lek.

Edward Betta

Ortopeda

Aktywny zawodowo chirurg-ortopeda , asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym ( dawny Centralny Szpital Kolejowy ) w Warszawa-Międzylesie,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Aktywny zawodowo chirurg-ortopeda , asystent Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym ( dawny Centralny Szpital Kolejowy ) w Warszawa-Międzylesie, ul. Bursztynowa 2
  W Oddziale naszym wykonuje się artroskopowe zabiegi rekonstrukcyjne barku i stawu kolanowego, protezoplastykę stawów biodrowych i kolanowych, operacyjną korekcję wrodzonych i nabytych wad stóp.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Publikacje

 • -

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SobieskiegoUsługa: Uraz kolana. Podejrzewane zerwanie więzadeł krzyżowych.

  Profesjonalista. Otrzymałem konkretne i canne porady. Trafiłem na wizytę dwa tygodnie po urazie kolana z opisem wyniku rezonansu wskazującym na zerwanie więzadeł krzyżowych. Po zapoznaniu z dokumentacją Doktor dokładnie zbadał kolano nie polegające jedynie na dostarczonym opisie. Dokładnie omówił i dodatkowo zobrazował rysunkiem sytuację vw moim kolanie. Przekazał zalecenia na najbliższe dni w zakresie leczenia i samodzielnej rehabilitacji. Odpowiedział na wszystkie pytania i opisał kolejne etapy leczenia. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  O lekarzu dowiedzieliśmy się od koleżanki.Miły,opanowany,wnikliwy,,rzeczowy,konkretny.
  Tak w skrócie oceniam Pana doktora po dzisiejszej wizycie.
  Bez zbędnych pytań wyjaśnił jak będzie przebiegać dalsze leczenie i operacja.
  PROFESJONALISTA. Polecam serdecznie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz był cierpliwy i rzeczowy, odpowiadał wyczerpująco na zadawane pytania. Wykazał się zrozumieniem i życzliwością wobec pacjentki, osoby mocno starszej. Określił wskazania i przeciwwskazania do operacji, a także perspektywy wyleczenia schorzenia. Pacjentka odniosła wrażenie, że została o wszystkim poinformowana w wystarczającym okresie czasu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta spełniła moje oczekiwania, a nawet zaskoczyła mnie pozytywnie. Czekam teraz na operację i wierzę w pozytywny rezultat. Iwona

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To moja druga wizyta. O lekarzu dowiedziałam się pocztą pantoflową. Podczas pierwszej wizyty spokojnie, dokładnie i zrozumiale wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. Operowana byłam w szpitalu w Międzylesiu. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. W czasie drugiej wizyty ponownie dokładnie i w sposób zrozumiały odniósł się do moich pytań i wątpliwości; uprzedził co czeka mnie w najbliższej przyszłości. Mam zaufanie do Edwarda Betty i jestem kolejnym ogniwem w łańcuszku poczty pantoflowej polecającej tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem 7 tygodni po operacji krzywego palucha, czuję się bardzo dobrze. Na wizycie u P. dr na moje pytania i wątpliwości otrzymałam odpowiedzi i wyjaśnienia, a chyba to jest najważniejsze, dobra komunikacja między lekarzem a pacjentem. W szpitalu też czułam się dobrze zaopiekowana przez Pana doktora.

 • M

  Miły i kompetentny lekarz, jestem po artroskopii kolana przeprowadzonej w dniu 8.03.2016 r. w Międzylesiu. szpitalu, operacja przebiegła bez komplikacji, wszystko jest ok, chociaż chodzenie sprawia mi jeszcze małe problemy, ale myślę,że na to potrzeba czasu i rehabilitacji. Dziękuję

 • J

  Bardzo polecam Pana Doktora. W czasie dzisiejszej wizyty przeprowadzil wnikliwy wywiad, zlecil badania oraz wytlumaczyl jak powinno przebiegac dalsze leczenie. Wszystko w milej i bardzo rzeczowej atmosferze.

 • E

  Dr wykonywal mi operacje halluksa....dlugo zwlekalam, nie chcialam przerywac pracy i.....w koncu trafilam do Pana Dr ....niestety, zastosowal zla metode do mojej dolegliwosci i nie jest tak jak byc piwinno, poza tym nie czulam zainteresowania moim stanem zdrowia po zabiegu ....jestem barszo rozczarowana

  lek. Edward Betta2015-06-21

  Żadna z moich pacjentek nie zgłosiła się bezpośrednio do mnie z "reklamacją" na źle wykonany zabieg korekcji palucha koślawego. Wprost przeciwnie, zbieram pozytywne opinie i prośbę o zabieg na drugiej stopie. Do tej pory wykonałem około tysiąca tego rodzaju zabiegów.

 • E

  Miły i kompetentny lekarz. Od razu zdiagnozował moją przypadłość, podjął się leczenia i kazała od razu umówić się za 2 miesiące. Wnikliwy i bardzo troskliwy.