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor, którzy mają problem z uspaniem swoich pociech pobudkami nocnymi. Zdecydowanie pełny profesjonalizm i wnikliwa analiza dziecka a nawet reszty rodziny, aby móc dobrać indywidualny plan działania. Pomimo tego, że nie do końca wierzyłam, że nagle ktoś znajdzie złoty środek i dziecko zacznie spać byłam wręcz przekonana, że moje dziecko będzie jedyne któremu nie uda się pomóc, to postanowiłam dać ostatnią szansę nam i znalazłam Panią Doktor. Nie mogę się nadziwić że tak szybko otrzymałam pomoc, odzew był natychmiastowy, do tego odpowiedzi konkretne na miliony moich pytań, cierpliwość i empatia z jaką żadko człowiek się spotyka, tylko mi uświadomiły, że warto szukać pomocy, ale nie byle gdzie tylko u sprawdzonych i najlepszych specjalistów. Jedyne czego żałuję to tego, że tak późno odnalazłam Panią Emilię. Polecam Panią Doktor każdemu rodzicowi, który nie daje sobie rady z nocnym pobudkami dziecka i każdemu rodzicowi, który gotowy jest na zmiany zdecydowanie lepsze i ułatwiające funkcjonowanie. Zdrowe dziecko to wyspane dziecko. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i indywidualne i życzliwe podejście do naszego problemu. Pozdrawiam w końcu wyspana mama ????


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z całego serca polecamy współpracę z Pania Emilią. Jest Ona świetnym fachowcem i przemiłą, ciepłą osobą.
Nasz roczny synek budził się w nocy co 1-1,5 godz i spał razem z nami w łożku. W dzień na drzemki usypiał tylko na rękach albo przy piersi. Dzięki pomocy i radom Pani Emilii dziś synek przesypia całe noce ( od 20 do 7 ). Oczywiście czasem zdarzy się, że obudzi się raz czy dwa , ale nawet do niego nie wstaję, bo zaraz sam się uspokaja i zasypia. W dzień usypia w kilka minut sam w swoim łòżeczku. Ma uregulowany rytm dnia, jest wyspany, radosny a my w końcu mamy wieczorami czas dla siebie i czujemy się wypoczęci :) Gdy na początku nasz uparciuch średnio chciał zasypiać na druga drzemkę lub budził się po 30 min , Pani Emilia próbowała znaleźć ròżne rozwiązania, zawsze była z nami w kontakcie i dodawała wiary ze to ma sens i wszystko się uda :) Bardzo dziękujemy za pomoc ,wsparcie i za cudowne podejście do małego pacjenta :) Jeśli ktoś się zastanawia czy warto podjąć współpracę z Panią Emilią, to warto w 100%


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja psychologiczna rodzice

Serdecznie polecamy Panią Emilię. Nasz synek od urodzenia praktycznie miał problemy ze spaniem (obecnie ma ponad 7 miesięcy). Noce były koszmarem, syn budził się co półtorej godziny a nawet częściej. Teraz usypia sam w kilka minut, chociaż jeszcze budzi się w nocy raz, to jest to dla nas bardzo duży sukces w porównaniu z tym jak było wcześniej. Pani Emilia bardzo szybko odpowiada i jest w stałym kontakcie. Polecamy :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy ze snem dziecka

Ja niestety nie polecam. Metoda na naukę samodzielnego zasypiania spowodowała ogromny stres zarówno u syna, jak i u nas. Dziecko już przy pierwszej próbie wpadło w taką histerię, że w rezultacie nie spało całą noc. Niestety to metoda na wypłakanie się dziecka. Pani Dziadosz miała być z nami w stałym kontakcie, jednak zazwyczaj odpisywała ze znacznym opóźnieniem.

mgr Emilia Dziadosz

Mogę odpowiadać za przebieg wdrażania "planu naprawczego" dot. snu dzieci jedynie w sytuacji, gdy opiekunowie stosują się do moich zaleceń.
Zawsze tłumaczę rodzicom, że jest to moja "recepta" na ten konkretny problem (omawiamy wszystko szczegółowo przed wdrożeniem tego w życie) i jedynie ścisłe stosowanie się do moich wskazówek przynosi oczekiwane rezultaty.
Sytuacja dokładnie spójna z wizytą u lekarza- przychodzimy, wskazujemy co nam dolega, lekarz nas bada, stawia diagnozę, przepisuje receptę lub wskazuje na inną terapię. Po wyjściu pacjent idzie do apteki z receptą, ale tam stwierdza, że słyszał o lepszym specyfiku i dokonuje zakupu czego innego, a do zaleceń dotyczących np. diety, nie stosuje się wcale. Ale efektów oczekuje. Wraca do lekarza po kilku dniach z pretensjami, że ten mu nie pomógł...
Jak w takiej sytuacji lekarz może odpowiadać za niepowodzenie nie swojej terapii?

Po zweryfikowaniu maili (musiałam cofnąć się do wiadomości sprzed kilkunastu miesięcy, ponieważ nasza współpraca zakończyła się w październiku 2018 roku) mogę dopiero odnieść się do tej opinii.
Chłopiec pierwszej nocy obudził się dwa razy, dłuższe wybudzenie miało miejsce nad ranem (nie ma tu mowy o nieprzespaniu całej nocy). Mama, pomimo szczegółowego omówienia, wyjaśnienia całego procesu, jak sama określiła w mailu po pierwszej nocy, "złamała wszelkie ustalenia".
Dziecko, z opisu mamy, już w drugiej dobie funkcjonowało znacząco lepiej niż wcześniej, przed podjęciem współpracy ze mną.
Trzeciego dnia otrzymałam wiadomość od Pani Agaty, że "To niebo a ziemia w porównaniu do obecnej sytuacji i tej sprzed wyjazdu"(dop.rodzice chwilę wcześniej wrócili z synkiem z urlopu).
Dzięki wdrożeniu już tylko części mojego planu, było widać ogromną poprawę w jakości snu oraz funkcjonowaniu dziecka.
Niestety, każda taka zmiana wiąże się z tym, że kilkumiesięczne dziecko może płakać. Zawsze to tłumaczę rodzicom podczas konsultacji. Tak małe dzieci nie są w stanie porozumieć się z nami inaczej niż śmiejąc się, gestami, ale też płacząc. Ważne byśmy uważnie obserwowali dziecko i odpowiednio reagowali.
Staram się by odbyło się to jak najmniejszym kosztem dzieci i ZAWSZE zalecam rodzicom reagować, pomagać dzieciom się uspokoić, przytulić je, pokazać, że rodzic jest, że nie zniknął- zapewnić poczucie bezpieczeństwa podczas nauki nowych rzeczy (w tym podczas pomocy w poprawie jakości snu).
Nie można określać moich zaleceń, jako metod "na wypłakanie się dziecka". Podczas wdrażania planu naprawczego w życie, rodzice chłopca usypiali go na rękach lub siedząc przy nim i głaszcząc go (a kluczowym założeniem metody "na wypłakanie się" jest brak możliwości brania dziecka chociażby na ręce, brak reakcji ze strony opiekunów).
Zarzut co do braku stałego kontaktu ze mną jest nieuzasadniony.
Zawsze pozostaję w ścisłym kontakcie z rodzicami, ale zawsze informuję swoich pacjentów, że w ciągu dnia odbywam wiele konsultacji i jeśli sprawa jest pilna, kontakt ze mną powinien odbywać się telefonicznie lub sms'owo by przyspieszyć odpowiedź, ponieważ nie mogę sprawdzać maili podczas konsultacji z innymi rodzicami.
Pozostali pacjenci, całe szczęście, nie maja takich zastrzeżeń. :)
Podczas wystawiania opinii mamy do wyboru 5 gwiazdek. W obliczu informacji z maili oraz sms'ów, jakie posiadam od Pani, zastanawiam się skąd wybór jednej gwiazdki ( i to po ponad roku od zakończenia naszej współpracy)...(?)


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia dzieci

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Emilia jest świetnym fachowcem! Bardzo trafna i konstruktywna porada z jej strony pomogła naszemu maleństwu przesypiać nocy, co było do 10 miesiąca marzeniem całej rodziny. Pani zawsze odpowiada na każde pytanie i dodaje wiary w siebie. Od czystego serca polecam! To jest naprawdę magia która działa!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Drzemki

Pani Emilia to nie człowiek! To czarodziejka Zastosowaliśmy rady Pani Emilii co do drzemek bliźniaków i od razu ulga. Już po drugim dniu poranna drzemka nie zamieniła się w płacz i walkę o zaśnięcie. Zasypianie zarówno na drzemki jak i na noc zajmują 5 minut a co najważniejsze synek i córcia śpią pieknie całą noc aż do 7godziny! Dziekujemy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chciałabym wszystkim z całego serca Panią Emilię. Nasz 13 miesięczny synek bardzo ciężko sypiał w nocy, nie potrafił przespać nawet jednej bez pobudek. Ostatnimi czasy budził się nawet co 40 minut - dlatego też zwróciliśmy się do Pani Emilii po pomoc. To chyba najlepsza rzecz jaką zrobiłam, żałuję tylko, że tak późno. Już w pierwszą dobę po konsultacji z Panią Emilią, nasz synek obudził się tylko raz. Z dnia na dzień było coraz lepiej. Synek zmienił się o 180 stopni jest wyspanym i szczęśliwym dzieckiem, które ma energię, żeby móc poznawać świat, nie wspominając już o nas - rodzicach. Szczere i ogromne podziękowania dla Pani Emilii, ponieważ swoimi radami działa cuda!!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Emilia działa cuda! Piszemy opinię, jako rodzice wysypiającej się i szczęśliwej 7-miesięcznej córeczki. Wydawało nam się niemożliwe, by nasze dziecko, które budzi się co 30 minut, samo zasypiało w łóżeczku i przesypiało całą noc. A jednak! Dzięki pani Emilii nasze życie zmieniło się o 180 stopni.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia snu 10-miesiecznej dziewczynki

Do Pani Emilii zgłosiliśmy się w zwiazku z problemami ze snem naszej 10-miesiecznej coreczki. Przez te 10 miesiecy nasz bobas mial trudnosci z zasypianiem w dzien (jesli juz to tylko w wozku lub w baby bjornie) a w nocy budzila sie od 3 do 7 razy, umiejac ‘zasnac’ jedynie z butelka (czasem nawet nic z niej nie pijac). Do Pani Emilii zwracalismy sie jak do ‘ostatniej deski ratunku’, bedac bardzo zmeczonymi rodziami niewyspanej dziewczynki. Pani Emilia naprawde zmieniła zycie calej naszej trojki - na absolutnie Zaproponowala wdrozenie progranu dnia, ktory wydawal nam sie nierealny do wykonania - a ktory zadzialal juz od 2, 3 dnia. Odstawilismy smoczek - z powodzeniem, Corka ani my za nim nie tesknimy :) najwazniejsze, ze po 3 tygodniach wspolnej pracy nasze Dziecko przesypia cala noc, w dzien spi w swoim lozeczku (co nigdy wczesniej sie nie zdarzało lub konczylo krzykiem, kleska) o danych godzinach. Jest wyspana i szczesliwa! A my jak rodzice mamy czas odespac te 10 miesiecy zmeczenia i mamy radosc z naszego zycia rodzinnego. Wszyscy w trojke jestesmy naprawde szczesliwi! Pani Emilia jest zawsze mega zaangazowana, punktualna, kontaktowa. Zaraziła nas swoja niesamowicie pozytywna aura (a bylismy juz naprawde smutni, zmeczeni, troche niedowierzalismy, ze cokolwiek sie zmieni). Zawsze kiedy potrzebowalismy pomocy lub mielismy pytania - Pani Emilia byla dostepna, odpisywala na nasze wiadomosci w tempie swiatla. Uwazam, ze decyzja o podjeciu wspolpracy z Pania Emilia byla jedna z najlepszych decyzji jaka podjelismy jako rodzice i ze szczerego serca polecam taka wspolprace wszystkim rodzicom niewyspanych bobasow.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jako wyspana mama szczęśliwego i wyspanego dziecka, z całego serca polecam Panią Emilię,która jako jedyna potrafiła nam pomóc! :) Kłopoty ze snem naszego synka rozpoczęły się mniej więcej, gdy miał 2,5 miesiąca.Myśleliśmy,ze minie,gdy skończy 3 miesiące,potem,że to minie po regresie snu 4/5 miesiąca lub jak skończy pół roku,ale nie minęło.Syn zasypiał na butelce, po odlozeniu spał godzinę i wtedy pobudka co ok. godzinę lub częściej, zasypiał ponownie za pomocą smoczka,lub po ukołysaniu na rękach,w gorszych momentach cycuś,pół nocy wstawał mąż,drugie pół ja.Nad ranem po mleku ok.3-4 budził się z wiekszą częstotliwością.Wykluczylismy wiele czynników,żaden lekarz nie potrafił powiedzieć,co może być przyczyną.W dzień spał 3x po 30-40 min,nie wiecej,chyba ze na mnie.Postanowiliśmy z mężem napisać do Pani Emilii.Odpisała bardzo szybko,wyjaśniła bardzo szczegółowo,na czym polega problem i jak mozna nam pomóc.Poczatkowo chcieliśmy spróbować sami, stosując się do porad,niestety nie udało nam się, poprosiliśmy potulnie o ponowną pomoc i wtedy ruszyło :) Łatwo nie było,pobiliśmy wszelkie rekordy ???? Ale tylko i wyłącznie dzięki szczeremu wsparciu,bardzo wnikliwej analizie i dostosowanych do potrzeb naszego syna działaniom,udało nam się osiągnąć sukces! Coś,co po prawie 7 miesiącach wydawało nam się nierealne!!!!Nasz syn zasypia sam,zaraz po odłożeniu do łożeczka, spi całą noc bez naszej interwencji ❤ Jest odsmoczkowany,nie potrzebuje butelki ani piersi,by spać. Wstaje wyspany i zadowolony (my też ????),zupełnie inne,bardziej radosne dziecko! Pani Emilia zawsze na wszelkie pytania,wątpliwości chętnie odpowiada,pomaga,wspiera,jest zawsze do dyspozycji. Zawsze na spokojnie,z optymizmem,a przede wszystkim patrząc na zachowanie i potrzeby naszego synka,który w tym wszystkim jest przecież najważniejszy. Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz! Jedyne czego baaardzo żałuję,to tego,że tak późno zdecydowaliśmy się poprosić Panią Emilię o pomoc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog z ponad dwunastoletnim stażem pracy, zajmujący się tematyką snu dzieci. www.zaklinaczkasnu.pl Przez wiele lat ekspert Przychodni Spec...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychoterapia dzieci