mgr

Eliasz Gocał-Czerwiński

Psycholog, Psychoterapeuta

21 opinii +dodaj

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w szkoleniu. Pracuję z osobami mającymi problemy natury lękowej, nerwicami, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju (depresja,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem terapeuty, z czystym sumieniem polecam Eliasza - pełen profesjonalizm. Czekałam kilka tygodni na wolny termin u niego, ale zdecydowanie warto było.
  Moim problemem były zaburzenia natury lękowej. Podczas naszych spotkań zawsze uważnie mnie wysłuchiwał i co najważniejsze, potrafił dostrzec i wskazać sedno problemu. Jest pełen współczucia i zrozumienia, ale jednocześnie sprawia że musisz spojrzeć prawdzie w oczy, co nie zawsze jest przyjemne. Ja poczułam to już na pierwszym spotkaniu i bardzo mnie to zmotywowało. Jego punkt widzenia bardzo mi pomógł zabrać się do pracy nad sobą. Dzięki Eliaszowi i jego cennym wskazówkom, wydostałam się z pułapki własnych myśli. Nauczył mnie innego, zdrowego postrzegania świata. Pokazał mi, że klatka jest dawno otwarta, a to kiedy z niej wyjdę zależy tylko ode mnie. Gdy zaczynałam terapię, pewne sprawy wydawały się dla mnie nieosiągalne. Przerastały mnie zwykłe czynności, jak zrobienie zakupów. Czułam się jakbym miała przejść po linie nad przepaścią.
  Dziś, po około dwóch miesiącach terapii, mogę śmiało powiedzieć, że wróciłam do normalności. Spełniam swoje marzenia, nauczyłam się dbać o swój stan psychiczny i cieszyć się pełnią życia.
  Chciałabym jeszcze raz podziękować Eliaszowi za pomoc i myślę, że mogę pogratulować jemu i sobie tego małego, a jednak wielkiego zwycięstwa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: jednorazowa konsultacja

  To była jedna z lepszych decyzji, aby poświęcić czas na to spotkanie. Ostoja spokoju i cierpliwości. Uważnie słucha, delikatnie stawia znaki zapytania tam gdzie ja już postawiłam kropkę. Dobry obserwator. Jeśli ktoś szuka pomocy w momencie kiedy sam nie wie jak sobie poradzić ze sobą to zdecydowanie polecam tego człowieka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność Prywatna

  Goraco polecam wszystkim którzy nie radzą sobie z emocjami????spokojna rozmowa bez skrępowania rozwiała wszystkie moje wątpliwości☺fachowa pomoc????

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: terapia

  Z czystym sumieniem mogę się podpisać pod każdą z poprzednich opinii.To terapeuta znający się na swojej pracy, konkretny i szczery. Dzięki terapii z Eliaszem odkryłam prawdziwą siebie, nauczyłam się odróżniać moje błędne przekonania od rzeczywistości. Każde spotkanie odbywało się w koleżeńskiej atmosferze pełnej zrozumienia i dodawało mi pozytywnej energii oraz wiary w siebie. Odzyskałam spokój i radość życia. Z całego serca polecam.

 • D
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: Sesja terapeutyczna

  Bardzo dobry specjalista,dobre podejście i zrozumienie problemu pacjenta.Borykam się z nerwicą lękową od wielu lat.Przeszłam dwie psychoterapie,trochę pomogły.Dopiero kiedy trafiłam do Pana Eliasza po krótkim czasie zauważyłam pozytywne zmiany.Na spotkaniach nigdy nie czułam niepotrzebnej presji czy oceniania.Wiem że jeśli będzie potrzebna mi pomoc zwrócę się do tego właśnie specjalisty.Z czystym sumieniem polecam .Dorota.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: psychoterapia

  Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Eliasz zdecydowanie jest godnym polecenia terapeutą.

  Jest zaangażowany. Bardzo indywidualne podejście, pytania trafiające w punkt, zero sztampowości i schematycznego traktowania. Wiek to atut, nie przeszkoda. Ogromna uważność i skupienie dają klientowi poczucie komfortu i akceptacji, bez względu na poruszaną podczas sesji tematykę.

  Jest profesjonalny. Właściwe pytania, ogromna empatia i akceptacja od pierwszej wizyty. Nigdy nie pozwolił, by jakiekolwiek prywatne / poboczne sprawy wpłynęły negatywnie na jakość sesji.

  Jest uczciwy i szczery. Niejednokrotnie zdarzało się, że jedno zdanie otwierało kolejne furtki do właściwego i zdrowego rozumowania. Fantastycznie buduje relacje z klientem. Konfrontuje, zauważa, jest „ciekawy” klienta.

  Od pierwszej sesji byłam przekonana, że trafiłam do właściwej osoby. Szalenie zainteresowanej, skupionej, uważnej, czujnej, akceptującej, spostrzegawczej, na problem patrzy szeroko.

  Eliasz pomógł w przypomnieniu wielu istotnych aspektów, o których zapomniałam, pokazał w czym leży problem i z właściwym sobie profesjonalizmem nauczył nowych, właściwych schematów.

  Dawno nie spotkałam osoby, która tak perfekcyjnie wpisuje się w wybrany zawód.

  Z czystym sercem, jeszcze raz, rozwiewam ewentualne wątpliwości i polecam! :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: jednorazowa konsultacja

  Pan Eliasz jest najlepszym terapeutą na jakiego można trafić.
  Profesjonalne podejście do pacjenta oraz szybka reakcja na problem. Choć na początku wydawało się być ciężko, tak z każdą kolejną wizytą było już tylko lepiej. Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie do tego terapeuty, dzięki niemu znów mogę żyć pełnią życia.
  Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: napady lęku , ataki paniki

  Kiedy zdecydowałam się na terapie nie wierzyłam , że uda mi się dzięki rozmową z psychoterapeutą pokonać lęki , zapanować nad atakami paniki i wrócić do normalnego funkcjonowania . Jednak w bardzo szybkim czasie Pan Eliasz pomógł mi uporać się ze wszystkimi problemami. Luźna i przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm , poczucie bezpieczeństwa - widać że Pan Eliasz wykonuje swój zawód z pasją. Nie ocenia, nie krytykuje okazuje wyrozumiałość i kieruje na odpowiednią drogę. Dzięki niemu wróciłam do siebie. Polecam z całego serca !!!

 • W
  Lokalizacja: Działalność Prywatna

  Eliasz jest najlepszym terapeutą jakiego miałam, dzięki niemu z powrotem jestem w stanie żyć sama ze sobą i cieszyć się każdym dniem, bez dołów i myśli nie do opanowania. Terapia poznawczo-behawioralna w jego wydaniu to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Wizyty u niego warte są każdej złotówki. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Eliasz sprawił, że jestem najlepszą wersją siebie. Serdecznie polecam wizyty u tego Pana, ponieważ naprawdę odmieniają życie.
  Mateusz T

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w szkoleniu. Pracuję z osobami mającymi problemy natury lękowej, nerwicami, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju (depresja, cyklotymia) oraz chorobami psychicznymi.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologi Społecznej w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego - Szpital Bródnowski, Warszawa
 • Centrum Psychoterapii, ul. Dolna, Warszawa
 • Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy