mgr

Eliasz Gocał-Czerwiński

Psycholog, Psychoterapeuta

18 opinii +dodaj

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w szkoleniu. Pracuję z osobami mającymi problemy natury lękowej, nerwicami, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju (depresja,… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w szkoleniu. Pracuję z osobami mającymi problemy natury lękowej, nerwicami, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami nastroju (depresja, cyklotymia) oraz chorobami psychicznymi.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologi Społecznej w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego - Szpital Bródnowski, Warszawa
 • Centrum Psychoterapii, ul. Dolna, Warszawa
 • Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: terapia

  Z czystym sumieniem mogę się podpisać pod każdą z poprzednich opinii.To terapeuta znający się na swojej pracy, konkretny i szczery. Dzięki terapii z Eliaszem odkryłam prawdziwą siebie, nauczyłam się odróżniać moje błędne przekonania od rzeczywistości. Każde spotkanie odbywało się w koleżeńskiej atmosferze pełnej zrozumienia i dodawało mi pozytywnej energii oraz wiary w siebie. Odzyskałam spokój i radość życia. Z całego serca polecam.

 • D
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: Sesja terapeutyczna

  Bardzo dobry specjalista,dobre podejście i zrozumienie problemu pacjenta.Borykam się z nerwicą lękową od wielu lat.Przeszłam dwie psychoterapie,trochę pomogły.Dopiero kiedy trafiłam do Pana Eliasza po krótkim czasie zauważyłam pozytywne zmiany.Na spotkaniach nigdy nie czułam niepotrzebnej presji czy oceniania.Wiem że jeśli będzie potrzebna mi pomoc zwrócę się do tego właśnie specjalisty.Z czystym sumieniem polecam .Dorota.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: psychoterapia

  Właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Eliasz zdecydowanie jest godnym polecenia terapeutą.

  Jest zaangażowany. Bardzo indywidualne podejście, pytania trafiające w punkt, zero sztampowości i schematycznego traktowania. Wiek to atut, nie przeszkoda. Ogromna uważność i skupienie dają klientowi poczucie komfortu i akceptacji, bez względu na poruszaną podczas sesji tematykę.

  Jest profesjonalny. Właściwe pytania, ogromna empatia i akceptacja od pierwszej wizyty. Nigdy nie pozwolił, by jakiekolwiek prywatne / poboczne sprawy wpłynęły negatywnie na jakość sesji.

  Jest uczciwy i szczery. Niejednokrotnie zdarzało się, że jedno zdanie otwierało kolejne furtki do właściwego i zdrowego rozumowania. Fantastycznie buduje relacje z klientem. Konfrontuje, zauważa, jest „ciekawy” klienta.

  Od pierwszej sesji byłam przekonana, że trafiłam do właściwej osoby. Szalenie zainteresowanej, skupionej, uważnej, czujnej, akceptującej, spostrzegawczej, na problem patrzy szeroko.

  Eliasz pomógł w przypomnieniu wielu istotnych aspektów, o których zapomniałam, pokazał w czym leży problem i z właściwym sobie profesjonalizmem nauczył nowych, właściwych schematów.

  Dawno nie spotkałam osoby, która tak perfekcyjnie wpisuje się w wybrany zawód.

  Z czystym sercem, jeszcze raz, rozwiewam ewentualne wątpliwości i polecam! :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: jednorazowa konsultacja

  Pan Eliasz jest najlepszym terapeutą na jakiego można trafić.
  Profesjonalne podejście do pacjenta oraz szybka reakcja na problem. Choć na początku wydawało się być ciężko, tak z każdą kolejną wizytą było już tylko lepiej. Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie do tego terapeuty, dzięki niemu znów mogę żyć pełnią życia.
  Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: napady lęku , ataki paniki

  Kiedy zdecydowałam się na terapie nie wierzyłam , że uda mi się dzięki rozmową z psychoterapeutą pokonać lęki , zapanować nad atakami paniki i wrócić do normalnego funkcjonowania . Jednak w bardzo szybkim czasie Pan Eliasz pomógł mi uporać się ze wszystkimi problemami. Luźna i przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm , poczucie bezpieczeństwa - widać że Pan Eliasz wykonuje swój zawód z pasją. Nie ocenia, nie krytykuje okazuje wyrozumiałość i kieruje na odpowiednią drogę. Dzięki niemu wróciłam do siebie. Polecam z całego serca !!!

 • W
  Lokalizacja: Działalność Prywatna

  Eliasz jest najlepszym terapeutą jakiego miałam, dzięki niemu z powrotem jestem w stanie żyć sama ze sobą i cieszyć się każdym dniem, bez dołów i myśli nie do opanowania. Terapia poznawczo-behawioralna w jego wydaniu to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Wizyty u niego warte są każdej złotówki. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Eliasz sprawił, że jestem najlepszą wersją siebie. Serdecznie polecam wizyty u tego Pana, ponieważ naprawdę odmieniają życie.
  Mateusz T

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na pewno wrócę na kolejne spotkania.
  Konkretny, uprzejmy, pomocny.
  Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Działalność PrywatnaUsługa: psychoterapia

  Przyszłam do doktora Eliasza z bagażem lęków, pesymistycznych wizji i niechęci do życia, które wg mnie było ciągłym pasmem czyhających zagrożeń. Ludzie widząc takiego człowieka zazwyczaj nie wiedzą jak się zachować a wystarczy jedynie " ja Cię rozumiem". To zdanie bardzo często słyszałam w gabinecie. A przez Eliasza jest wypowiadane tak szczerze i autentycznie, że niemal od razu chciałam go obdarzyć zaufaniem i takie warunki sprzyjały naszej współpracy. Początki były dla mnie dosyć specyficzne. Na moje wypowiedzi dodawał mnóstwo bardzo prostych i krótkich pytań, które prawdę pisząc wytrącały mnie z równowagi. Potrzebowałam bardzo intensywnie pomyśleć aby móc na nie odpowiedzieć. Sama nigdy bym ich sobie nie zadała i to jest klucz do sukcesu. Taka forma przypomina dyskusję pomiędzy sobą a ... sobą. Tak, wiem, że to może się wydawać dziwne ale dzięki takiemu podejściu ja (ze zniekształconymi myślami) opisuję emocje a ja (racjonalna) szukam przyczyn, znam mechanizmy do ich redukcji. To jest cząstka tego czego nauczył mnie dr Eliasz ale ta część jest bardzo ważna bo terapia się skończy a radzenie sobie z problemami nie. Z tej terapii wyniosłam: odwagę, wytrwałość, wyższą samoocenę, szacunek do siebie, chęć do działania i radość z życia. Rozmowa z kimś kto chce słuchać, tak jak Eliasz, jest dla mnie najefektywniejszym sposobem na uwolnienie się z emocji, które mnie dręczą i powodują, że czuję się jak w labiryncie pełnym pozamykanych ścieżek. Szukam wyjścia ale nie zawsze mi to wychodzi. Najważniejsze to nie wstydzić się poprosić o pomoc kogoś kto to wyjście dostrzega. W moim przypadku był tą osobą dr Eliasz. Pomimo, iż na drodze może na mnie czekać wiele pułapek to przynajmniej wiem, że podążam we właściwym kierunku. Przeszłam wielką przemianę. Z wielokrotnego "nie dam rady", " nie mam siły" na "chcę, mogę potrafię i zrobię!". Uważam to za wygrane ale z pewnością nie spocznę na laurach i nie przestanę nad sobą pracować. Eliaszu, bardzo Ci dziękuję. A Wam, czytelnikom gorąco polecam :-) AB

 • A
  Lokalizacja: Działalność Prywatna

  Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu- pełen profesjonalizm. Pan Eliasz pomógł mi uporać się z negatywnymi myślami o sobie samej, które utrudniały codzienne funkcjonowanie na różnych płaszczyznach życia. Bez oceniania - trafnie dostrzega problem i pomaga uporać się z nim. Szczerze polecam.