Edward Szeremeta

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I

  Chodzę z dzieckiem regularnie (ma stwierdzoną koślawość kolan) i jestem bardzo zadowolona. Miły, uśmiechnięty, wytłumaczy, jeśli dopytuję o szczegóły. Jasno poda zalecenia itp. A że wizyta trwa dość krótko (chociaż byłam też u innego lekarza gdy ten był nieobecny i też krótko trwała) to chyba plus biorąc pod uwagę ilość pacjentów których przyjmuje i czas oczekiwania. Polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  1.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Najgorszy lekarz z jakim się spotkałem. Przez 3 lata do niego chodziłem z urazem kolana. Ciągle powtarzał, że nic mi nie jest i "pieszczę się z kolanem". Jedynymi jego rozwiązaniami były kolejne skierowania na rehabilitacje i wypisywanie leków. Robiąc usg kolana stwierdził, że wszystkie więzadła mam w porządku. A jak się później okazało u innego ortopedy: zerwanie więzadła krzyżowego przedniego.
   Stanowczo nie polecam!!! Unikać jak ognia tegoż lekarza

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Chodzę z dzieckiem regularnie (ma stwierdzoną koślawość kolan) i jestem bardzo zadowolona. Miły, uśmiechnięty, wytłumaczy, jeśli dopytuję o szczegóły. Jasno poda zalecenia itp. A że wizyta trwa dość krótko (chociaż byłam też u innego lekarza gdy ten był nieobecny i też krótko trwała) to chyba plus biorąc pod uwagę ilość pacjentów których przyjmuje i czas oczekiwania. Polecam

  • M

   Świetny lekarz, bardzo miły i uprzejmy, przede wszystkim potrafi wytłumaczyć/ Mam dwie córki, które okresowo badał, i wszystko jest ok. Zalecenia i to wykonywaliśmy skrupulatnie, Pierwszy raz kiedy zostaliśmy skierowani z dzieckiem do ortopedy, bardzo dobrą opinię lekarzowi wystawiali jego pacjenci.
   Minusem jest to, że zawsze jest dużo pacjentów i to wrażenie że się można nie dostać

  • G

   Nie polecam tego "lekarza". Wymyśla coś, czego nie ma. Każe kupować pieluchy i buty ortopedyczne nawet kiedy nie są potrzebne. Nic nie tlumaczy a pytany o coś jest nieuprzejmy. Wizyta trwa dosłownie 2 minuty, stawia diagnozę nawet dobrze nie oglądając dziecka, gdyż najczęsciej jest zajęty rozmową z pielęgniarką i rozmowa ta dotyczy spraw niezwiązanych z pracą.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Nie polecam tego specjalisty. Przede wszystkim mało komunikatywny, udziela lakonicznych odpowiedzi, niechętny do jakichkolwiek wyjaśnień. Usłyszałam tylko, że w przypadku braku efektów rehabilitacji dostanę "zastrzyk". Nie zwraca uwagi na nieodpowiednie wyposażenie gabinetu - brak krzesła dla pacjenta oraz miejsca na położenie ubrania. AL

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Mam dwie córeczki w wieku 3 lat i 4 miesiące.U starszej stwierdzil koślawość nóżek,zalecil kupno bucików ortopedycznych.Oczywiście dziecko szybko rośnie i trzeba bylo zmieniać buciki co pól roku,ale zauważylam poprawę.U mlodszej córki stwierdzil kręcz szyi lewo stronny,zalecil mi noszenie dziecka tak,aby nóżkami obejmowala mój brzuch,a glówka byla odwrucona w lewą stronę przez 2 godz(oczywiście w tym czasie trzeba bylo robić krótkie przerwy).Calkiem nie dawno bylam z dziećmi u pana doktora na kontroli i u mlodszej córeczki zauważyl znaczną poprawę,zalecil klaść dziecko na brzuszek i wszystko powinno być dobrze.Z moją starszą córką muszę ćwiczyć,uczyć jazdy na rowerku i dopilnować by nauczyla się siadać po turecku.Nie rozumiem dlaczego rodzice tak na niego nażekają.Jest bardzo mily,zawsze uśmiechniętya nawet dba o to by ludzie szczególnie starsi pilnowali swoich kolejek na poczekalni.Mnie i mężowi bardzo podobalo się to,że delikatni zwrócil uwagę pewnej pani,która weszla przed nami,widząc że jesteśmy dziećmi(a nie od dziś wiadomo,że maluchy mają pirewszeństwo)!!!Ogólnie rzecz biorąc mamy z mężem do niego zaufanie,w ciągu trzech lat nie zdażyl się nam rzaden nie mily incydent.Widzę,że jako pierwsza polecilabym go swiom przyjaciolom i tak też będę robić

  • A

   Nie polecam tego lekarza !!!!! Bylam u niego na wizycie kontrolnej bioderek z coreczka, ktora trwala moze 5 min lacznie z usg:/ lekarz nawet dziecka dobrze nie obejrzal i odrazu stwierdzil,ze dziecko ma krecz szyi lewo stronny:/ Powiedzial,ze mam ukladac corke na brzuchu i przyciskac jej glowe w lewa strone przez 5 godzin codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/ (swoja droga jestem ciekawa czy Pan doktor sam by wytrzymal w pozycji na brzuchu przez 5 godzin??). Skonsultowalam ta diagnoze z pediatra mojej corki,ktora stwierdzila,ze nic takiego u niej nie zauwazyla. Zabralam corke do drugiego ortopedy(prywatnie) i jak sie okazalo dziecko zadnego kreczu nie ma.Gydby miala krecz to by glowki przekrecic nie mogla w lewo, a ona robila pelne skrety szyja w 2 strony:/ poprostu przez pewien okres ukladala glowka szczesciej w jedna niz w druga strone.Teraz juz wszystko jest ok.NIE POLECAM NIKOMU TEGO ORTOPEDY!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Po urazie kolana poszłam właśnie do niego i to był błąd. Po wizycie nie dowiedziałam się co mi jest. Dotknął tylko mojego kolana i po moim grymasie bólu dał mi skierowanie na rehabilitację. Gdy zapytałam się co to może być czy wiązadła czy łąkotka czy kaletka stwierdził, że po rehabilitacji się dowiemy, gdy ponownie nacisnęłam, żeby powiedział mi orientacyjnie co on przypuszcza, powtórzył to co na początku. Nie polecam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Byłem u niego dwa razy z moim synkiem (zaraz po urodzeniu i 2 miesiące później). W czasie pierwszej wizyty stwierdził, że dziecko ma wadę jednego bioderka, zalecił stosowanie specjalnej pieluszki ortopedycznej. Oczywiście kupiliśmy tę pieluszkę. W domu okazało się jednak, że założenie tej pieluszki w sposób pokazany przez pana doktora powodowało, że dziecku zaczęły sinieć rączki. Postanowiliśmy zasięgnąć opinii innego lekarza (prywatnie w Lublinie). Ku naszemu zdziwieniu (i wielkiej radości) ten drugi lekarz nie stwierdził żadnej wady. Zalecił jedynie profilaktyczne układanie dziecka na „żabkę”. Po kilu tygodniach poszliśmy jeszcze raz do doktora Szeremety (na wyznaczoną wizytę kontrolną) okazało się, że wada cudownie znikła. Cudownie gdyż pieluszkę dziecko miało założone dwa razy przez kilka minut (zalecenie było, aby dziecko miało ją przez większość dnia, przez kilka tygodni).
   Oczywiście można tę sytuację potraktować jako różnicę zdań dwóch różnych lekarzy. Jednak fakt „cudownego” uzdrowienia naszego synka budzi pewne wątpliwości. Jeszcze większe wątpliwości budzi to, że pan doktor zalecił zakup pieluszki w sklepie należącym do przychodni, w której przyjmuje. Po zakończonej wizycie kazał nam wrócić jeszcze raz z zakupioną pieluszką, rzekomo po to, aby pokazać jak ją stosować. Jednak wtedy nie był już taki miły jak poprzednio, zaznaczył tylko gdzie zrobić dziurkę w szelkach pieluszki i szybko pozbył się nas z gabinetu.
   Uważam, że takie zachowanie jest wysoce naganne. Pomijając fakt, że pieluszka nie była potrzebna, pan doktor w ogóle nie uwzględnił faktu, że dwutygodniowe dziecko znacznie urośnie przez kilka tygodni, nie wspomniał nic o tym, jak należy regulować zapięcia w pieluszce.
   Obecnie nasze dziecko zaczyna już chodzić. Lekarz w Lublinie, u którego byliśmy na wizytach kontrolnych już kilka razy, nie stwierdził, jak dotąd, żadnych nieprawidłowości. Pozdrawiam wszystkich rodziców i radzę nie słuchajcie opinii tylko jednego lekarza, zwłaszcza, gdy wkoło niego nie ma praktycznie żadnej konkurencji. Czasem lepiej jest zapłacić kilka złotych za prywatną wizytę niż niepotrzebnie się zamartwiać, a może nawet nieświadomie szkodzić własnemu dziecku.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz