Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u stomatologa nie jest już taka straszna :) Bardzo polecam Panią doktor Emilię, kilka wizyt dało mi do zrozumienia, że fachowość, dokładność, bardzo miłe podejście do klienta oraz wykorzystywanie nowych technologii w leczeniu stomatologicznym jest drogą do sukcesu. Gorąco polecam i dziękuję za dobrze wykonaną pracę.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam doktor Emilię.Świetne podejście do najmłodszych pacjentów, moje córki wracają na każdą kolejną wizytę z wielką ochotą. Poza tym bardzo miła, sympatyczna, delikatna. Poziom usług i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Więcej takich lekarzy!!! Dziękuję za dotychczas i polecam się na przyszłość.


B
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna Pani Doktor!Rzetela,fachowa,delikatna,przemiła i sympatyczna.Wcześniej korzystałam z usług wielu specjalistów ale nigdzie nie spotkałam się z takim profesjonalizmem w każdej płaszczyźnie.Pozdrawiam,zachwycona pacjentka Barbara.Dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie