lek.

Edyta Baj-Chojecka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

205 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
80 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, Ukończyłam I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Od 2004 roku do 2017 pracowałam w Klinice Położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
205 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: GREEN MEDICA

  Do Pani doktor trafiłam jakieś 5 lat temu, w międzyczasie prowadziła moją pierwsza ciążę. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, mega profesjonalna, rzetelna i bardzo delikatna. Odpowiadała na każde moje pytanie, była bardzo cierpliwa w wyjaśnianiu wszystkiego, a wiadomo - w pierwszej ciąży pytań jest masa! Zlecała wszystkie badania, dokładnie analizowała wyniki. Uspokajała jak coś było nie tak i zlecała dodatkowe badania, żeby czegoś nie przegapić. Jeśli szczęście pozwoli zajść w kolejną ciążę nie będę się zastanawiać nawet sekundy, kto będzie ją prowadzić. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo dobra lekarka, kompetentna, rzeczowa i empatyczna. Przeszłam u niej zabieg rewitalizacji pochwy, dość krępująca sprawa, ale zdecydowałam się wystawić opinie, jakby któraś z Pań szukała dobrego specjalisty od tych rzeczy. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona, polecam. Zabieg był wykonany w klinice Elite.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam w 100% bardzo dobry lekarz , wszystko zrozumiale wytłumaczone . Troska i opieka nad pacjentem.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Trafiłam do dr. Chojeckiej szukając lekarza ( w pośpiechu) który nalezycie poprowadzi moją ciążę ( poprzedni okazał się totalnym nieporozumieniem). Sugerowałam się opiniami użytkowników portalu ZnanyLakarz i nie zawiodłam się ani trochę. Pani Doktor od pierwszej minuty urzekla mnie swoją uprzejmością i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Podczas badania usg opisywała wszystko co widać na ekranie. Zleciła odpowiednie badania. Teraz czekam na kolejną wizytę. Absolutnie polecam dr. Chojecką każdej przyszłej mamie!

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Lekarz - anioł. Wybierając ginekologa zawsze priorytetem było dla mnie, aby to była kobieta. Przerobiłam już kilka niemiłych sytuacji z różnym zachowaniem lekarzy-kobiet. Sprawiło to, że mocno się zraziłam, więc i do Pani Doktor szłam ze ściśniętym gardłem. Uprzejmością, życzliwością i empatią dr Baj-Chojecka nie ustępuje nikomu. Znalezienie rozwiązania na moją bolączkę, przyjazne nastawienie, cierpliwość oraz dbanie o komfort pacjentki (do łatwych pacjentek nie należę) sprawiły, że na kolejną wizytę przybędę z mniejszym już stresem. Polecam zwłaszcza tym kobietom, które panicznie boją się wizyt u ginekologa.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Jestem pacjentką Pani Doktor od 2014 roku. Po przeprowadzce do Warszawy szukałam lekarza godnego zaufania. Trafiłam idealnie. Szczególnie przekonałam się o tym rok temu, gdy Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, uprzejmość, dobre słowo. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza :).

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: pierwsza wizyta, przedstawienie problemu

  Pani dr umie słuchać. Jest kompetentna, delikatna, miła i empatyczna. Diagnozuje problem i proponuje rozwiązania. Szanuję swojego pacjenta. Nie unika trudnych przypadków. Zaraz się umawiam na kolejną wizytę. Myślę że doskonale się rozumiemy.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Z uwagi na problemy z zajściem w ciążę trafiłam do Pani doktor z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt, które przebiegały w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy . Przy pomocy Pani doktor aktualnie jestem na dobrej drodze by zostać mamą.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani Doktor bardzo sympatyczna oraz profesjonalna. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze mimo tego, iż się stresowałam. Wysłuchała mnie, przeprowadziła dokładny wywiad, po czym równie dokładnie mnie przebadała. Szczerze polecam Panią Doktor.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani doktor to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Enpatyczna, interesująca się pacjentem, posiadająca ogromną wiedzę i profesjonalna. Zajęła się mną na najwyższym poziomie. Widać i czuć, że praca, którą wykonuje to jej powołanie. Z czystym sercem polecę każdemu.

Pytania pacjentów (11)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,

  Ukończyłam I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.
  Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii.
  Od 2004 roku do 2017 pracowałam w Klinice Położnictwa i Ginekologii w szpitalu im prof. Orłowskiego w Warszawie oraz dyżurowałam w Klinice ginekologii i położnictwa szpitala MSWi A w Warszawie.

  Doświadczenie, jakie zdobywałam od lat na oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii, stawia przede mną coraz ciekawsze wyzwania zawodowe.
  Sukcesem, jakim jest zdrowe, nowo narodzone dziecko, które właśnie przyszło na świat (po raz lżejszych, raz trudniejszych 9 miesiącach) mobilizuje mnie i nadaje sens mojej pracy.
  Od kilku lat zajmuję się również ginekologią estetyczną, która daje mi ogromna satysfakcję i poczucie, że również w tej dziedzinie medycyny mogę pomóc mojej pacjentce i zaopiekować się nią w tych często trudnych i krępujących problemach jak nietrzymanie moczu czy wszelkiego rodzaju dyskomfort podczas współżycia.
  Prywatnie mój cały wolny czas poświęcam mojej rodzinie i taka forma odpoczynku niezależnie od miejsca gdzie jesteśmy najbardziej mi odpowiada:)

  Uwaga! Przyjmuję pacjentki od 16 roku życia.

  Z poważaniem,

  Edyta Baj-Chojecka
  .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP, ul.Czerniakowska 231, Warszawa
 • Szpitalu MSW ul. Wołoska 137 w Warszawie

Zdjęcia