Dr n. med.

Elżbieta Rosłonowska

Endokrynolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Q

  Dobry fachowiec. Cierpliwa i wyrozumiała. Leczyłem się u Pani doktor 3 lata i uważam ją za specjalistkę wartą polecenia innym pacjentom. Co do uwag na "nie" trzeba mieć na względzie, iż jest to osoba bardzo zapracowana (cierpliwość po stronie pacjenta mile widziana :). Cierpliwość popłaca. Gorąco polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Endokrynologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Z całą pewnoscia NIE POLECAM Państwu wizyty u Pani doktor. Wizyta prywatna, której koszt jest zdecydowanie zawyżone jak na kompetencję ( 200zl) odbywa się w atmosferze ciągłych rozmów Pani doktor przez telefon i umawiania na wizyty kolejnych pacjentów. Oczywiście kiedy w końcu udało mi się powiedzieć powiedzieć jakim problemem przychodzę zostałam zapewniona ze wykonane zostaną wszystkie niezbędne badania, rzecz jasna w szpitalu Bielańskim na koszt podatników. Ale nie radzę się łudzić ze do takich badań dojdzie. Ja próbowałam się na nią nią panią Doktor umówić przez bite 4 miesiące i jakoś nic z tego nie wyszło bo Pani doktor - ,, wciąż nie była gotowa,,. Tak więc za wydane 200zł zamknij Państwo jakieś 3 godz na dojazd i w poczekalni oraz otrzymacie mnóstwo zapewnień bez pokrycia.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Z PRZYKROŚCIĄ ODRADZAM PAŃSTWU DR ROSŁONOWSKĄ . Dokładnie podobnie, jak jedna z Pań się wcześniej wypowiadała - jako pacjentka Pani doktor ze Szpitala Bielańskiego , ja miałam z nią styczność dwa razy : pierwszy i ostatni również w Szpitalu Bielańskim .
   Pomijając fakt , że czekałam na wizytę półtora roku , doczekałam się .Z wynikami badań miałam stawić się do Pani dr na wizytę- tak też było. Wizyta trwała bardzo szybko . Pani dr zapewniała , że guz nie jest niczym groźnym , ale nie należy go lekceważyć , napisała mi skierowanie na powtórne badania za pół roku i wysłała mnie do rejestracji w celu umówienia kolejnej wizyty na którą miałam stawić się z wykonanymi już badaniami , informując mnie jednocześnie , że mam to zrobić zaraz po wyjściu z jej gabinetu. Tak Tez zrobiłam . Czekałam ponad godzinę z numerkiem do rejestracji ,żeby w jednej chwili usłyszeć , że nikt mnie nigdzie nie zapisze bo nie ma miejsc, ale jeśli Pani dr Rosłonowska wysłała mnie w tym celu na dół , zostałam z powrotem cofnięta do Gabinetu Pani dr w celu wystawienia przez nią karteczki na podstawie której pani w rejestracji zapisze mnie na wizytę. Czekając kolejne 30 min, dostałam się do gabinetu . Ku mojemu zdziwieniu , z wrzaskiem usłyszałam ,że nie wydaje Pani Rosłonowska żadnych karteczek i że nie ma pojęcia jak sobie z tym poradzę skoro brakuje do niej zapisów j , po czym wymownie i opryskliwie kazała opuścić mi gabinet.
   Proszę sobie teraz wyobrazić , że jestem schorowana staruszką, której tylko zdrowie i nogi odmawiają posłuszeństwa !!! Niestety to nie jest WZÓR lekarza , który albo UDAJE albo nie jest doinformowany o sytuacji panującej w swoim miejscu pracy tj Szpitalu Bielańskim .
   W rozmowie na korytarzu szpitalnym usłyszałam , że właśnie taką metodą Pani dr napędza sobie schorowanych pacjentów zgłaszających się do Szpitala Bielańskiego kierując ich z powodu braku miejsc do swoich gabinetów prywatnych, które zresztą oficjalnie podane są na internetowych stronach . Jest to zrozumiałe ponieważ koszt wizyty w prywatnym gabinecie na Górczewskiej u Pani dr Elżbiety Rosłonowskiej kosztuje jedyne 180 zł .
   Taktykę leczenia i wykonywanie zawodu z powołania pozostawiam bez komentarza i Państwu do oceny !

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Q

   Dobry fachowiec. Cierpliwa i wyrozumiała. Leczyłem się u Pani doktor 3 lata i uważam ją za specjalistkę wartą polecenia innym pacjentom. Co do uwag na "nie" trzeba mieć na względzie, iż jest to osoba bardzo zapracowana (cierpliwość po stronie pacjenta mile widziana :). Cierpliwość popłaca. Gorąco polecam.

  • J

   Duża cierpliwość, bez pośpiechu o wszystko wypytuje, żadnego objawu nie wyśmiewa, uważnie słucha, mimo nawału pracy znajduje czas na bycie życzliwą i troskliwą, wysokiej klasy diagnosta i specjalista, niespotykane podejście do pacjenta. Wszyscy lekarze powinni brać wzór.

  • A

   Ja polecam, dzięki temu, że Pani dr. zajęła się moim Basedovem uniknęłam zniszczenia mi tarczycy przez jod radioakt. który zalecił młody lekarz ze szpitala na Banacha, wyleczyła nadczynność bez tak drastycznych i ostatecznych metod.Przebadała mnie gruntownie w szpitalu bielańskim i w krótkim czasie było w normie.

  • M

   Chodzenie do tej pani to strata czasu. Chodzę do niej do Bielańskiego. Co tydzień każe mi przychodzić bez kolejki a potem robi łaskę że w ogóle przyjmie. Ostatnio czekałam w kolejce 9 godzin, mimo że jestem w ciąży i ona doskonale o tym wiedziała. Tydzień później w ogóle mnie nie przyjęła chociaż kazała przyjść z wynikami biopsji bo mój przypadek jest poważny. Dodam, że skierowanie na biopsję dostałam po moich wielkich prośbach, ona nigdy na to by nie wpadła. Robi z siebie wielkiego fachowca ale nim nie jest, dodatkowo pacjentów traktuje jak zbędny balast. ŻAL !!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   zajęła się mna od stóp do głów i cieszę sięże trafiłam właśnie do niej. niesamowita intuicja lekarska.

  • G

   Bardzo konkretna Pani Doktor, leczę sie u niej od 2 lat a mam dość ciężką chorobę ale wspaniale podeszła do mojej osoby.
   Pełen profesjonalizm.

  • G

   Fachowa,rzeczowa,potrafi słuchać pacjentów.Pomóc mu wskazać pacjentowi prawidłowość leczenia,oraz domowego dalszego leczenia!