Aktualności

Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność po wizycie przelewem na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Połączenie online odbywa się za pomocą komunikatorów Skype, Messenger, Zoom. Przy wyborze konsultacji ze mną/wizyty online, skontaktuję się z Państwem przez sms w celu wyboru najodpowiedniejszego komunikatora i szczegółów połączenia. Najpóźniej w dniu konsultacji. Podam też nr konta, na które proszę o przekazanie należności za sesję. Najlepiej bezpośrednio po spotkaniu.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Wietora 9, Stare Miasto, Kraków
Relacje Counsellig Gestalt


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numer

Psychoedukacja • od 150 zł

Psychoterapia • od 150 zł

Psychoterapia indywidualna • od 150 zł +2 więcej

Psychoterapia partnerska • od 250 zł

Terapia Gestalt dla dorosłych • od 140 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą counsellingu Gestalt. Ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling. Prowadzę terapię...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Konflikty z bliskimi, trudności w nawiązywaniu relacji,
 • Problemy z przeżywaniem i wyrażaniem uczuć (złość, smutek)
 • Kompulsywne jedzenie (zajadanie problemów)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła counsellingu Gestalt


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Wietora 9, Kraków

od 150 zł

Relacje Counsellig GestaltWietora 9, Kraków

od 150 zł

Relacje Counsellig GestaltWietora 9, Kraków

od 150 zł

Relacje Counsellig GestaltWietora 9, Kraków

od 250 zł

Relacje Counsellig GestaltWietora 9, Kraków

od 140 zł

Relacje Counsellig Gestalt

Opinie

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt Terapia Gestalt dla dorosłych

Trafiłam do p. Elżbiety z depresją i zamrożeniem emocjonalnym; trafiłam z własnej woli i chęci ale wątpiłam, że pomoże mi to rozwiązać moje problemy.. zawsze uważałam, że sama sobie ze wszystkim poradzę; dopiero po kilku miesiącach terapii uświadomiłam sobie, że to też sposób na samodzielne radzenie sobie - udać się do specjalisty i pozwolić sobie pomóc; pani Elżbieta jest znakomitą terapeutką i empatyczną, wspaniałą osobą; jest najlepszą słuchaczką, jaką miałam okazję poznać i potrafi zadać odpowiednie pytanie.. przeszłyśmy razem kawał drogi, nie rozwiązałam jeszcze wszystkich swoich problemów ale żyje mi się znacznie lepiej, bardziej świadomie.. dziękuję z całego serca, pani Elżbieto!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt psychoterapia indywidualna

Pani psycholog jest skupiona na rozmowie z pacjentem i empatyczna. Jestem po pierwszej wizycie, która okazała się bardzo pomocna i zamierzam kontynuować nasze spotkania. Warto było pójść i porozmawiać z takim psychologiem jak pani Elżbieta. Zaluje tylko, ze nie zrobiłam tego wcześniej.

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Jeśli chodzi jestem counsellorem Gestalt, więc określam się mianem terapeutka, a nie psycholog :)
Często podejmujemy decyzję o rozpoczęciu terapii, gdy mamy na to wewnętrzną gotowość i czasem trudno określić co na taka gotowość wpływa. Ale zawsze warto słuchać tego swojego wewnętrznego głosu.
Dziękuję za wyrażenie opinii i cieszę się na naszą fascynującą (bo takie emocjonalnie bliskie spotkanie z każdym człowiekiem jest fascynujące), bardzo ważną, choć niekiedy i trudną podróż.
Pozdrawiam
Elżbieta Byzdra - Rafa


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt psychoterapia

Na początku było ciężko, ale Pani Ela obiecała, że na końcu będziemy się śmiać. No i słowa dotrzymała! Teraz było ciężko, ale ciężko pożegnać się z miłymi spotkaniami i rozmowami.
Wiele spraw widzę teraz zupełnie inaczej i wiem, że "być dobrze wychowanym i poukładanym" nie zawsze znaczy postępować właściwie tak by nie krzywdzić innych.
Polecam Panią Elę z całego serca :)

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry! Pamiętam pierwsze spotkania z Panem i moje słowa, że ten, kto pierwszy zaczyna płakać w gabinecie, pierwszy zaczyna się śmiać... Pamiętam trudności, z którymi się Pan mierzył, uczucia, które Pan wyrażał... I to, jak zaczęły zmieniać się Pańskie relacje z bliskimi i ile dawały i dają Panu satysfakcji i ciepła. Jak Pan jest sobą w tych relacjach...
Zawsze, gdy ktoś kończy terapię, czuję dwa uczucia. Smutek, że się już nie zobaczymy, że nie będzie tych rozmów, że ta osoba już nie zaprosi mnie do swego życia... I czuję ogromną radość, że ta osoba już tego nie potrzebuje, że czuje się w swoim życiu, w swoich relacjach tak, jak chce się czuć... Dziękuję więc Panu i do niezobaczenia :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo pomogly mi rozmowy z Pania Elzbieta, polecam spotkania z Nia z calego serca. Dziekuje za empatie, rady, pomoc w przepracowaniu trudnych sytuacji, pokazaniu roznych ich stron. Pani Elzbieta jest bardzo zaangazowana, cala uwage koncentruje na pacjencie. Spotkania bardzo pomogly mi poczuc sie lepiej i bardzo swobodnie sie czulam. Dziekuje!

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Bardzo dziękuję za opinię. rezonuje we mnie to Pani zdanie o różnych stronach trudnych sytuacji. Dopowiem od siebie, że jak postępujemy, jak działamy teraz, w obecnej sytuacji, bywa zanurzone w naszych doświadczeniach z przeszłości, w poszanowaniu naszych granic lub braku tego szacunku...Jeśli zechce Pani kontynuować rozmowy w obszarze tych innych stron, zapraszam. Jeśli na te chwilę wystarczy - cieszę się, ze mogła Pani wziąć sobie to, co było potrzebne. Pozdrawiam Panią serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego :)
Elżbieta Bydra - Rafa


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt psychoterapia

Przychodząc ze swoimi problemami, nawet nie spodziewałem się jakie rzeczy mogą je powodować. Pani Ela bardzo dobrze pomogła mi je odnaleźć co poprowadziło mnie ku lepszemu. zero narzucana, zero udawania. Szczerość i współpraca.

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Dziękuję za opinię i ogromne zaufanie, którym zostałam obdarzona. Czasem tak jest, że nie uświadamiamy sobie pewnych mechanizmów naszych zachowań lub próbujemy podświadomie chronić kogoś albo coś. Cieszę się mogliśmy to odkrywać w odpowiednim tempie. Pozdrawiam i życzę sukcesów w każdej dziedzinie życia :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt psychoterapia

Zdecydowałem się na rozpoczęcie terapii, bo nie wychodziło mi w związkach, podejrzewałem u siebie depresję i towarzyszyło mi dużo lęku w życiu codziennym. Trudno było mi się otworzyć i zacząć opowiadać o swoim dzieciństwie, momentami nie byłem w stanie powiedzieć ani słowa, ale Pani Elżbieta wykazała się ogromną cierpliwością, słuchała uważnie i pomogła mi przeanalizować te bolesne wspomnienia, tak aby wyciągnąć odpowiednie wnioski.

Po ponad 6 miesiącach cotygodniowych sesji doświadczyłem niesamowitej zmiany, m.in. przestały pojawiać się negatywne myśli, nie odczuwam już lęku w zatłoczonych miejscach, kontakty z innymi nie wzbudzają stresu, czuję się dobrze będąc sobą, bez udawania kogoś innego żeby się komuś przypodobać, stałem się bardziej asertywny, nie przejmuję się opinią innych, wyleczyłem się z perfekcjonizmu.

Była to zdecydowanie najlepsza inwestycja w siebie. Polecam!

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Panie Tomaszu, dziękuję za wyrażenie opinii. Zawsze podziwiałam determinację, z jaką Pan walczył o siebie i zaangażowanie, jakie wkładał Pan w trapię. To też pokazuje mi, jak z pozoru proste pytania mogą okazać się trudne, czy blokujące. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana. Wspominam trudności i radości z sesji, analizowanie poleconej książki, przełomy...I pański okrzyk-uświadomienie dotyczący emocji.
:) Jestem pewna, że w dalszym życiu będzie Pan z taką samą odwagą i skutecznością stawał po swojej stronie. Bronił i chronił siebie. Życzę wszelkiego powodzenia i radości :)
Pozdrawiam
Elżbieta Byzdra - Rafa


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt

Do Pani Elżbiety chodziłam około 2 lata temu przez okres kilku miesięcy. Spotkania bardzo mi pomogły w odnalezeniu tej małej upartej i pewniej siebie dziewczynki jaką kiedyś byłam. Podobały mi się metody i ćwiczenia dzięki którym sama musiałam dojść do różnych wniosków i uświadomić sobie wiele spraw. Jestem dumna z siebie, że znów potrafię powiedzieć głośno co myślę i czuję a przede wszystkim jestem szczera z samą sobą. Nadal są sytuację, gdy się czegoś boję ale już nie odpuszczam tylko próbuję.
Dziękuję,
Agnieszka

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Pani Agnieszko! Uparta, mała dziewczynko, świadoma siebie mądra kobieto! Bardzo się cieszę, że mogę usłyszeć Pani głos... Dziękuję za potwierdzenie, że to, co dzieje się na terapii, nad czym pracujemy, owocuje po jej zakończeniu... Cieszę się, że przyjaźni się Pani i pielęgnuje swoje wewnętrzne dziecko :) wrażliwą i spontaniczną, czasem upartą część siebie... Dziękuję za opinię i życzę Pani świadomego, spełnionego i pięknego życia.
Pozdrawiam
Elżbieta Byzdra - Rafa


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt

Pani Elzbieta jest osoba ciepla otwarta umiejaca sluchac i doradzic.
Chodze do niej na terapie od poczatku roku i i juz widze niesamowite psotepy.

Bardzo goraco polecam

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Dziękuję za opinię :)
W terapii dzieje się tyle postępów i zmian, ile dana osoba ma chęć, siłę i gotowość sobie wziąć... To Pani wysiłek, Pani praca, Pani gotowość i otwartość na zmiany... Ja tylko zadam pytanie lub przy czymś Panią zatrzymam. Pozdrawiam serdecznie :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt

Dzięki terapii powoli ruszam z miejsca, w którym tkwiłam bardzo długo. Ruszam swoją drogą, bardziej świadoma samej siebie i ludzi wokół. Dopiero teraz zdaję sobie sprawę jak wiele zmian i korzyści może przynieść rozmowa z obiektywnym, mądrym i uważnym słuchaczem. Dziękuję Pani Elżbieto za każde nasze spotkanie. Grażyna

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Przepraszam, że odpowiadam tak późno :)
Jest mi niezmiernie miło, że tak Pani patrzy na nasze spotkania. Pamiętam Pani włożoną pracę i wręcz determinację, aby dotrzeć do tego, co jest dla Pani sednem. I Pani przepiękne i niezwykle wyraziste metafory, na których pracowałyśmy :)
Życzę wszystkiego, co dobre i powodzenia we wszystkich dziedzinach życia
Elżbieta Byzdra - Rafa


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Relacje Counsellig Gestalt

Bardzo pomocna osoba, która dostrzegła we mnie dorosłą, niezależną osobę i pomogła mi poogarniać relacje z moją (nadopiekuńczącą) mamą. Pani Ela jest osobą do której się po prostu przychodzi i opowiada o swoich problemach, a ona znajduje logiczną, wspierającą odpowiedź.

mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Dzień dobry!
Dziękuję za tak miłą opinię. Cieszę się, że nasze rozmowy dają Pani wsparcie i pomagają uporządkować różne wyobrażenia i stereotypy,a także przyjrzeć się, które z nich Panią wspierają, a które przestały służyć :)
Pozdrawiam Panią serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

46 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od zawsze moja sytuacja rodzinna była ''skomplikowana''. Jakoś sobie radziłam, choć bywało różnie. Czasami, gdy było bardzo źle, eksperymentowałam, aby jakoś sobie ulżyć. Najpierw głupio, robiąc jakieś niewidoczne ryski na skórze. Bolało, więc przestawałam. Złamałam się, gdy zaczęłam chodzić do liceum. Sięgnęłam po ostre przedmioty. Najpierw był nadgarstek, ale szybko pojęłam, że to nie jest dobre miejsce. Potem było całe ciało.
  Teraz jestem już dorosła i mam za sobą ten czas, jednak nie mogę powiedzieć, że odcięłam się od niego. Czasem znowu zdarzają mi się akty autoagresji. Nie okaleczanie się nawet, czasami po prostu powodowanie bólu w różny sposób. Choć w moim życiu pozornie wszystko się układa, zupełnie nie widzę w tym sensu. Dobry nastrój jest u mnie rzadkością i trwa może z kilka godzin. Martwi mnie wszystko, czasami nawet wyjście do sklepu czy na uczelnię. Nie mam siły rano wstać z łóżka, ciągle się boję bycia ocenianą, żyję w strachu, że ktoś się dowie, jak żyję i na zawsze się ode mnie odwróci.
  Nie mam z kim o tym porozmawiać, mam wrażenie, że każdy pomyśli, że sobie to wymyśliłam. Ale ja naprawdę, nie wiem ile wytrzymam. Zaczęłam rozmyślać, znacznie intensywniej, co by było, gdybym nie istniała. Boję się, że pewnego dnia, znikną mi już wszelkie hamulce i zrobię sobie coś poważnego.
  Czy moje odczucia mogą wynikać z jakiegoś zaburzenia? Co powinnam zrobić, gdzie się udać?

  Dzień dobry!
  Pisze Pani, że sytuacja rodzinna, w której Pani dorastała, byłą "skomplikowana". Sądząc po zachowaniach kierowanych przeciwko samej sobie, to pewnie bardzo delikatne i subtelne określenie. Nie da się odciąć od traumy przeszłości, od tłumionych uczuć złości, smutku, strachu... Aby jakoś poradzić sobie w tej sytuacji znalazła Pani "sposób radzenia sobie" z napięciem, które Pani towarzyszyło. Teraz jako osoba dorosła dalej zmaga się Pani z tym wszystkim i dalej stosuje "rozwiązanie", które nie jest rozwiązaniem. I jeszce obwinia się Pani o to i czuje wstyd i lęk przed oceną innych...
  Nic sobie Pani nie wymyśliła. Pani potrzebuje pomocy i tym pytaniej już zaczyna po tę pomoc sięgać. Zapraszam na spotkanie. Będzie czas i miejsce na to, aby mogła Pani wyrazić te wszystkie uczucia i nauczyć się zachowań wspierających...
  Pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia...

  mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

 • Mam 27 lat. I chyba nie potrafię rozmawiać o swoich problemach. Bliscy wiedzą, że coś się dzieje, ale ja zawsze jestem mądrzejsza i wiem, że i tak nie są w stanie mi pomóc. Wtedy wolę nie dzielić się wszystkimi swoimi obawami... Nie mogę sobie znaleźć miejsca na ziemi. Nie mam motywatora, który by mnie popchnął do przodu. Tak, jestem samotna. Mimo, że wokoło siebie mam mnóstwo ludzi, czuję sie samotna. Nie mam tego motywatora, dla którego mogłabym żyć. Tak, potrzebuję miłości. Ale ta nie nadchodzi.. już parę lat. Nie jestem księżniczką, nie mam wygórowanych wymagań... ale też nie jestem depseratką. Czasami zastanawiam się... po co żyć. Nie zrobiłabym sobie krzywdy. Ale myślę często jaki jest cel życia. Czuję się staro. Czuję, że mi życie ucieka między palcami. Czuję, że na wszystko jest za późno. Na karierę, na miłość, na dzieci... Czas biegnie trochę za szybko. A ja nie mam nic czym mogłabym się pochwalić światu. Staram się sama siebie motywować i robić dla siebie dużo... ale szybko tracę zapał. I mi sie odechciewa. Ludzie mnie mają za dobrą przyjaciółkę, pomocną osobę, pracowitą. A ja się czuję jak osoba z drugiej kategorii.. uśmiecham się.. ale w sercu czuję, że nie czeka mnie już nic dobrego. Czy naprawdę psycholog jest w stanie mi pomóc? Czy to naprawdę działa? Rodzice mnie namawiają na wizytę już dłuższy czas. Z początku byłam przeciwna. Ale z miesiąca na miesiąc czuję, że jest coraz gorzej....

  Dzień dobry!
  Pisze Pani o braku miejsca na ziemi,braku motywacji, poczuciu samotności, pomimo otaczających Panią ludzi, braku sensu i braku akceptacji "czuję się jak osoba drugiej kategorii"... To wszystko, o czym Pani napisała, wszystkie uczucia i myśli są wskazaniem do rozpoczęcia terapii. W kontaktach z ludźmi i ze światem jest Pani "usmiechnięta i pomocna"... Pytanie tylko, jak długo jeszcze chce Pani cierpieć, nie doświadczać ulgi i chować się za wytworzonym obrazem siebie... I ile energii to chowanie się zużywa?
  Terapia to rozmowa dwóch osób oparta na zrozumieniu,akceptacji dla wszystkich emocji i stanów, poszanowaniu i empatii...Można wtedy pozwolić sobie na wyraenie tłumionych emocji, poszukać "źródeł" obecnego stanu, pracować nad samoakceptacją...
  Zadała Pani pytanie, czy terapia pomaga.Jestem rzekonana, że tak i mam na to dowody w relacjach osób, moich klientów, którym te spotkania pomogły.
  Zapraszam Panią na spotkanie.

  mgr Elżbieta Byzdra-Rafa

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą counsellingu Gestalt. Ukończyłam Szkołę Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling. Prowadzę terapię...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Konflikty z bliskimi, trudności w nawiązywaniu relacji,
 • Problemy z przeżywaniem i wyrażaniem uczuć (złość, smutek)
 • Kompulsywne jedzenie (zajadanie problemów)
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła counsellingu Gestalt

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


CertyfikatyZnajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania