dr n. med.

Elżbieta Rosłonowska

Endokrynolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Elżbieta Rosłonowska przyjmuje w 5 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Elżbieta Rosłonowska to jeden z 284 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Z całą pewnoscia NIE POLECAM Państwu wizyty u Pani doktor. Wizyta prywatna, której koszt jest zdecydowanie zawyżone jak na kompetencję ( 200zl) odbywa się w atmosferze ciągłych rozmów Pani doktor przez telefon i umawiania na wizyty kolejnych pacjentów. Oczywiście kiedy w końcu udało mi się powiedzieć powiedzieć jakim problemem przychodzę zostałam zapewniona ze wykonane zostaną wszystkie niezbędne badania, rzecz jasna w szpitalu Bielańskim na koszt podatników. Ale nie radzę się łudzić ze do takich badań dojdzie. Ja próbowałam się na nią nią panią Doktor umówić przez bite 4 miesiące i jakoś nic z tego nie wyszło bo Pani doktor - ,, wciąż nie była gotowa,,. Tak więc za wydane 200zł zamknij Państwo jakieś 3 godz na dojazd i w poczekalni oraz otrzymacie mnóstwo zapewnień bez pokrycia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Z PRZYKROŚCIĄ ODRADZAM PAŃSTWU DR ROSŁONOWSKĄ . Dokładnie podobnie, jak jedna z Pań się wcześniej wypowiadała - jako pacjentka Pani doktor ze Szpitala Bielańskiego , ja miałam z nią styczność dwa razy : pierwszy i ostatni również w Szpitalu Bielańskim .
  Pomijając fakt , że czekałam na wizytę półtora roku , doczekałam się .Z wynikami badań miałam stawić się do Pani dr na wizytę- tak też było. Wizyta trwała bardzo szybko . Pani dr zapewniała , że guz nie jest niczym groźnym , ale nie należy go lekceważyć , napisała mi skierowanie na powtórne badania za pół roku i wysłała mnie do rejestracji w celu umówienia kolejnej wizyty na którą miałam stawić się z wykonanymi już badaniami , informując mnie jednocześnie , że mam to zrobić zaraz po wyjściu z jej gabinetu. Tak Tez zrobiłam . Czekałam ponad godzinę z numerkiem do rejestracji ,żeby w jednej chwili usłyszeć , że nikt mnie nigdzie nie zapisze bo nie ma miejsc, ale jeśli Pani dr Rosłonowska wysłała mnie w tym celu na dół , zostałam z powrotem cofnięta do Gabinetu Pani dr w celu wystawienia przez nią karteczki na podstawie której pani w rejestracji zapisze mnie na wizytę. Czekając kolejne 30 min, dostałam się do gabinetu . Ku mojemu zdziwieniu , z wrzaskiem usłyszałam ,że nie wydaje Pani Rosłonowska żadnych karteczek i że nie ma pojęcia jak sobie z tym poradzę skoro brakuje do niej zapisów j , po czym wymownie i opryskliwie kazała opuścić mi gabinet.
  Proszę sobie teraz wyobrazić , że jestem schorowana staruszką, której tylko zdrowie i nogi odmawiają posłuszeństwa !!! Niestety to nie jest WZÓR lekarza , który albo UDAJE albo nie jest doinformowany o sytuacji panującej w swoim miejscu pracy tj Szpitalu Bielańskim .
  W rozmowie na korytarzu szpitalnym usłyszałam , że właśnie taką metodą Pani dr napędza sobie schorowanych pacjentów zgłaszających się do Szpitala Bielańskiego kierując ich z powodu braku miejsc do swoich gabinetów prywatnych, które zresztą oficjalnie podane są na internetowych stronach . Jest to zrozumiałe ponieważ koszt wizyty w prywatnym gabinecie na Górczewskiej u Pani dr Elżbiety Rosłonowskiej kosztuje jedyne 180 zł .
  Taktykę leczenia i wykonywanie zawodu z powołania pozostawiam bez komentarza i Państwu do oceny !


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Dobry fachowiec. Cierpliwa i wyrozumiała. Leczyłem się u Pani doktor 3 lata i uważam ją za specjalistkę wartą polecenia innym pacjentom. Co do uwag na "nie" trzeba mieć na względzie, iż jest to osoba bardzo zapracowana (cierpliwość po stronie pacjenta mile widziana :). Cierpliwość popłaca. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Duża cierpliwość, bez pośpiechu o wszystko wypytuje, żadnego objawu nie wyśmiewa, uważnie słucha, mimo nawału pracy znajduje czas na bycie życzliwą i troskliwą, wysokiej klasy diagnosta i specjalista, niespotykane podejście do pacjenta. Wszyscy lekarze powinni brać wzór.

 • bardzo dobry

  Ja polecam, dzięki temu, że Pani dr. zajęła się moim Basedovem uniknęłam zniszczenia mi tarczycy przez jod radioakt. który zalecił młody lekarz ze szpitala na Banacha, wyleczyła nadczynność bez tak drastycznych i ostatecznych metod.Przebadała mnie gruntownie w szpitalu bielańskim i w krótkim czasie było w normie.

 • bardzo słaby

  Chodzenie do tej pani to strata czasu. Chodzę do niej do Bielańskiego. Co tydzień każe mi przychodzić bez kolejki a potem robi łaskę że w ogóle przyjmie. Ostatnio czekałam w kolejce 9 godzin, mimo że jestem w ciąży i ona doskonale o tym wiedziała. Tydzień później w ogóle mnie nie przyjęła chociaż kazała przyjść z wynikami biopsji bo mój przypadek jest poważny. Dodam, że skierowanie na biopsję dostałam po moich wielkich prośbach, ona nigdy na to by nie wpadła. Robi z siebie wielkiego fachowca ale nim nie jest, dodatkowo pacjentów traktuje jak zbędny balast. ŻAL !!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  zajęła się mna od stóp do głów i cieszę sięże trafiłam właśnie do niej. niesamowita intuicja lekarska.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretna Pani Doktor, leczę sie u niej od 2 lat a mam dość ciężką chorobę ale wspaniale podeszła do mojej osoby.
  Pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Fachowa,rzeczowa,potrafi słuchać pacjentów.Pomóc mu wskazać pacjentowi prawidłowość leczenia,oraz domowego dalszego leczenia!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Filipp

ginekolog,  endokrynolog

Umów się