lek.

Elżbieta Fajfrowska-Al Ali

Ginekolog

336 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
199 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej.Specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doświadczenie zawodowe uzyskała praktykując w szpitalach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
336 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam! , Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania, interesuje się pacjentem i chce mu pomóc. Podczas wizyty wnikliwie bada i przeprowadza wywiad, widać że profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. W rozmowie z Panią doktor dało się odczuć jej bogatą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Byłam już drugi raz u tej Pani i polecam z całego serca!! Pani doktor bardzo miła, empatyczna, uśmiechnięta, cierpliwa. Wszystko wytłumaczy, skieruje na badania itd. Bardzo mi pomogła w mojej dolegliwości. Polecam !!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Niesamowita Pani Doktor. Widać, że lekarz z powołania. Jest merytoryczna, opanowana. Tłumaczy wszystkie przeprowadzane procedury medyczne. Polecam w 100%.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest niezwykle uprzejma i ciepla osoba. Badanie bylo bezbolesne a Pani doktor poswiecila mi tyle czasu, ile sama potrzebowalam . Rewelacja, na pewno wroce!

 • J
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem mającym takie podejście do pacjenta: zainteresowa (szczerze i to czuć podczas rozmowy) historia leczenia i sytuacja zdrowotna pacjenta, wywiad był bardzo szczegółowy, Doktor zadawał pytania, dopytywala. Poza tym jest osobą bardzo kulturalną, empatyczną, ciepłą umiejącą podejść do zestresowanej pacjentki, samo badanie też jest bezbolesne (Doktor jest delikatna) podczas badania o wszystkim mówi. Nigdy nie spotkałam w tej specjalizacji tak zaangażowanego lekarza (większość z którymi miałam kontakt problemy zrzucalo na poczet "taka Pani uroda"). To była moja pierwsza wizyta ale z czystym sumieniem stwierdzam, że takiego lekarza że świeca szukać, a co ważniejsze jest cudownym człowiekiem. Od wczoraj należędo grona pacjentek i fanek Pani Doktor.
  Joanna

 • S
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: wymiana implantu antykoncepcyjnego

  Fantastyczna Pani doktor. Ciepła, z podejściem do ludzi i duszą, a myślę, że u ginekologa to ważne cechy. Wizyty zaczęłam w wieku lat 17, zaraz kończę 21 i chcę kontynuować wizyty. Sprawnie leczy i dostosowuje metody do pacjenta tak, żeby móc pewnie się czuć po powrocie do domu. Długa praktyka ginekologiczna dała jej ogromną wprawę i miałam okazję się przekonać jak wiele dało to doswiadzczenie w praktyce. Bardzo polecam!

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Pani Doktor jest niezwykle sympatycz i profesjonalna osoba. badanie przeprowadza w sposób sprawy i delikatny. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszytsko zostało wytłumaczone przez Panią Doktor. trafiłam przez przypadek, ale z pewnością zostanę pacjentka Pani Doktor.

 • Lokalizacja: BORAMED

  Lekarz godny polecenia, wysłucha, doradzi.Drugi raz byłam u Pani doktor i jestem zadowolona z wizyty.Badanie było bezbolesne, nie odczułam żadnego dyskomfortu. Ponadto Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła.

 • P
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani Elżbieta Fajfrowska- Al Ali jest fantastycznym lekarzem. Podczas wizyt wprowadza bardzo ciepłą i przyjazną atmosferę. Jest lekarzem bardzo doświadczonym, szybko i trafnie stawia diagnozy (nie tylko ginekologiczne). Bardzo podoba mi się też to, że Pani doktor zawsze tłumaczy co robi w danym momencie (np. w czasie zakładania wkładki antykoncepcyjnej czy podczas usg, kiedy próbuje dokładnie wyjaśnić widoczny na ekranie obraz). Jestem pacjentką Pani Fajfrowskiej- Al Ali od 5 lat i szczerze wszystkim polecam Panią doktor!

 • N
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo polecam Panią doktor, to jest naprawdę fajne znaleźć najlepszego lekarza. Trafiłam przypadkowo do Pani kilka lat temu i zostałam u niej na zawsze. Prowadzone konsultacje są najwyższej jakości.

Pytania pacjentów (38)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej.Specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doświadczenie zawodowe uzyskała praktykując w szpitalach powiatowych i wojewódzkich Wielkopolski.W roku 1983 wyemigrowała wraz z rodziną do Syrii,gdzie w trudnych warunkach społecznych i kulturowych z powodzeniem uprawiała zawód ginekologa-położnika przez 30 lat zdobywając doświadczenie.W 2012 roku powróciła do kraju.Tu podjęła pracę w publicznej i niepublicznej służbie zdrowia z satysfakcją świadcząc usługi pacjentkom,które zechcą obdarzyć ją zaufaniem.

  Zajmuje się:
  leczeniem niepłodności,
  prowadzeniem ciąży fizjologicznej i opieką nad ciężąrną
  diagnostyką i leczeniem porodu przedwczesnego,
  prowadzeniem profilaktyki i leczeniem nadżerek szyjki macicy,
  aplikacją wkładek domacicznych ,
  doborem oraz przepisywaniem środków antykoncepcyjnych
  wszczepianiem podskórnych implantów antykoncepcyjnych
  diagnostyką i profilaktyką zakażeń dróg płciowych( HPV,HCV itp)
  wykonywaniem badań USG ginekologicznych i położniczych

  BORAMED
  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
  ramach
  ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Łódź 1974

Publikacje

 • "Antykoncepcja bezpieczna, komfortowa i długotrwała dla nowoczesnej kobiety" (Warszawa, 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013

Znajomość języków

 • arabski
 • rosyjski

Certyfikaty

 • Elżbieta Fajfrowska-Al Ali, ginekolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Elżbieta Fajfrowska-Al Ali, ginekolog - Certyfikaty
 • Elżbieta Fajfrowska-Al Ali, Warszawa - Certyfikaty
 • Elżbieta Fajfrowska-Al Ali, ginekolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej