Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Medical Center

Dembego 5, Ursynów

02-796, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

NZOZ Medical Center

Belgradzka 42, Ursynów

02-793, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Stokłosa

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Foksal 3/5Usługa: omówienie badań i diagnostyka

   Pan Doktor jest bardzo miłą osobą. Zrobił dokładny wywiad, przygotował się do wizyty zapoznając się jeszcze przed moim przyjściem z wynikami badań, zleconymi przez innego lekarza. Choć wyniki badań okazały się być całkiem w porządku, zlecił szereg badań profilaktycznie, a także kilka kontrolnych.

  • Bardzo miło kontakt, zalecił prostą acz bardz oskuteczną kurację. Pomogło.
   Jak zobaczył co zrobił i przepisał inny lekarz aż złapał się za głowę.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Konrad Seferyński

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18Usługa: diagnoza choroby na podstawie zrobionego usg

   Do lekarza trafiłam z chorymi nadgarstkami. Miałam wcześniej wykonane usg także potrzebowałam diagnozy i sposobu leczenia. Lekarz jest profesjonalny a przy okazji miły. Jest konkretny, odpowiada dokładnie na pytania. Wyjaśnił mi wszystko konkretnie.

  • P

   Sportowy tryb życia nosi za sobą ryzyko wielu urazów. Nie tak dawno naderwałem (jak się później okazało) przyczep środkowy mięśnia klatki piersiowej. Znajomy polecił mi dr Seferyńskiego opisując go jako młodego, ambitnego a przede wszystkim skutecznego i nie bojącego się podejmowania decyzji ortopedę. Moja wizyta potwierdziła w 100% ww. opinie. Uraz został bardzo dobrze przez Doktora zdiagnozowany - otrzymałem dokładne zalecenia na każdy z etapów leczenia wraz z jednoczesnym skierowaniem na fizykoterapię a następnie rehabilitację unieruchomionej na 3 tyg. obręczy barkowej. Mięsień goi się tak jak powinien co bez wątpienia jest zasługą tego lekarza. Z czystym sumieniem polecam dr Seferyńskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Paweł Syzdół

  Nefrolog, Internista,

  • E

   Jako lekarz jest dobry ,ale nie bdd.......Lubi to co robi ,bardzo oddany swojej pracy .Mało sympatyczny ,ale konkretny ....

  • M

   Bardzo słaby lekarz. Ma duże braki w wiedzy medycznej. Nawet w swojej dziedzinie. Nie potrafił rozpoznać kolki nerkowej. Pacjent w ciężkim stanie trafił na szczęście do innego lekarza gdzie trafnie postawiono diagnozę, zastosowano leczenie i zapobiegnięto zakażeniu organizmu (sepsie).

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Pastucha

  Lekarz Rodzinny,

  • K

   Miła, kompetentna, rzeczowa i bardzo pomocna. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i nie generalizuje objawów. Polecam wizyty u Pani Doktor.

  • P

   Bardzo kompetentny lekarz. Nie leczy na chybił trafił tylko analizuje objawy i trafnie ocenia przypadek. Przede wszystkim zleca potrzebne badania i w razie potrzeby wysyła do odpowiedniego specjalisty. Zawsze gdy potrzebuję wizyty u lekarza rodzinnego wybieram Panią Doktor. Każdy lekarz powinien być taki, więcej pacjentów byłoby zdrowszych.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Kosicki

  Chirurg,

  • Wysokiej klasy specjalista, wspaniały człowiek. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i kompetencji. Działa skutecznie i profesjonalnie.

  • G

   Bardzo dobry chirurg, diagnoza postawiona okazała się od razu trafną, badania usg tylko ją potwierdziły.
   Konkretny, rzeczowy, gorąco polecam.


 • Elżbieta Szulc-Kluczyńska

  Pediatra, Alergolog,

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Medical Center

   Całkowity brak profesjonalizmu! Wizyta odbyła się z ponad godzinnym opóźnieniem. Pani lekarz była bardzo opryskliwa. Odniosłam wrażenie, że bardzo jej przeszkadzam. Na wstępie zapytała z czym przychodzimy, odpowiedziałam, że z alergią, zresztą wszystko jest w karcie dziecka, które na wizytę skierowała pediatra z tej samej przychodni. Jedyne co powiedziała to "bierze leki, niech bierze dalej". Kilkakrotnie zarzucała nam, że się "madrzymy". O kompetencjach pani lekarz nie będę się wypowiadać, gdyż nie miałam okazji ich ocenić. Tragedia

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Alergia - podejrzenie

   Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani doktor jest osobą bezwzględnie nieprofesjonalną. Ciężko mi ocenić wiedzę i kompetencje Pani doktor gdyż do żadnej diagnozy nie doszło.

   Podczas pierwszej wizyty, na którą skierował mnie laryngolog (podejrzenie alergii w związku z chronicznymi problemami z zatokami) Pani doktor przepisała mi "na ślepo" lek przeciwastmatyczny Asmenol oraz lek przeciwhistaminowy, żeby sprawdzić, czy będzie lepiej.

   Zapytałam czy leki te mają jakieś znaczne skutki uboczne i wchodzą w interakcję z innymi lekami. Pani doktor stwierdziła, że wszystkie leki mają skutki uboczne i dodała "skoro nie chce się pani leczyć bo się pani boi skutków ubocznych to po co pani do mnie przyszła i zawraca mi głowę".

   Przełknęłam tą gorzką pigułkę nietaktu i postanowiłam dać Pani doktor szansę zapisując się na kolejną wizytę i testy alergologiczne. Niestety nie dostałam żadnych wytycznych czego nie jeść, nie pić, jakie leki/produkty/witaminy odstawić, o czym dowiedziałam się dopiero na wizycie na której miały być już wykonane testy.

   Na wizycie (testy) Pani doktor zapytała jakie biorę leki. Powiedziałam na początku, że jestem w trakcie odstawiania leku antydepresyjnego SSRI, ale że czytałam, że nie powinien on wpłynąć na wyniki testów. Pani doktor bardzo agresywnie skwitowała, że ona studiowała tyle lat, i że to jest upokarzające dla niej że ja się wymądrzam i że nie powinnam w jej gabinecie wchodzić w jej kompetencje. Z pełną pokorą powiedziałam, że ja tylko mówię, że czytałam o tym, ale absolutnie nie miałam zamiaru podważać czegokolwiek.

   Pani doktor poczyniła również bezczelną i niewybaczalną uwagę w stosunku do mojego życia osobistego. Pracuję jako psycholog kliniczny, do czego Pani doktor się odniosła tak, że zabrakło mi słów, że skoro jestem psychologiem to powinnam wiedzieć że nie powinnam się wymądrzać w gabinecie u lekarza i że po co ja w ogóle wykonuję ten zawód, skoro biorę takie leki (antydepresanty) że przecież po tym widać, że sobie sama ze swoim życiem nie radzę...

   Po takim potraktowaniu, gdy Pani doktor nie wie o mnie nic, o moim życiu, pracy czy powodach brania takich a nie innych leków, a z tak wielką frywolnością pozwala sobie na krzywdzące mnie oceny - mimo ogromnej wyrozumiałości do ludzkiej natury nie umiem inaczej tego nazwać... jest to absolutny brak profesjonalizmu.


 • Agnieszka Furmańczyk - Zawiska

  Nefrolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Skala 1-5 jest zbyt niska by ocenić panią dr. Fantastyczny, dokładny i konkretny lekarz z ogromną wiedzą, rzetelnością i dociekliwością. Bardzo dużo tłumaczy, potrafi jasno przedstawić problem i zaproponować rozwiązania.


 • Agnieszka Laskowska

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: konsultacje internistyczne

   Lekarz bardzo profesjonalny. Czuć, że słucha pacjenta, oddaje się pracy, zadaje szczegółowe pytania i patrzy na pacjenta całościowo, a nie tylko przez pryzmat powodu wizyty. Wszystko zostało dokładnie wytłumaczone i wyszłam dokładnie poinformowana i objęta troską. Często zdarza mi się odwiedzać różnych lekarzy, ale do tego lekarza wrócę z wielką chęcią.

  • A

   Prawda jest, ze pani doktor jest bardzo mila i skrupulatna, ale za tym niestety nic wiecej nie idzie. A mowie to.w oparciu o kilka wizyt swoich i dziecka. Pani doktor widzi choroby, ktorych nie ma lub zapisuje nieodpowiednie antybiotyki. Po ostatnich wlasnych doswiadczeniach nie pojde juz nigdy wiecej do tej pani. Niestety po leczeniu p.doktor nabawilam sie zapalenia pluc.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz W. Rogowski

  Urolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   Na oddziale urologicznym Szpitala Bielańskiego zajął się mną Pan dr Grzegorz Rogowski. Pan doktor w sposób rzeczowy opisał moją chorobę i przedstawił możliwości dalszego leczenia lub wykonania zabiegu operacyjnego. Obecnie jestem po operacji wykonanej przez Pana dr Grzeorza Rogowskiego. Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie, z ogromną troską o pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem osobowości Pana Doktora, jego wiedzy merytorycznej, zdolności chirurgicznych, ale także wielkiej życzliwości okazywanej pacjentowi. J. Zubala

  • J
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: operacja urologiczna

   Polecam doktora Rogowskiego, diagnoza , udana operacja i to wspaniałe poczucie że jest się pod najlepszą opieką lekarza z powołania , informacje podane rzeczowo zrozumiałe dla wszystkich i uśmiech który rozładowuje napięcie ...z całego serca polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Elżbieta Rosłonowska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Warszawska Przychodnia EndokrynologicznaUsługa: niedoczynność tarczycy

   Wspaniały lekarz! Pani dr bardzo cierpliwa, zawsze wysłucha i na żadnej z wizyt nie odczulam presji, że wizyta trwa za długo. Czasem nawet godzinę! Na wizytę prywatna czeka się max 2 tygodnie. Po zbyt wielu znakach zapytania jeśli chodzi o diagnozę zostałam gruntownie przebadana w szpitalu! Zostałam wypisana z diagnoza i szczegółowymi wytycznymi. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie! Panią dr Rosłonowską polecę każdemu! Wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek!

  • M

   Z całą pewnoscia NIE POLECAM Państwu wizyty u Pani doktor. Wizyta prywatna, której koszt jest zdecydowanie zawyżone jak na kompetencję ( 200zl) odbywa się w atmosferze ciągłych rozmów Pani doktor przez telefon i umawiania na wizyty kolejnych pacjentów. Oczywiście kiedy w końcu udało mi się powiedzieć powiedzieć jakim problemem przychodzę zostałam zapewniona ze wykonane zostaną wszystkie niezbędne badania, rzecz jasna w szpitalu Bielańskim na koszt podatników. Ale nie radzę się łudzić ze do takich badań dojdzie. Ja próbowałam się na nią nią panią Doktor umówić przez bite 4 miesiące i jakoś nic z tego nie wyszło bo Pani doktor - ,, wciąż nie była gotowa,,. Tak więc za wydane 200zł zamknij Państwo jakieś 3 godz na dojazd i w poczekalni oraz otrzymacie mnóstwo zapewnień bez pokrycia.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu