Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
515 29.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Belgijska 34, Fabryczna , Wrocław
Prywatny Gabinet Pediatryczno - Alergologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja alergologiczna


Wyszyńskiego 110, Wrocław

150 zł

Centrum Medyczne ArsMedis

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Medyczny ZIEMO-VITA alergia

U Pani doktor leczę się 7 lat z bardzo dobrym skutkiem. Jestem alergikiem i astmatykiem. Po odczulaniu i stosowaniu zaleconych leków nie mam napadów duszności . Przesypiam całe noce bez kaszlu, co 7 lat temu było niemożliwe. Na każdej wizycie jestem dokładnie przebadana z wielka empatią . Nie zmienię lekarza alergologa na innego i gorąco polecam Panią doktor Nikiel innym potrzebującym porady alergologa.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Medyczny ZIEMO-VITA

Szkoda, że nie ma w ocenach opcji 0 gwiazdek, bo taka byłaby adekwatna. Poszłam z Synem do tej Pani, w zastępstwie za naszego lekarza. Przede wszystkim ta Pani traktuje pacjenta jak osobę bez elementarnej wiedzy. Sama jestem lekarzem, ale nie wspomniałam o tym fakcie. Uderzyło mnie, że Pani doktor leczy nie pacjenta, a wyniki! A skoro wynik negatywny, to objawy zapewne rodzic sobie sam wymyślił i nie maja one żadnego znaczenia. Nie mówić już o tym, że wykonała testy skórne u 4,5 miesięcznego dziecka i była cała zadowolona, że wyszły ujemne konkludujac, że nie widzi tu problemu (Syn miał sluzowate stolce, zmiany skórne i bardzo słabo przybieral). Bardzo chętnie wysyłała nas do innych specjalistów odsuwajac problem alergii jako dla niej mało istotny. Gorąco nie polecam wizyt u tej Pani.


L
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani doktor,bazujac na ponizszych opiniach. Srodze się jednak zawiodłam. Po wizycie z kilku miesięczna córka z azs, alergia pokarmowa , wysypka i swedzacym ciałkiem jedyne co dostaliśmy to wskazówke "tak jest jak sie dziecko wychowuje w grupie (czyt. żłobku). Brak leków, porady jak złagodzić świad u dziecka, brak informacji o prognozowanych etapach leczenia. Tak jak weszlismy tak wyszlismy. Pani doktor tak jakby nieobecna, z drwiacym usmiechem reagująca na moje spostrzeżenia i obawy względem dziecka,całkowicie zobojetniała. Jestem baaaaardzo zawiedziona.


E
Użytkownik zweryfikowany

Alergolog najbardziej zainteresowany pacjentem ze wszystkich których poznałam we Wrocławiu. Przed odczulaniem zawsze bada, pyta o zdrowie (a to się u innych rzadko zdarza). Nie jest zainteresowana wyłącznie tym żeby dokumentacja się zgadzała, ale pacjentem! Zawsze miła, życzliwa, ma kontakt za pacjentem, nie pogania, nie śpieszy się do następnej pracy. Dokładnie tak lekarz powinien traktować pacjenta. Jeżeli się odczulać, a zwłaszcza dziecko, to tylko u niej. Szczerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM! Jestem alergikiem i astmatykiem..-spałam praktycznie na siedząco. Pani Doktor wyleczyła mnie bardzo skutecznie! Za każdym razem, gdy jestem u Pani Doktor (od 2001 roku jestem stałą pacjentką..) zastaje Panią uśmiechniętą, otwartą, uprzejmą!!!!!!!!!!!


C
Użytkownik zweryfikowany

niestety, kierowałam się opiniami, poszłam do pani dr w Enel-med. jako że jestem alergikiem i astmatykiem od dzieciństwa a obecnie jestem w ciąży potrzebowałam porady. niestety pani dr była powolna, ciagle cos zaprzatało jej głowe ale nie był to pacjent. w podsumowaniu przepisała mi leki ktore okazaly się pozniej niebezpieczne dla dziecka a mój położnik złapał się za głowe jak usłyszał co mi przepisała. mam tylko nadzieje że następnym razem Pani dr przemysli i zastanowi się co mowi i przepisuje swoim pacjentom.


G
Użytkownik zweryfikowany

SUPER LEKARZ
Trudno teraz spotkać tak wspaniałego lekarza sympatyczna, miła, uśmiechnięta wszystko tłumaczy bez pośpiechu.


G

Najlepszy alergolog....a byłam z dzieckiem u wielu! ma podejście do dzieci,szybka diagnoza...


G

Genialny specjalista!!! Mimo, iż mam łuszczycę potrafi mnie tak leczyć, by przynieść ulgę i w alergii i w dusznościach, a jednocześnie nie pogorszyć stanu mojej łuszczycy. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, poważnie podchodzi do wszelkich dolegliwości i dobiera odpowiednie leki.

Była jedynym lekarzem, który wysłał mnie na badanie hormonów tarczycy. Lekarz rodzinny bagatelizował moje dolegliwości i zwalał wszystko na moją stresującą pracę. Dzięki Pani Doktor Nikiel dziś wiem, że choruję na niedoczynność tarczycy i jestem już objęta leczeniem endokrynologicznym. Zawdzięczam jej naprawdę wiele. Gorąco polecam dzieciom i dorosłym.


R

Bardzo kompetentna doktor, chodziliśmy z córką po kilku alergologach, a dopiero doktor Nikiel znalazła przyczynę nieustającego kaszlu i zapisała dobre leki.Zawsze miła, serdeczna, z dobrym podejściem do dzieci, szuka przyczyny alergii i dobrze dobiera leki, polecam wszystkim !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie