Umów wizytę 156 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, Ukończyłam I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2004 roku do 2017 pracowałam w Klinice Położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
193 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Bardzo profesjonalna Pani Doktor! Dobre podejście do pacjentki. Zostałam szczegółowo poinformowana o dalszych poczynaniach i badaniach. Z poważaniem NataliaB

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Zdecydowanie polecam panią doktor. Od razu widać, że jest to lekarz z powołania, fachowa opieka, wizyta przebiega zawsze w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie i skrupulatnie omówione, zero stresu. Lekarz do którego chętnie się wraca.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: kontrola po połogu

  Niesamowita lekarka. Prowadziła moją ciążę. Bardzo wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Uspokaja przy jakichkolwiek obawach. Podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, ale również ludzko.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Zdecydowanie polecam panią doktor. Fachowa opieka, wizyta przebiega zawsze w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie i skrupulatnie omówione. Wracam i wracać będę :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Edyta wszystko wyjaśniała i tłumaczyła. Była zainteresowana tym, o czym mówię i dopytywała aby uzyskać pełny obraz. Na pewnno wrócę so Pani Doktor.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Edyty Baj-Chojeckiej. Pierwszy raz spotkałam się z ginekologiem, który potrafi stworzyć tak komfortową i swobodną atmosferę wizyty. Pani Doktor cierpliwie odpowiadała mi na wszystkie pytania, rozwiała wszelkie wątpliwości. Podczas badań opowiadała, co się będzie pokolei działo (co zwłaszcza ważne jest dla młodej osoby, która u ginekologa była dopiero kilka razy). Badania (cytologia, usg) wykonała sprawnie i bezboleśnie. Jesteś świetnym specjalistą i sympatyczną kobietą zarazem. W końcu znalazłam lekarza ginekologa, który odpowiada mi w 100%.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i dzięki Pani Edycie odbyła się bezstresowo i delikatnie. Przemiła i kompetentna Pani doktor :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: prowadzenie ciąży

  Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, a jej podejście do pacjentki jest przy tym bardzo profesjonalne. Przekazuje wszelkie informacje, chętnie odpowiada na pytania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Jestem pacjentką Pani Edyty od ponad trzech lat. Pani Doktor prowadziła moje dwie ciążę. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie na Panią Edytę ???? Każda wizyta przebiega w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Pani Doktor zawsze miła, delikatna i bardzo pomocna! Podejście do pacjentki rewelacyjne!!! ???? Polecam!!! ????

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Bardzo profesjonalna! Była to moja pierwsza wizyta, gdyż potrzebowałam lekarza "na już", jednak z pewnością nie była to ostatnia wizyta - z przyjemnością przeniosę się tu od swojego dotychczasowego ginekologa :)

Pytania pacjentów (11)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,

  Ukończyłam I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
  Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii.
  Od 2004 roku do 2017 pracowałam w Klinice Położnictwa i Ginekologii w szpitalu im prof. Orłowskiego w Warszawie oraz dyżurowałam w Klinice ginekologii i położnictwa szpitala MSWi A w Warszawie.

  Doświadczenie, jakie zdobywałam od lat na oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii, stawia przede mną coraz ciekawsze wyzwania zawodowe.
  Sukcesem, jakim jest zdrowe, nowo narodzone dziecko, które właśnie przyszło na świat (po raz lżejszych, raz trudniejszych 9 miesiącach) mobilizuje mnie i nadaje sens mojej pracy.
  Od kilku lat zajmuję się również ginekologią estetyczną, która daje mi ogromna satysfakcję i poczucie, że również w tej dziedzinie medycyny mogę pomóc mojej pacjentce i zaopiekować się nią w tych często trudnych i krępujących problemach jak nietrzymanie moczu czy wszelkiego rodzaju dyskomfort podczas współżycia.
  Prywatnie mój cały wolny czas poświęcam mojej rodzinie i taka forma odpoczynku niezależnie od miejsca gdzie jesteśmy najbardziej mi odpowiada:)

  Uwaga! Przyjmuję pacjentki od 16 roku życia.

  Z poważaniem,

  Edyta Baj-Chojecka
  .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP, ul.Czerniakowska 231, Warszawa
 • Szpitalu MSW ul. Wołoska 137 w Warszawie

Zdjęcia