lek.

Dorota Niewęgłowska

Ginekolog

78 opinii +dodaj

Umów wizytę
827 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja do Gabinetów "Babie lato" możliwa jest przez stronę internetową: www.gabinety-krakow.pl Zapraszam. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Była to dla mnie pierwsza w życiu wizyta u ginekologa. Towarzyszyły mi silne emocje. Mimo to Pani doktor okazała się bardzo miła i przyjazna dla człowieka. Ma profesjonalne podejście do pacjenta z punktu widzenia ginekologicznego jak i również z punktu widzenia psychologicznego. To bardzo duży atut lekarza wykonującego taki zawód. Bardzo empatyczna,cierpliwa, wyrozumiała. Posiada dużą wrażliwość. Z wielkim sercem. Mówi wszystko co robi. Jest mega delikatna. Wystawiłabym wyższą ocenę zdecydowanie niż 5. Godnie polecam Panią doktor!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani doktor jest bardzo życzliwa, miła oraz potrafi sprawić, że badanie przebiega bez stresu. Dokładnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Nie zbywa i nie lekceważy pacjenta. Serdecznie polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani doktor jest bardzo miła, profesjonalna, bada szczegółowo, tłumaczy wyniki badań. Na jednej wizycie dostałam leki i pozbyłam się lęku przed ginekologami,

 • Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i OnkologiiUsługa: plastyka narządu rodnego

  Bardzo życzliwa, delikatna i kompetentna lekarka. Ze zrozumieniem odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Wykonała u mnie operacje plastyki narządu rodnego. Usunęła moje przykre dolegliwości i wróciła komfort życia. Wspaniała lekarka, serdecznie polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Babie LatoUsługa: prowadzenie ciąży

  do Pani doktor trafiłam pod koniec 2 trymestru ciąży, bez problemu mnie przyjęła, zleciła wszystkie brakujące badania, zawsze bardzo szczegółowo wyjaśniała problemy i zapraszała do siebie "poza kolejką" na wizyty w razie niepokojących objawów. Podziwiam Panią doktor za zawsze profesjonalną i radosną postawę wobec pacjenta mimo tylu godzin pracy, również w szpitalu! Spokój - tak okresliłabym całościowo prowadzenie mojej ciąży, tego najbardziej potrzebowałam wtedy, zero niepotrzebnych stresów. Na pewno będę wracać na prywatne wizyty.

 • E

  Zdecydowanie polecam. Pani Doktor bardzo życzliwa. Podczas wykonywanego badania na bieżąco opisywała jego przebieg. Miła i przyjazna atmosfera przez całą wizytę.

 • J
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Babie Lato

  Przerażenie uleciało już po powitalnym uśmiechu, a wszelkie blokady psychiczne zostały rozbrojone profesjonalizmem i życzliwością w bardzo krótkim czasie.
  Każdemu życzę takiej pierwszej (i każdej kolejnej) wizyty.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani Doktor to bardzo ciepła osoba:) wizyta przebiegła w przemiłej atmosferze, samo badanie było bezbolesne i opisywane na bieżąco przez Panią Doktor, nie czułam się też w ogóle zawstydzona.
  Jestem bardzo zadowolona i już umówiłam się na kolejną wizytę.
  Szczerze polecam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Intima Clinic

  Pani doktor tworzy super atmosferę, przez co wizyta nie jest stresująca, a pacjentka może się poczuć swobodnie. Każde badanie zostało dokładnie omówione, wszelkie wątpliwości przedyskutowane. Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam :)

 • N
  Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: USG piersi

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest dokładna, rzeczowa, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja do Gabinetów "Babie lato" możliwa jest przez stronę internetową: www.gabinety-krakow.pl

  Zapraszam.


  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM, gdzie od 2011 odbywam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Swoją wiedzą dzielę się także ze studentami prowadząc zajęcia praktyczne z zakresu ginekologii.

  Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką ultrasonograficzną. Pracując na Oddziale Ginekologii Onkologicznej zajmuje się również problemami świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.
  Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje.

  Jako kobieta doskonale zdaję sobie sprawę, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu. Biorąc ten fakt pod uwagę zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji.