lek.

Edward Betta

Ortopeda

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Aktywny zawodowo chirurg-ortopeda , asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym ( dawny Centralny Szpital Kolejowy ) w Warszawa-Międzylesie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły i konkretny dowiedziałem się wszystko co chciałem, a nawet więcej. Jak czegoś nie rozumiałem rozrysował mi na kartce i opisał, u poprzedniego specjalisty byłem wiele razy ale dopiero tutaj dowiedziałem się tak naprawdę co mogę zrobić. Oby więcej takich lekarzy, z czystym sumieniem polecam w 100%.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SobieskiegoUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pierwszy lekarz, który rzeczowo rozmawiał o moim schorzeniu. Widać wielką wiedzę, doświadczenie ale też empatię. polecam każdemu gorąco.

 • M

  Doktor Betta jest świetnym specjalistą. Dobrze zdiagnozował moją dolegliwość, świetnie ja wytłumaczył i wierzę, że zlecone zabiegi będą skuteczne.
  Nie trzeba wspominać o wysokiej kulturze osobistej i profesjonalizmie.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie. Pan doktor od razu wiedział w czym problem (czego nie potrafił zdiagnozować poprzedni lekarz) i zaproponował leczenie. Bardzo konkretny i wzbudza zaufanie. Jestem dobrej myśli i uważam, że jestem w dobrych rękach.

 • K
  Lokalizacja: Medycyna Rodzinna

  Lekarz który w końcu mi pomógł i praktycznie po zbadaniu wiedział od razu co mi jest. Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Wytłumaczył co i jak, zlecił rehabilitacje którą u poprzedniego lekarza prosiłam a tu nie musiałam. Wybawca.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Betta konkretny lekarz wytłumaczył na czym polega operacja i leczenie. Kulturalny i profesjonalny. A jak będzie po operacji to zobaczymy

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SobieskiegoUsługa: Uraz kolana. Podejrzewane zerwanie więzadeł krzyżowych.

  Profesjonalista. Otrzymałem konkretne i canne porady. Trafiłem na wizytę dwa tygodnie po urazie kolana z opisem wyniku rezonansu wskazującym na zerwanie więzadeł krzyżowych. Po zapoznaniu z dokumentacją Doktor dokładnie zbadał kolano nie polegające jedynie na dostarczonym opisie. Dokładnie omówił i dodatkowo zobrazował rysunkiem sytuację vw moim kolanie. Przekazał zalecenia na najbliższe dni w zakresie leczenia i samodzielnej rehabilitacji. Odpowiedział na wszystkie pytania i opisał kolejne etapy leczenia. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  O lekarzu dowiedzieliśmy się od koleżanki.Miły,opanowany,wnikliwy,,rzeczowy,konkretny.
  Tak w skrócie oceniam Pana doktora po dzisiejszej wizycie.
  Bez zbędnych pytań wyjaśnił jak będzie przebiegać dalsze leczenie i operacja.
  PROFESJONALISTA. Polecam serdecznie

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz był cierpliwy i rzeczowy, odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Wykazał się zrozumieniem i życzliwością wobec pacjentki, osoby mocno starszej. Określił wskazania i przeciwwskazania do operacji, a także perspektywy wyleczenia schorzenia. Pacjentka odniosła wrażenie, że została o wszystkim poinformowana w wystarczającym okresie czasu.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta spełniła moje oczekiwania, a nawet zaskoczyła mnie pozytywnie. Czekam teraz na operację i wierzę w pozytywny rezultat. Iwona

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Aktywny zawodowo chirurg-ortopeda , asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym ( dawny Centralny Szpital Kolejowy ) w Warszawa-Międzylesie, ul. Bursztynowa 2
  W Oddziale naszym wykonuje się artroskopowe zabiegi rekonstrukcyjne barku i stawu kolanowego, protezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych, operacyjną korekcję wrodzonych i nabytych wad stóp.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Publikacje

 • -