Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
ul. Szczekocińska 5, Zielona Góra

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja laryngologiczna


Jaśkowa Dolina 132, Gdańsk

od 175 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132 ropny katar , ropny kaszel i ból gardła

Pierwsze wrażenie niezbyt pozytywne, jednak mimo to po przyjaznym z mojej strony powitaniu Pani doktor okazała się sympatyczną osobą, jednak... słabo bardzo z komunikacją dotyczącą tego z czym przyszłam, a konkretnie mam na myśli zastosowane leczenie, które w moim odczuciu było absolutnie przesadzone i nietrafione jak na te dolegliwości - dosyć mocny antybiotyk ogólnoustrojowy na problemy z nosem i gardłem. Następnego dnia poszłam do innego laryngologa, który nie potwierdził konieczności stosowania tego co Pani doktor przepisała i dał inne środki które dają dobry efekt a nie są takie radykalne jak antybiotyk (zwłaszcza ten który został mi przepisany przez Panią doktor). Raczej więc nie polecam ze względu na mieszane uczucia po tej wizycie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

Świetna lekarka, niesamowita kobieta z jajem , ogromem wiedzy i gigantycznym doświadczeniem. Nie spotkałam jeszcze laryngologa, który zrobił na mnie tak dobre wrażenie - pomimo ostrego wykładu na starcie (sama sobie zgotowalam chorobę) dokładne badanie, szybka diagnoza, dobrze dobrane leki i świetne niekonwencjonalne rady dzięki którym w końcu mogę przespać noc. Dziękuję!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

Pani doktor fachowo przeprowadziła wywiad, wysłuchała mnie z uwagą, od razu celnie postawiła diagnozę i podała rozwiązanie. Mój problem - przewlekłe ropne zapalenie migdałów może wydawać się banalny, jednak inni lekarze bagatelizowali moje objawy i próbowali innych metod, które okazywały się bezskuteczne i tylko przez nie tracilam czas, podczas gdy dr Król tylko spojrzała na moje migdalki i od razu powiedziała "do wycięcia, to jest stan nie do wyleczenia". Duża wiedza, a przy tym osobowość, która sprawia, że chętnie przychodzę na kolejne wizyty - konkretna, dowcipna i z ikrą! Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Badania laryngologiczne wykonywane niedelikatnie, Pani doktor nie odpowiedziała na moje pytanie, oburzając się że niby już to mi wytłumaczyła na poprzedniej wizycie. 1 wizyta w porządku, 2 chyba Pani miała gorszy humor, było niemiło.


G

Pani Elzbieta Krol jest super pediatra.Nioe wiem skad w ludziach tyle jadu, kazdy się nauczył straszyć prokuratorem a sam.... Jesli nie potrafimy rozmawiac a tylko mowić do lekarzy nie dziwmy się, ze nie podejma z nami rozmowy a jedynie dadza suchy wypis.Nie zauważyłam różnicy miedzy leczeniem Pani Król prywatnie czy państwowo. Zanim kogoś obrzucimy błotem zastanówmy się nad sobą


S

Od kilku miesięcy jestem babcią. Leczyłam dwoje swoich dzieci u Pani Doktor w Poradni Gastrologicznej. Moja wnuczka ma alergie pokarmową i pronownie po kilkunatu latach korzystam z wiedzy i doświadczenia dr Krol z doskonałym efektem.


N

od kilku lat korzystam z wiedzy pani dr Król i nigdy się na niej nie zawiodłam. Może nie jest uśmiechnięta ale za to niezwykle kompetentna


A

Mam troje dzieci pod opieką Pani Doktor. Poznałam ją podczas reanimacji pierwszego dziecka dzieki jej wiedzy i zdecydowaniu mam dzisiaj zdrowa trójkę


Z

Pani dr Król jest fatalna. Poznałam ja kilnascie lat temu kiedy moja córka trafiła na Oddzial zakaźny. Była wtedy dla rodziców Pani doktor opryskliwa i pyskata. Kazała małe dziecko przywiązac bandazem do łóżeczka z igłą wbita w czoło a rodzicom iść do domu. Nie tłumacząc nic. Dlaczego tak sie dzieje. Prywatnie owszem może byc miła. Spotkałam ja tego roku w szpitalu. I to bylo dla mnie fatalne spotkanie. Osmieliła sie zdiagnozowac dziecko, ciężko chore kardiologicznie. Odmawiając tym samym konsultacji kardiologa. Na rodziców krzyczała, ze chcą usmiercic dziecko. dziecko niestety zmarło ale min z powodu jej niekompetencji. Goraco odradzam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


^
Użytkownik zweryfikowany

Uważam że Pani doktor jest świetnym lekarzem, konkretnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, Nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem i z rodzicami. Trafnie diagnozuje. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil

Powiązane wyszukiwania