Elwira Chruściel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

8 opinii +dodaj

Doświadczasz trudności w życiu codziennym? Nie radzisz sobie z emocjami? Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem? Wykańczają Cię ciągłe wątpliwości? Psychoterapia jest rozwiązaniem! Jeśli… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Psychoterapia online / Konsultacje psychologiczne online

  Skype, rozmowa telefoniczna
  Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto

  Usługi

  Psychoterapia online (1 sesja) 100 zł
  Terapia par online (1 sesja) 130 zł
  Diagnoza osobowości - test mmpi-2 (online) od 200 zł
  Konsultacja online od 100 zł
  Zwykła wizyta online 100 zł
 • Psychoterapia / Konsultacje psychologiczne

  ul. Krochmalna 4/28 lok. 26, Wola
  00-864 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna (1 spotkanie) 120 zł
  Terapia par (1 sesja) 150 zł
  Psychoterapia (1 sesja) 100 zł
  Diagnoza osobowości - test mmpi-2 250 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Psychoterapia online / Konsultacje psychologiczne online

  Gdy trafiłem w "ręce" tej profesjonalistki byłem na dnie wszelkich najgorszych uczuć i emocji. Profesjonalizm tej osoby, Jej wiedza i perfekcyjne wykorzystanie tejże są godne najwyższego uznania i polecenia! Zapewniam, że każdy, kto zechce skorzystać z Jej pomocy dostanie pełną uwagę, zaangażowanie, wsparcie i tak cenną dla mnie zwykłą troskę i życzliwość! Pani Elwira również doskonale potrafi dowcipnie spłętować najbardziej przygnębiające 'zrządzenie losu', które 'normalnie rozkłada na łopatki'! Z pełną odpowiedzialnością powiem, że profesja tej osoby jest Jej prawdziwym powołaniem! Pracuje z pełnym zaangażowaniem, wkłada 'całe serce' w każdą konsultację, doskonale wyczuwa nastrój rozmówcy i idealnie potrafi dostosować się do jego "stanu ducha", dając tym samym 'pacjentowi' pełną świadomość, że jest słuchany, ważny, rozumiany - warto więc skorzystać z tego daru! Dar ten można śmiało porównać do uczucia, gdy zagubionemu w kompletnej ciemności ktoś podaje rękę i mówi: "dasz radę, ja Ci pomogę, idziemy!" Taki dar to rzadkość - prawdziwy klejnot! Trudno znaleźć właściwe słowa, żeby go opisać, należy więc czerpać pełnymi garściami - polecam!!!
  Borys

 • M
  Lokalizacja: Psychoterapia online / Konsultacje psychologiczne online

  Najjlepsza możliwa psycholog. Jeśli się wahasz i wydaje Ci się ze żaden psycholog Ci nie jest w stanie pomoc, bo tak bardzo złe jest w twoim życiu to na twoje szczęście jest taka jedna osoba która może pomóc i jest nią Pani Elwira. Jeśli się zdecydujesz to wszystkie problemy na raz nie znikną ale gdy upadniesz po raz kolejny będziesz mieć osobę która poda Ci dłoń by wstać...

 • M
  Lokalizacja: Psychoterapia online / Konsultacje psychologiczne online

  Pani Elwira jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Potrafi wysłuchać, ale potrafi również doradzić nieważne jak bardzo złożona i trudna jest sprawa pacjenta, a uwierzcie mi, że moja była naprawdę tak złożona, lecz z powodów osobistych nie opisze jej tutaj,, i tyle aspektów i nawet dziedzin życia były w niej poruszanych tak, że jedne zazębiały się z drugimi, i były od nich zależne przeraziłyby niejednego specjalistę. Pani Elwira w każdej ze spraw, którą poruszałem potrafiła się wypowiedzieć i doradzić, i przede wszystkim dać do myślenia wiedząc, że ostateczną decyzję i tak podejmuję ja. Naprawdę szczerze i gorąco polecam pracę z Panią Elwirą. Nie zawiedziecie się, Pozdrawiam, Mateusz.

  Elwira Chruściel2017-07-10

  Panie Mateuszu, dziękuję za rekomendację i pozytywną opinię dotyczącą mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie i polecam się na przyszłość :o)

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia online / Konsultacje psychologiczne onlineUsługa: Konsultacja online

  Trafiłem do Pani Elwiry zupełnym przypadkiem, mieszkam w Hiszpanii i szukałem psychologa przez internet. Miałem już niemiłą przygodę z terapia wcześniej więc trochę się obawiałem, tym bardziej, że teraz pierwszy raz robilem to przez Skype. Czułem, że ta psycholog mnie rozumie, dobrze nam się rozmawiało, udało mi się ustalic, co ze mna jest nie tak. Moje życie po tych kilku spotkaniach wygląda znacznie lepiej. Jesli tylko znowu znajdę sie w takim dołku jak ostatnio, to na pewno skontaktuję się z panią ponownie!

  Elwira Chruściel2017-06-03

  Panie Wojtku, bardzo mi miło słyszeć, że ceni Pan sobie naszą współpracę. Gdy tylko będzie Pan czuł taką potrzebę, oczywiście zapraszam na konsultację! :o)

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam pracę z tą Panią psycholog! Razem z mężem mieliśmy problemy, byłam pewna, że to koniec naszego małżeństwa. Na spotkaniach z Panią Elwirą wyszło, że my w ogóle nie potrafimy ze sobą rozmawiać! To było dla nas sporym zaskoczeniem, a jeszcze większym to, jak szybko udało nam się dojść do porozumienia! Dziękujemy :)

  Elwira Chruściel2017-06-03

  Bardzo dziękuję za wystawienie mi pozytywnej opinii. Cieszę się, że mogłam pomóc! :o)

 • K

  Wspaniała specjalistka. Mądra, uważna, rzetelna i ciepła. Praca z nią postawiła mnie na nogi! Bardzo, bardzo polecam!!!

  Elwira Chruściel2015-12-19

  Kasiu, zupełnie nie wiem jak mnie tutaj znalazłaś!
  Bardzo dziękuję za Twoje słowa - dla psychologa to prawdziwy komplement być tak postrzeganym przez klientkę :o) Pozdrawiam serdecznie :o)

 • E

  Z pełnym przekonaniem polecam Elwirę jako świetnego psychologa i specjalistę w tym co robi. W trakcie naszej wspólnej pracy pozwoliła mi we własnym tempie zrozumieć to co się dzieje w moim życiu, zaakceptować to i wdrożyć zmiany, które diametralnie odmieniły jakość mojego życia. Bardzo doceniam jej podejście pełne akceptacji i zrozumienia bez osądzania. Ogromna wiedza, zaangażowanie i indywidualne podejście Elwiry pozwoliło mi być w tym miejscu, w którym jestem a to bardzo dobre miejsce.

 • D

  Bardzo polecam osobom, które szukają zmiany w swoim życiu. Rzetelna specjalistka, konkretna praca, oparta na wiedzy i doświadczeniu. Wspiera Klienta w poszukiwaniu rozwiązania. Uważna.

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczasz trudności w życiu codziennym? Nie radzisz sobie z emocjami? Chcesz lepiej radzić sobie ze stresem? Wykańczają Cię ciągłe wątpliwości? Psychoterapia jest rozwiązaniem!

  Jeśli nie pasuje Ci żaden z zaproponowanych terminów w kalendarzu, zapraszam do kontaktu - z pewnością znajdziemy rozwiązanie :o) e-mail: info@nietylkochwile.pl ; telefon: 509*013*316, Skype: NieTylkoChwile, www: www.nietylkochwile.pl

  Jeśli zdecydujesz się na zamówienie konsultacji, pamiętaj, że możesz ją odwołać. Jednak odwołanie powinno nastąpić nie później niż do godziny 24.00 dnia poprzedzającego umówioną wizytę. Forma odwołania to sms na mój nr telefonu: 509*013*316 lub email: info@nietylkochwile.pl.
  Nie odwołanie wizyty lub odwołanie późniejsze niż określone w sposób powyżej, będzie skutkowało obciążeniem Cię całym kosztem umówionej konsultacji online.

  Po zarezerwowaniu wizyty przez portal Znany Lekarz, skontaktuję się z Tobą za pośrednictwem poczty email, wysyłając swój adres Skype, a także informację o płatności. Wizyta w celu ostatecznego potwierdzenia powinna zostać przez Ciebie opłacona z góry przelewem (na mojej stronie internetowej [zakładka Cennik] dostępna jest opcja płatności online przez system Przelewy24 lub znajdziesz tam dane konta bankowego do przelewu.

  Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, duchu Dialogu Motywującego, integrowanych z elementami terapii poznawczo –behawioralnej.

  W pracy terapeutycznej jest dla mnie bardzo ważne znalezienie wraz z klientami ich mocnych stron, aktualnie dostępnych zasobów, tak by zwiększyć ich możliwości działania w często bardzo trudnej sytuacji. Cytując Arthura Ashe’a: „Zacznij tam gdzie jesteś. Użyj tego co masz. Zrób to, co możesz zrobić.” - na początek to zdecydowanie wystarcza, by wprowadzać w życiu zmiany, które przybliżą Cię do pożądanej przyszłości.

  Jestem certyfikowanym Konsultantem Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach i aktualnie jestem w trakcie procesu certyfikacji na Terapeutę TSR. Pracuję pod stałą superwizją (superwizor: Luis Alarcon Arias oraz regularne spotkania superwizji koleżeńskiej).

  Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Stowarzyszenia Mediatorów Polskich (SMP), a także mediatorem wpisanym na listę mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie z ramienia SMP.

  Regularnie biorę udział w szkoleniach dla praktyków, które pozwalają mi rozwijać umiejętności niezbędne w udzielaniu pomocy psychologicznej/terapeutycznej, między innymi: Dialog Motywujący w praktyce, Praca z rodziną w obliczu rozwodu, TSR w pracy grupowej, warsztaty dla mediatorów rodzinnych.

  Prowadzę:
  - sesje indywidualne z osobami dorosłymi
  - sesje indywidualne z nastolatkami
  - terapię par
  - terapię rodzinną
  - mediacje rodzinne

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Mgr psychologiii, specjalność Psychologia Kliniczna, Uniwersytet SWPS
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (I i II stopień), CTSR
 • Praca z rodziną w obliczu rozwodu, LETSR
 • Dialog Motywujący, Poza Schematami
 • Szkoła Mediacji, Akademia ADR
więcej

Publikacje

więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański
 • rosyjski

Staże

 • Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, Oddział Ogólnopsychiatryczny IIFK (staż zawodowy w wymiarze 385 godzin, 2016)
 • SWPS, Katedra Psychologii Uzależnień, Przemocy i Sytuacji Kryzysowych (współprowadzenie zajęć warsztatowych w wymiarze 30 godzin, 2007)